18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowy jełop?

Halman • 2020-11-18, 14:09

nie, megajełop do potęgi entej...
film i fragment opisu pochodzi z youtubowego kanału Mat Szach

Cytat:

Do tej bardzo groźnej sytuacji na drodze doszło w czwartek (12.11.2020) po godz. 8:00 rano na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski instruktor jazdy – Przemysław Olszak - odbywając jazdę szkoleniową z kursantką, zauważył jadącego pod prąd osobowego seata. Zdając sobie sprawę z tego, jak groźna jest taka sytuacja, zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą jazdę. Następnie wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy seata, pilnując aby zrobił to w sposób bezpieczny.


Pralpunkt

2020-11-18, 14:18
Lizaczek - pała po cywilnemu?

Halman

2020-11-18, 14:24
Pralpunkt napisał/a:

Lizaczek - pała po cywilnemu?


też to trochę rozkminiam i nie mogę rozkminić. Według przepisów tylko drogówka na służbie lub nieumundurowany policjant i to tylko w określonych warunkach. Nie ma już "społecznej kontroli ruchu drogowego". Więc ten lizak u instruktora jazdy... :roll:

SupremeLeader

2020-11-18, 14:32
Halman napisał/a:

też to trochę rozkminiam i nie mogę rozkminić. Według przepisów tylko drogówka na służbie lub nieumundurowany policjant i to tylko w określonych warunkach. Nie ma już "społecznej kontroli ruchu drogowego". Więc ten lizak u instruktora jazdy...



Może na placu manewrowym ułatwia sobie pracę z kursantem.

Halman

2020-11-18, 14:33
SupremeLeader napisał/a:

Może na placu manewrowym ułatwia sobie pracę z kursantem.


na plac manewrowy mi to za ch*ja nie wygląda...

htp

2020-11-18, 14:50
Pytanie, czy rozsądnym pomysłem jest jazda (z kursantką!) na czołówkę z idiotą.

Syn_Milionera

2020-11-18, 14:58
Drogowy jełop i niezrównoważony zjeb połączyli swe drogi zgodnie z mistycznym prawem przyciągania.

Nyrewesa

2020-11-18, 15:06
Co za jełop. Gość zjazd przegapił i nie chciał nadkladac drogi a ten pies ogrodnika nie pozwolił mu jechać. Co za naród co za ludzie.

SupremeLeader

2020-11-18, 15:41
Halman napisał/a:

na plac manewrowy mi to za ch*ja nie wygląda...



Trochę wyobraźni hal. Może ZAZWYCZAJ uzywa tego na placu manewrowym, stąd u niego ten lizak. Tu może użył tego na drodze wyjątku.

MgrMajster

2020-11-18, 16:09
Nyrewesa napisał/a:

Co za jełop. Gość zjazd przegapił i nie chciał nadkladac drogi a ten pies ogrodnika nie pozwolił mu jechać. Co za naród co za ludzie.



To tylko mogła kobieta napisać...Nawet jak zjechał źle to dosłownie 500 metrów dalej ma znowu wjazd na S7.

grudzin7

2020-11-18, 16:19
Nyrewesa napisał/a:

Co za jełop. Gość zjazd przegapił i nie chciał nadkladac drogi a ten pies ogrodnika nie pozwolił mu jechać. Co za naród co za ludzie.



Skoro przegapił zjazd to niech zapie**ala do kolejnego, a następnym razem niech patrzy gdzie jedzie.

A ty co? Za mało na Sadolu, że nie wiesz jak się takie akcje kończą? Mam nadzieję, że ty i wszycyc co ci dali "piwko" nigdy nie dostaną prawa jazdy, a jeżeli już je macie, to je k***a oddajcie :badyl:

Kurde26

2020-11-18, 16:33
Kiedyś było ORMO teraz mamy jutuberów

T3RMINATOR

2020-11-18, 16:40
Ja bym jełopa zostawił samemu sobie na czołówkę z tirem.

baronturbina

2020-11-18, 17:10
Nyrewesa napisał/a:

Co za jełop. Gość zjazd przegapił i nie chciał nadkladac drogi a ten pies ogrodnika nie pozwolił mu jechać. Co za naród co za ludzie.


Oddaj kartę rowerowa jutro rano.

jebau

2020-11-18, 17:16
Najbardziej oburzające jest to, że ten idiota mimo zwrócenia uwagi dalej chciał walić pod prąd...