18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa piesełki i kotek ..

~McSadol • 2022-07-02, 18:20
w pierwszej kolejności do uśpienia właścicielka pchlarzy ..


xXx5226

2022-07-02, 19:07
Zbysław napisał/a:

Te dwa gówna utopić



Najpierw zamknąć w klatce z właścicielem i przegłodzić by go zagryzły jak tego kota a potem utopić.

Kutasiarz

2022-07-02, 19:15
Kot też trochę zj***ł miał czas na reakcję powinien szybko wsiąść do fury.

Jebac_pedalarzy

2022-07-02, 19:15
No piszcie te swoje zj***ne teksty typu,, to nie jest wina piesków tylko wlaściciela" i co z tego skoro to właściciel odpowiada za swojego pchlaża.

Payan

2022-07-02, 19:19
Rasa tych świń na smyczy do uśpienia. Że to gówno ludzie kupują i wyprowadzają na smyczy jak jakieś k***a jajniki.

Beka_XD

2022-07-02, 19:37
Na ch*j komu kocur potrzebny? Kiedyś to chociaż myszy w chacie łapało, teraz to nawet sp***olć przed kundlami na drzewo nie umie...

Buddaa09

2022-07-02, 19:44
Szkoda kota. Psy bym odj***ł na miejscu, bo równie dobrze mogły zaatakować dziecko bawiące się na podjeździe.

Manolito666

2022-07-02, 19:44
Tyle lat starań, próśb, gróźb i nie udało się wyegzekwować zakładania psom kaganców na pyski. A wystarczy, że telewizor każe ludziom zakładać kagańce na mordy i większość narodu w szmatach na mordzie pomyka

NataliaW

2022-07-02, 19:47
Nic złego nie zrobiły te pieski, ale Zamiast kota tam mogło bawić się małe dziecko... Takie psy powinny być w kagańcach. I dopiero jak widać że jest kot albo te małe genetyczne parodie psów , to wtedy zdejmować kagańce i utylizować

Ukasz995

2022-07-02, 19:48
Zbysław napisał/a:

Te dwa gówna utopić



Nie te dwa gówna utopić tylko gówno trzymające smycz

:!:

maddog77

2022-07-02, 19:55
Widzę że tu dużo cwe*i z małymi siurkami którzy przez całe swoje dzieciństwo sp***alali przed psami a teraz tylko by je zabijali...tak jestem psiarzem i jak ktoś zrobi krzywdę mojemu psu to go okaleczę do końca życia..bardzo łatwo się to robi :) a że jestem mizantropem to i z przyjemnością.Byłem pogryziony trzy razy..dwa razy z własnej winy przez pekińczyki bo chciałem je pogłaskać po głowie nie wiedząc wtedy że psy gdy znika ręka człowieka (zwłaszcza obcego) z ich pola widzenia czują się zagrożone..za trzecim razem to już było z winy właścicielki że jej suka upie**oliła mnie w nogę..z resztą nie tylko mnie więc któregoś razu gdy jakiś facet szukał u nas w bloku tej suki bo pogryzła jego córkę to z największą przyjemnością zaprowadziłem go do właścicielki BTW to była moja była nauczycielka która regularnie się na mnie wyżywała więc z tym większą satysfakcją to zrobiłem i słuchałem inwektyw pod jej adresem bezczelnie się uśmiechając...a sorry zapomniałem..czwarty raz też się zdarzył przeze mnie..mijałem kiedyś po pijaku jakiegoś małego kundelka i tak dla zabawy na niego warknąłem niestety ch*jek wziął to na serio i upie**olił mnie w udo i tyle a co do samego filmu nic by się nie stało gdyby locha nie była porobiona a psy miały kaganiec...BTW u mnie w rodzinie są trzy amstafy i jedyne co wam może grozić to zakrzepica w nogach bo nie zdają sobie sprawy ile ważą..sam mam kundelkę ze schronu...nie muszę sobie podbudowywać ego groźnym albo rasowym psem.

Siriuz

2022-07-02, 20:08
maddog77 napisał/a:

jak ktoś zrobi krzywdę mojemu psu to go okaleczę do końca życia..bardzo łatwo się to robi



dlatego wielu też mówi, że do utylizacji należy od razu oddać też właściciela, a jak sam zaatakujesz, to uprościsz przynajmniej formalności :)