18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogówka - urywki z filmu

TomdeX • 2013-02-07, 00:00
Dzisiaj byłem na tym filmie, można się pośmiać, ale jest to naprawdę znakomity dramat Smarzowskiego, końcówka filmu miażdży...
Poniżej mała prezentacja tego, co zobaczycie w kinie, wszystkim polecam, zwłaszcza sadolom, bo dużo wulgaryzmu (mówionego jak i cielesnego), dobra gra aktorska i nastrojowa muzyka. Nie chodzę na polskie filmu, bo trzeba powiedzieć, że są do dupy, ale na ten film wybiorę się chyba jeszcze raz...


MehooW

2013-02-07, 09:54
"Nie chodzę na polskie filmu, bo trzeba powiedzieć, że są do dupy" ...

Jeżeli bierzesz pod uwagę tylko filmy typu "Kac wawa" to się zgodzę, ale nie możesz k***a pisać że polskie filmy są do dupy, bo polskie kino w naprawdę wielu przypadkach jest stokroć lepsze od hamerykańskiego gówna.

wójek

2013-02-07, 09:57
do autora tematu:
skoro widziałeś cały film mam pytanie, czy w tym "zwiastunie" są wszystkie najlepsze sceny, czy w filmie może coś jeszcze zaskoczyć?
ogólnie obejrzałbym, ale to jest ten rodzaj filmów, gdzie wole na spokojności w swoich wynajmowanych czterech ścianach obejrzeć

zabor

2013-02-07, 10:15
też byłem :)końcówka miażdży xP

kapelan_szturmowy

2013-02-07, 10:16
Przeleć setką koło patrolu, to będziesz mial dalsze odcinki w 3D.

TomdeX

2013-02-07, 10:21
MehooW napisał/a:

"Nie chodzę na polskie filmu, bo trzeba powiedzieć, że są do dupy" ...

Jeżeli bierzesz pod uwagę tylko filmy typu "Kac wawa" to się zgodzę, ale nie możesz k***a pisać że polskie filmy są do dupy, bo polskie kino w naprawdę wielu przypadkach jest stokroć lepsze od hamerykańskiego gówna.



Oczywiście mam tu na myśli przygłupie komedie, które ostatnio wychodzą, jak grzyby po deszczu. Niektóre filmy są naprawdę dobre, ale powiedźmy sobie szczerze, więcej jest filmów polskich na które nie wydałbym złotówki niż te, które są warte obejrzenia.

Cytat:

do autora tematu:
skoro widziałeś cały film mam pytanie, czy w tym "zwiastunie" są wszystkie najlepsze sceny, czy w filmie może coś jeszcze zaskoczyć?
ogólnie obejrzałbym, ale to jest ten rodzaj filmów, gdzie wole na spokojności w swoich wynajmowanych czterech ścianach obejrzeć



Można się jeszcze w kilku miejscach pośmiać, więcej niż na jednej polskiej komedii, ale nie oszukujmy się, to jest dramat i to całkiem dobry. Ogólnie po zwiastunie nie oczekiwałem takiej historii, więc to wielki +, że nie pokazali wszystkiego w zapowiedziach.

Catar

2013-02-07, 10:32
za Kiepskiego piwo ;D

kidi1

2013-02-07, 10:45
Psy 3?

cu...........ow

2013-02-07, 11:02
jaki jest koniec? nie chce mi się oglądać

pkh

2013-02-07, 11:14
cycki w 5:02 !

Beria1

2013-02-07, 11:21
Już widzę jak koleś z jakiegoś ch*jowego auta wydziera mordę na Policję... Żal. W realiach jest: "tak panie władzo, tak, mam biedną rodzinę, prosze jak najmniejszy mandat". A za takei wydzieranie k***y z naszej Policji zawinęłyby go na dołek.

pi...........ka

2013-02-07, 11:26
jest na torrentach juz

Beria1

2013-02-07, 11:26
Jeszcze wk***ia mnie w tym trailerze to że Policja tutaj wystepuje w roli ofiary...

Kornelsky

2013-02-07, 12:02
Brakuje tutaj Braciaka , który grając jednego z policjantów zagrał tak jak na niego przystało.

thewhitestar

2013-02-07, 12:05
Raz Koterski, dwa Smarzowski, trzy... k***a czyżbyśmy mieli tylko dwóch reżyserów trzymających poziom!?

Pa...........ek

2013-02-07, 12:36
Niby policja jest jedna, ale służba służbie nierówna. Ci z kryminalnej raczej nie mają dobrego zdania o nas. Częściej można się spotkać z pogardą niż z uznaniem. Mówią na nas "r*chacze" albo "ruchole". polecam cały artykuł tutej. :lol: