18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep

jakotakojest • 2011-08-23, 17:06
Kolejny dubstep,całkiem całkiem.

eboleq

2011-08-27, 18:50
ksio napisał/a:

@rixpi

Wiadomo ze jest to muzyka , nie zaprzeczam. Jak byś uważał w gimnazjum gdy pani was uczyła czytania ze zrozumieniem to byś wywnioskował z mojego postu, że również słucham (między innymi) elektroniki, znam sie również na wielu innych rodzajach muzyki ale nie próbuje zabłysnąć nią na portalach internetowych. Powracając do czytania ze zrozumieniem: pytanie kolegi na które tak gorliwie odpowiedziales było ironią i tak naprawde nikt nie chce zebys to pisał. Najzwyczajniej w swiecie słuchaj sobie swojego dubstepu w domu i nie mecz nas po prostu swoim pie**oleniem ziomus bo...
Czekaj, czekaj jak Ci to dobrze wyperswadować... może dużymi literami:

ch*j NAS TO OBCHODZI! :sraczka:


prawie wogóle nie daje piw, ale Ty zasłużyłes

Perwersyjny_cham

2011-08-27, 19:09
Zdunkov napisał/a:


za każdym razem kiedy ktoś nazwie coś elektronicznego technem lub dubstepem, od razu pojawia się ktoś mówiący że "to NIE JEST prawdziwy dubstep/techno", "tyś słyszał techno", "gówno wiesz o tej muzyce, to nie jest ambitny dubstep, ja znam lepsze!"
i zabawne jest to, że takie osoby nie dają przykładów czym w takim razie jest "prawdziwe techno", w zamian za to krzycząc czym nie jest.



Mark One - Ready For It " ft Goldfinger "
DUBSTEP/GRIME

Pogugluj .

ErmEr1908

2011-09-16, 23:52
Terissimo napisał/a:

@up

To jest muzyka? :wtf:



jakim idiotą trzeba być żeby uważać że bass i perkusja to nie muzyka

co was tak boli ten dubstep? słabe uszy macie?

Oguem

2011-09-17, 22:33
Cytat:

Dzieci z 19-stego wieku się pojawiły ...
Jak nie muzyka to Styl życia ;]
Przykro mi , zostałeś w tyle , a świat idzie do przodu :)
Wiem , odpiszesz mi że świat cofa się ... ale to już nie mój problem że jesteś za cienki żeby to słuchać ;)



Jaki ja k***a staroswiecki jestem...
Zostalem w tyle i jestem za cienki zeby sluchac tego bezmyslnego napie**alania? Kilka zapetlonych dzwiekow nie nazwalbym muzyka i tyczy sie to calego elektronicznego gowna. Caly utwor sklada sie z kilku dzwiekow i jak napisal ktos wczesniej
Cytat:

cała ta muzyka elktroniczna jest dla półmozgów. 0 przesłania 0 niczego. Akurat żeby jak się jest naj***nym potańczyć do tego.





Cytat:

jakim idiotą trzeba być żeby uważać że bass i perkusja to nie muzyka

co was tak boli ten dubstep? słabe uszy macie?



Wypowiadalem sie na temat dubshitu a nie drum & bass
Ave!