18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowy jełop?

Halman • 2020-11-18, 14:09

nie, megajełop do potęgi entej...
film i fragment opisu pochodzi z youtubowego kanału Mat Szach

Cytat:

Do tej bardzo groźnej sytuacji na drodze doszło w czwartek (12.11.2020) po godz. 8:00 rano na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski instruktor jazdy – Przemysław Olszak - odbywając jazdę szkoleniową z kursantką, zauważył jadącego pod prąd osobowego seata. Zdając sobie sprawę z tego, jak groźna jest taka sytuacja, zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą jazdę. Następnie wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy seata, pilnując aby zrobił to w sposób bezpieczny.


robertskc7

2020-11-18, 17:43
Znając życie to ten z seata nawrzucał mu pod nosem, że go jakiś cwaniak poucza.

Palczanz

2020-11-18, 17:55
Wystarczy zrobić uprawnienia na kierowanie ruchem drogowym i możesz używać lizaka. U mnie w pracy często zajmujemy jakiś odcinek pasa ruchu drogowego, jest kilku gości po szkoleniach z papierami którzy mogą i używają tego berła. Instruktor w wywiadzie mówił że ma takie uprawnienia.

LB...........BZ

2020-11-18, 18:26
Piwko dla instruktora. Kurde co za popaprny gość w tym seacie... Ciekawe czy po kilku minutach rozmowy z nim można poznać czy to debil jeśli zrobił to przypadkiem lub czy pieprzony Janusz który chciał sobie kilka kilometrów nadrobić.

Strielok1

2020-11-18, 18:42
Palczanz napisał/a:

Wystarczy zrobić uprawnienia na kierowanie ruchem drogowym i możesz używać lizaka. U mnie w pracy często zajmujemy jakiś odcinek pasa ruchu drogowego, jest kilku gości po szkoleniach z papierami którzy mogą i używają tego berła. Instruktor w wywiadzie mówił że ma takie uprawnienia.



Tyle że lizaka możesz używać tylko w pracy, dodatkowo ubrany w kamizelkę odblaskową z napisem "kierowanie ruchem" przeważnie wiąże się to też z ustawieniem znaków np roboty drogowe, ograniczenie prędkości do 30 km/h itd. To że masz uprawnienia nie znaczy że możesz wozić lizak w aucie i wyskakiwać sobie z nim gdzie i kiedy chcesz... wszystko masz uregulowane przepisami podobnie jak to do czego uprawniają pomarańczowe koguty. Jeżeli pracujesz w drogownictwie to dobrze samemu poznać przepisy bo możesz się niemile zdziwić.

Shikam

2020-11-18, 18:55
Nyrewesa napisał/a:

Co za jełop. Gość zjazd przegapił i nie chciał nadkladac drogi a ten pies ogrodnika nie pozwolił mu jechać. Co za naród co za ludzie.



Słaby poziom co u niektórych. Ironia- temat lekcji na dzisiaj.

Reszta dopie**ala się do gościa, ze nie miał kamizelki czy posługiwał się lizakiem, a czy ma uprawnienia? Jak dla mnie mógł go ku*asem zatrzymać

saves

2020-11-18, 19:00
Ten przynajmniej zareagował, w przeciwieństwie do tej k***iącej patoli jadącej za rozłożonym HDS-em.

ruddie

2020-11-18, 19:58
myślę, że brakło tam jebnięcia idioty w głupi ryj

Marcmich

2020-11-18, 20:43
Promocja Elbląga, no k***a???!!!

michal190386

2020-11-18, 21:00
htp napisał/a:

Pytanie, czy rozsądnym pomysłem jest jazda (z kursantką!) na czołówkę z idiotą.



prawo dopuszcza nawet doprowadzenie do umyslnego zderzenia aby uniemozliwic takiemu pojazdowi wjazd pod prad na autostrade lub droge szybkiego ruchu serio

Oponka

2020-11-18, 21:15
a szkoda. któryś kolejny kierowca mógłby zapewnić nam zacny materiał

Wiewór

2020-11-18, 21:44
Brawa dla instruktora. Możliwe ze urstowal komuś życie.
Kierowca tego zloma powinien stracić prawo jazdy.

Blue!

2020-11-18, 21:52
Może uratował komuś życie ale widzę to Polska i pie**olicie farmazony BRAWO!

willoo

2020-11-18, 23:44
Nyrewesa napisał/a:

Co za jełop. Gość zjazd przegapił i nie chciał nadkladac drogi a ten pies ogrodnika nie pozwolił mu jechać. Co za naród co za ludzie.



to taki sarkazm hehehe tak? no powiedz ...?czy jednak nie ?

notak

2020-11-19, 07:11
Shikam napisał/a:

Słaby poziom co u niektórych. Ironia- temat lekcji na dzisiaj.
Reszta dopie**ala się do gościa, ze nie miał kamizelki czy posługiwał się lizakiem, a czy ma uprawnienia? Jak dla mnie mógł go ku*asem zatrzymać



tutaj w tym roku już tyle dzieci ,siedzi że trudno odróżnić ironię od poziomu piszcego,
kiedyś był to tylko czas ferii i wakacji, a obecnie wiadomo

mazga50

2020-11-19, 17:33
Halman napisał/a:

też to trochę rozkminiam i nie mogę rozkminić. Według przepisów tylko drogówka na służbie lub nieumundurowany policjant i to tylko w określonych warunkach. Nie ma już "społecznej kontroli ruchu drogowego". Więc ten lizak u instruktora jazdy...



Po prawdzie to trochę się nie dziwię, bo węzeł jest zj***ny koncertowo. To wlot S7 od wschodu
https://www.google.pl/maps/@54.1383252,19.4474329,16z

Byłem służbowo kilka lat temu i zamiast w stronę Ostródy (jest tablica TYLKO na Warszawę) wywaliło mnie na tym węźle w stronę Gdańska. Jechałem od Pasłęckiej w Elblągu. Tragicznie oznakowane, nieintuicyjne rozwiązanie w tym miejscu.

Co do lizaka, może się nim posługiwać instruktor, kierujący ruchem, strażak. Co innego z legitymowaniem czy kontrolą.