18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa piesełki i kotek ..

~McSadol • 2022-07-02, 18:20
w pierwszej kolejności do uśpienia właścicielka pchlarzy ..


Autor

2022-07-02, 20:24
Manolito666 napisał/a:

Tyle lat starań, próśb, gróźb i nie udało się wyegzekwować zakładania psom kaganców na pyski. A wystarczy, że telewizor każe ludziom zakładać kagańce na mordy i większość narodu w szmatach na mordzie pomyka



Od dawna się nie logowałem, ale Tym komentarzem potwierdzasz regułę, że są jeszcze w społeczeństwie myślące wyjątki, niestety ostatnie sztuki.

DużyY

2022-07-02, 20:26
Czuły punkt każdego psa to nos, jak tam za pie**olisz z buta to nie ma że nie padnie tylko weź tu traf

howke

2022-07-02, 20:34
Ten kot to był jakiś taki naćpany…nie sp***alał jak to w kociej naturze.

jkllll485

2022-07-02, 20:35
Do utylizacji z tą bezmyślną,ulaną świnią

beny561

2022-07-02, 20:54
Jakby to był dzieciak to też pani by sobie świetnie poradziła

Manowarrior

2022-07-02, 20:56
Trzeba puścić tego kotka z filmiku niżej na te pieski żeby wyrównał rachunki.

Takie psy są dla ludzi odpowiedzialnych i mających siłe je utrzymać na smyczy, generalnie jednak uważam że psu nigdy nie można w pełni zaufać bo nigdy nie wiadomo co i kiedy mu udjebie i rzuci sie komuś do gardła

JackCactus

2022-07-02, 21:13
maddog77 napisał/a:

Widzę że tu dużo cwe*i z małymi siurkami którzy przez całe swoje dzieciństwo sp***alali przed psami a teraz tylko by je zabijali...tak jestem psiarzem i jak ktoś zrobi krzywdę mojemu psu to go okaleczę do końca życia..bardzo łatwo się to robi a że jestem mizantropem to i z przyjemnością.Byłem pogryziony trzy razy..dwa razy z własnej winy przez pekińczyki bo chciałem je pogłaskać po głowie nie wiedząc wtedy że psy gdy znika ręka człowieka (zwłaszcza obcego) z ich pola widzenia czują się zagrożone..za trzecim razem to już było z winy właścicielki że jej suka upie**oliła mnie w nogę..z resztą nie tylko mnie więc któregoś razu gdy jakiś facet szukał u nas w bloku tej suki bo pogryzła jego córkę to z największą przyjemnością zaprowadziłem go do właścicielki BTW to była moja była nauczycielka która regularnie się na mnie wyżywała więc z tym większą satysfakcją to zrobiłem i słuchałem inwektyw pod jej adresem bezczelnie się uśmiechając...a sorry zapomniałem..czwarty raz też się zdarzył przeze mnie..mijałem kiedyś po pijaku jakiegoś małego kundelka i tak dla zabawy na niego warknąłem niestety ch*jek wziął to na serio i upie**olił mnie w udo i tyle a co do samego filmu nic by się nie stało gdyby locha nie była porobiona a psy miały kaganiec...BTW u mnie w rodzinie są trzy amstafy i jedyne co wam może grozić to zakrzepica w nogach bo nie zdają sobie sprawy ile ważą..sam mam kundelkę ze schronu...nie muszę sobie podbudowywać ego groźnym albo rasowym psem.



A wiesz dlaczego amstafy które wymieniłeś w swoich wypocinach są uznawane za rasę niebezpieczną a pekinczyki i inne kundle skaczace na każdego przechodzącego obcego człowieka nie? Jak już do całej kolekcji wymienionych psów które cię pogryzły dojdzie taki amstaff to doznasz olśnienia cwe*iku

dżonyłojlker

2022-07-02, 21:25
maddog77 napisał/a:

Widzę że tu dużo cwe*i z małymi siurkami którzy przez całe swoje dzieciństwo sp***alali przed psami a teraz tylko by je zabijali...tak jestem psiarzem i jak ktoś zrobi krzywdę mojemu psu to go okaleczę do końca życia..bardzo łatwo się to robi a że jestem mizantropem



Ja jestem nie tylko mizantropem, ale też antynatalistą i zwolennikiem twardej eugeniki, wiec odpadasz w przedbiegach. Przydepnąłbym twoim psom ogony, a na ciebie poszczuł mojego kota z zaburzeniami osobowości. Ty byś ginął w mękach, a twoje psy srałyby pod siebie ze strachu. Ja piłbym w tym czasie piwo karmi i w ogóle bym się nie przejmował.

MalcolmX

2022-07-02, 22:11
0:22 kotecek ma jeszcze 6 żyć
1:45 kotecek ma już tylko 5 żyć

saves

2022-07-02, 22:17
Za brak kagańca nawet u ratlerka powinni j***ć 10000zł mandatu. A że nie ma takich małych kagańców? To niech k***a z zabezpieczenia korka od szampana zrobi. Szkoda mi sierściucha bo sam ma dwa. A te kundle bez mrugnięcia okiem bym odstrzelił. Był niedawno tu film jak dwa takie bydlaki facetowi psa rozszarpały. Próbował go bronić, ale nic to nie dało. Płakał po nim jak po dziecku. Za to policja zrobiła świetną robotę, odstrzeliwując te dwa bydlaki.

szpunar85

2022-07-02, 22:42
Gdzie jest właściciel domu z shotgunem ja się pytam? W pierwszej kolejności odj***ć maciore, później ewentualnie psy.

_Netrunner_

2022-07-02, 22:49
Częsty widok u mnie na osiedlu, właściciel tzw wyprowadza psiaka na smyczy zwijanej, gały wlepione w telefon i świata nie ma.


Sawix

2022-07-02, 23:04
Jabana szmata

Ray2000

2022-07-02, 23:08
Maciora jak się wyj***ła, mam nadzieję że sobie głupi ryj rozj***ła. Szkoda ze kot nie sp***olił, może by ją te kundelki przeciągnęły przez parę metrów.

djted

2022-07-02, 23:11
A post nizej kotek zabawil sie z pieskiem