18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa sebixy i policja

xaron147 • 2019-02-03, 23:45


Brawa dla policjanta za szybkie i odpowiednie zastosowanie środków :spoko:

Justynka99

2019-02-04, 16:41
arcadius napisał/a:

Przywolalem przepis zeby uswiadomic ci, ze umundurowany policjant NIE MUSI pokazywac zadnej legitymacji, ani podawac jakiegokolwiek numeru. I tyle. Jak juz mowilem, nagranie nie obejmuje interwencji ani od jej poczatku, ani do jej konca wiec obraz jest mocno okrojony. Nie twierdze, ze policjant ma prawo sie nie przedstawic i nie wiem czy tego nie zrobil. Nadrzednym prawem policjanta jest zachowanie swojego i innych osob zycia i zdrowia. Sa sebixy nie wykonujace polecen, wiec jest zagrozenie. Zabraklo gazu i kajdanek. A policjanci za udostepnianie swojego wizerunku bez udzielenia zgody powinni zalozyc sprawe.
Jestes mloda, wiesz wszystko, prawo stoi po twojej stronie. Nie zapomnij przedstawic swoich racji przy nastepnym legitymowaniu. Dodaj jeszcze, ze studiujesz prawo i jestes wege. No i koniecznie nagranie z interwencji wrzuc na sadistica
Tyle ode mnie.
Pozdrawiam i powodzenia podczas policyjnych interwencji zycze



Jakiś syndrom sztokholmski. Policjant nie jest niczyim zwierzchnikiem i nie ma prawa wydawać poleceń bez uzasadnienia. W tym przypadku sebiksy były co prawda wk***iające, ale nie powodowały żadnego zagrożenia. Nagranie pokazuje całość od nadejścia sebiksa aż do załadowania go do radiowozu i policjant nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Zresztą często na korzyść przestępców, bo jakikolwiek dowód z takiego zatrzymania traci ważność jako tzw. "owoc zatrutego drzewa". Dlatego też policjantom nie na rękę zakładanie sprawy o upublicznienie wizerunku, bo wtedy sebiks musiałby iść do prawnika, a ten na pewno uświadomiłby go, że to jemu się tu odszkodowanie należy.

Jak lubisz, jak CI byle matoł, który dostał broń wydaje polecenia, to słuchaj. Ja wolę trzymać się litery prawa. A jako ciekawostkę dodam, że potem w sądzie są problemy, bo okazuje się, że przez jakieś tego typu humory policjanta sąd nie dopuszcza dowodów ze względu na ich nielegalne pozyskanie i kończy się to zwolnieniem przestępcy.

Co do dalszych wypowiedzi - nie ma tutaj żadnego utrudniania wykonywania czynności. Stoją, gadają, nagrywają - wszystko to jest legalne. Utrudnianiem byłoby fizyczne powstrzymywanie policjanta i dopiero w takiej sytuacji policjant ma prawo użyć siły.

Tafariel

2019-02-04, 17:22
Co za zjeby, już po głosie słychać sebixy 50kg wojownicy ulicy :amused:

nwtinamou

2019-02-04, 17:29
Obym się mylił, ale policjanci mają przechlapane, nie fika się do pracowników parku linowego. Co to to nie.

SuchyHarry

2019-02-04, 17:55
Krata piwa dla policjanta. Super przykład młodego sebka wyklętego wierzącego zapewne w JP na 100%, zapie**alającego na siłkę i tak dalej, a wystarczyło takiego za kark i już "ałaaaaaa nagrywajcie to!!! ałaaaa!!!!!!!!" i pie**olenie o użyciu siły.... Skąd się takie dzbany biorą to ja nie wiem.

PS. Nie mam nic do ludzi którzy chodzą na siłownię, ale nie szanuję tych, którzy k***a robią to dla szpanu albo po to, by się wozić .

Ca...........on

2019-02-04, 18:10
@Justynka99 @arcadius Weźcie się już ruchnijcie, a skończcie z tą romantyczną korespondencją via komentarze.

arcadius

2019-02-04, 18:21
Caramon napisał/a:

@Justynka99 @arcadius Weźcie się już ruchnijcie, a skończcie z tą romantyczną korespondencją via komentarze.



To ja jednak sobie zwale. Moze byc?

Presty

2019-02-04, 18:32
Już po kręceniu w pionie widać, że debil.
O zachowaniu nie wspomnę.

blackrotor92

2019-02-04, 20:32
Jebac sebixow wyklętych i te ich prawilne rapsy o policji hwdp i dobrych mordeczkach ... polski bród który powoli staje się takim samym procentem w Polsce jak slumsy w Brazylii.

ZajętyPelikan

2019-02-04, 20:56
Ma prawo prosić o okazanie legitymacji służbowej, policjant nie ma prawa odmówić. Oczywiście może dokonać tego po interwencji. A to że ma mundurek i przyjechał iłu-iłu, nie zmienia faktu, że ma zasrany obowiązek się wylegitymować. Oczywiście sebki utrudniają interwencję więc paragraf się na to znajdzie. Natomiast oboje sebek jak i policjant zachowali się jakby byli na tym samym poziomie intelektualnym...

Justynka99

2019-02-04, 21:02
Caramon napisał/a:

@Justynka99 @arcadius Weźcie się już ruchnijcie, a skończcie z tą romantyczną korespondencją via komentarze.



Lepiej nie, bo jeszcze zacznie polecenia wykonywać :P

arcadius

2019-02-04, 21:11
Justynka99 napisał/a:

Lepiej nie, bo jeszcze zacznie polecenia wykonywać



Z checia zobaczylbym interwencje policyjna z toba w roli glownej. Jak KAZESZ uzasadniac policjantowai kazde wydane przez niego polecenie :D Jeszcze pewnie na pismie. I skonczylabys tak jak ten sebix...

W zyciu bywa dokladnie tak jak na zalaczonym wyzej filmiku. Ci, ktorzy najglosniej kozacza na poczatku, na koncu najglosniej placza i przepraszaja....

p47

2019-02-04, 23:26
Teraz ta placzaca p*zde znajdzcie i wpie**olcie jej..nie musi przezyc

PieronJasnySzlag

2019-02-04, 23:41
Justynka99 napisał/a:

- nie ma tutaj żadnego utrudniania wykonywania czynności. Stoją, gadają, nagrywają - wszystko to jest legalne. Utrudnianiem byłoby fizyczne powstrzymywanie policjanta i dopiero w takiej sytuacji policjant ma prawo użyć siły.


Bzdura. Akcja jest dynamiczna, zatrzymani mają zakaz wychodzenia z pojazdu, wszyscy nerwowo biegają, kolejna suka podjeżdża a dwóch podchmielonych sebixów wchodzi w środek zatrzymania i cwaniakuje. Gdyby psiarnia miała obowiązek skakać koło każdego pajaca który prosi o wylegitymowanie to ta instytucja niemiała by sensu istnienia.
Przykład: patrol biegnie na interwencje bo Heniek tłucze Grażyne ale na drodze staje im Justynka99 i każde się wylegitymować...efekt? Grażynka zaj***na a Justynka99 z innymi marudzi jaka to ta Polska policja jest ch*jowa.

Jestem tu na forum ostatni żeby bronić mundurowych ale ten przypadek to wina tych kamerujących półgłówków.

Wiewór

2019-02-04, 23:42
Haha k***a ale się uśmiałem. Sebek się popłakał jak go zamklii do radiowozu. Taki kozak byl z miodkiem w uszach. Mam nadzieję że dostał wpie**ol na dołku. Tak wychowawczo.