18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drwal

Sl...........nx • 2012-12-09, 10:48
Jedzie chłop traktorem z przyczepą i wiezie drewno z lasu, poszczególne kawałki drewna wystają za przyczepę. Wtem zatrzymuje go Palikot i pyta:
- Podwieziesz mnie pan kawałek?
- A siadaj se pan z tyłu, bo mi na przyczepie czerwonej szmaty brakuje.

masabitumiczna

2012-12-09, 11:43
to jest tak suche, że jakby dolać litr wody to i tak nic nie da...

Chleb razowy

2012-12-09, 12:10
@up Robert, nie spinaj się, bo Cię nie zapną.

BongMan

2012-12-09, 14:42
W sumie to czemu czerwonej? On sympatyzuje z pedałami, transami i innymi podludźmi, a czerwoni to by takich od razu do łagrów porozsyłali...

Pater patriae

2012-12-09, 17:23
BongMan napisał/a:

W sumie to czemu czerwonej? On sympatyzuje z pedałami, transami i innymi podludźmi, a czerwoni to by takich od razu do łagrów porozsyłali...



Jest za internacjonalistycznym państwem socjalistycznych republik europejskich, czyli coś jak esdecy (tylko, że on działa na zachodzie), czyli czerwony. Poparcie dla pedałów, czy Wolnych Konopi, to jedynie działanie pod publiczkę, żeby sobie nabić więcej głosów.

Sl...........nx

2012-12-09, 21:06
BongMan napisał/a:

W sumie to czemu czerwonej? On sympatyzuje z pedałami, transami i innymi podludźmi, a czerwoni to by takich od razu do łagrów porozsyłali...



To, że teraz czerwoni mienią się wszystkimi barwami tęczy nic nie znaczy. Wewnątrz wciąż są czerwoni.

anonymousm

2012-12-09, 23:31
Ha! Nawet Palikota aresztowali komuniści w 1982 roku, a Jarka Kaczyńskiego omijali z daleka. Pewnie się bali, że im wpie**oli.
Nie mówię już o czerwonych szmatach z ruchu narodowego, którzy po prostu byli służącymi PZPR. Przedwojenny przewodniczący ONR-u Bolo Piasecki wysługiwał się stalinowcom. Wspomnę jeszcze waszych idoli narodowców Bohdana Porębę, Mieczysława Moczara, Jędrzeja Giertycha (PRON).

A Bongman za teksty o podludziach i obozach powinien zostać pozbawiony ksywy. Z ziołem zawsze kojarzyli się wyluzowane fajne chłopaki a nie nazistowskie palanty. Życzę ci jakiegokolwiek życia seksualnego, może wtedy odpie**olisz się od innych ludzi.

vandamme1

2012-12-09, 23:35
up
urażony sie poczules kryptogeju ?

mblbn

2012-12-09, 23:47
BongMan napisał/a:

W sumie to czemu czerwonej? On sympatyzuje z pedałami, transami i innymi podludźmi, a czerwoni to by takich od razu do łagrów porozsyłali...


proletariat zastępczy po prostu

sigane

2012-12-09, 23:53
Dlaczego akurat czerwonej? Bo tak jest w przepisach ruchu drogowego.

Sl...........nx

2012-12-10, 00:24
anonymousm napisał/a:

Ha! Nawet Palikota aresztowali komuniści w 1982 roku, a Jarka Kaczyńskiego omijali z daleka. Pewnie się bali, że im wpie**oli.



Ja pie**olę...

Co to za argument, że go aresztowali, a Kaczyńskiego (też czerwonego, ale udającego religijnego) nie?
Hitler też kiedyś siedział w więzieniu.

anonymousm napisał/a:

Nie mówię już o czerwonych szmatach z ruchu narodowego, którzy po prostu byli służącymi PZPR. Przedwojenny przewodniczący ONR-u Bolo Piasecki wysługiwał się stalinowcom. Wspomnę jeszcze waszych idoli narodowców Bohdana Porębę, Mieczysława Moczara, Jędrzeja Giertycha (PRON).



Do kogo ty w ogóle pijesz?

Jeżeli chodzi o narodowców - to także są socjaliści. Z jednym postulatem, cholernie ważnym, całkowicie się zgadzam - państwo polskie ma być suwerenne, wolne i niezależnie. Nie jest.

A co mówi tęczowa menda, Janusz Palikot? Że Polacy powinni się wyrzec swojej Polskości, że Polska powinna zostać wchłonięta przez Unię Europejską... Co to k***a jest? W cywilizowanych czasach za samo takie gadanie zostałby rozstrzelany, a dzisiaj ma posłuch i nikt go nie ściga, chociaż artykuł 127 kodeksu karnego przewiduje, że za działania mające na celu pozbawienia Polski niepodległości grozi kara pozbawienia wolności, nawet do 10 lat.
Ktoś go ściga? To przestępstwo ścigane z urzędu, ale tylko na papierze, bo jak się okazuje, upolityczniona prokuratura może mieć to w dupie.

amf09

2012-12-10, 00:31
zmieniłem palikota na millera i dowcip zrobił się śmieszniejszy

Piechur23

2012-12-10, 01:09
Ja pie**ole ludzie czego wy nie umiecie się pośmiać z kawału (jeżeli wam się podobał) albo skrolować dalej (jeżeli się nie podobał). Sądzicie że od waszego pie**olenia ktoś zmieni zdanie na dany temat? Bezsensowna dyskusja..