18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duszenie gapowicza w Niemczech.

Macx83wwww • 2020-07-20, 02:55
16 lipca tego roku, Lipsk - kontroler biletów zatrzymuje dwóch gapowiczów (podobno nie Niemców), jeden ucieka, drugi zaś zostaje przytrzymany chwytem duszącym.



Kontrolera zwolniono.

pieckamm

2020-07-20, 21:23
no i wyrwali chwasta
(kontrolera)

Ta...........ku

2020-07-20, 21:49
ti7ti7 napisał/a:

Ja tego nie kumam ,ktoś kto zakłada duszenie to w świetle prawa najpierw chce Ciebie pozbawić oddechu A potem życia. Jego oczy są zawsze w zasięgu takiej duszonej osoby . Trzeba poprostu dusicielowi włożyć palce do oczu i je wyjąć. Potem dzwonimy na policję , zgłaszamy atak .



Przy poprawnie założonym duszeniu wraz z rozciągnięciem ciała duszonego nogami duszącego nie masz szans na jakieś palce w oczy czy inne czary mary, bo wtedy masz za krótki zasięg żeby dosięgnąć oczu duszącego. Pozostaje jedynie bąka puścić w samoobronie... :P

pankruk

2020-07-20, 22:50
Jak na Niemcy to bardzo dziwna sytuacja bo poprawność polityczna ich tak dojechała, że prędzej grzecznie pokażą biletomat albo bez słowa wypiszą mandat, a tu taka akcja. Jak raz wracałem naj***ny w środku nocy w Dortmundzie z imprezy firmowej do hotelu to oczywiście pierwszy radiowóz się zatrzymał i nawet nie prosili o dokumenty tylko pytali czy sobie poradzę z powrotem.

Czajnik

2020-07-20, 22:56
Dobrze że to biały bo jak by to był czarny to by wywołałbym duszeniem następne zamieszki...

xXx5226

2020-07-21, 00:12
Ah te nazistowskie tradycje.

suchysongoful

2020-07-21, 10:30
Ja pie**ole co za czasy nawet już się człowiek nie może w robocie przyłożyć.