18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga do pracy

discoteq • 2022-08-26, 18:05
Trudna i męcząca... :lol:


Navarro Nicholas (pracownik ambasady USA w Moskwie, członek Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych) i jego droga do pracy.

Halman

2022-08-26, 18:23
discoteq napisał/a:

Navarro Nicholas, (pracownik ambasady USA w Moskwie, członek Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych)



starałem się pozyskać jakieś info o tym panu i poza stroną izwiestia skąd pochodzi nagranie internet milczy jak zaklęty o kimś takim, gratuluję źródeł.

discoteq

2022-08-26, 18:49
Halman napisał/a:

starałem się pozyskać jakieś info o tym panu


Navarro Nicholas Stormy ... urodzony 3 listopada 1995 (Kalifornia).
Zawodowy Marine, który przeszedł specjalne szkolenie w Quantico (Wirginia). Od 2021 r. pełni funkcję oficera ochrony Ambasady USA.


----------

Myślę, że tyle wystarczy aby zaspokoić Twoją ciekawość... ;)

Halman

2022-08-26, 18:57
discoteq napisał/a:

Myślę, że tyle wystarczy aby zaspokoić Twoją ciekawość...




nie, brak zdjęć po za tym filmem by móc to uczciwie zweryfikować, może to jakiś naj***ny kacap któremu przyszyto tę propagandową historyjkę? nie wierz wszystkiemu co piszą w izwiestii

edit; no spoko, w ogóle podobni;

Payan

2022-08-26, 19:04
Tam inaczej nie pracuje się, jak tylko pod wpływem alkoholu.

discoteq

2022-08-26, 19:07
Halman napisał/a:

nie wierz wszystkiemu co piszą w izwiestii


Akurat na tej stronie to nie byłem, o tym pracowniku jest na stronach kilkudziesięciu...
Nie baw się we "wszechwiedzącego", bo ani nie jesteś, ani nie ma takiej potrzeby... ;)

Halman

2022-08-26, 19:10
discoteq napisał/a:

Akurat na tej stronie to nie byłem, o tym pracowniku jest na stronach kilkudziesięciu...
Nie baw się we "wszechwiedzącego", bo ani nie jesteś, ani nie ma takiej potrzeby...



dobra rozepnij się już, amerykanin się naj***ł i kacapy zacieszają że nie tylko oni chleja, ot cały przekaz

Fruzon

2022-08-26, 20:50
Ale się wyk***il k***a jak wy

Halman napisał/a:

dobra rozepnij się już, amerykanin się naj***ł i kacapy zacieszają że nie tylko oni chleja, ot cały przekaz



Haha pedałki się kłócą

Szangti

2022-08-26, 20:51
Halman napisał/a:

dobra rozepnij się już, amerykanin się naj***ł i kacapy zacieszają że nie tylko oni chleja, ot cały przekaz



ooo halmanikowi nie wyszlo oczernienie zródla to odwraca kota ogonem... :D


Anonimowy12663

2022-08-26, 20:55
Kurde, żebym ja tak bezpiecznie wrocil naj***ny w poniedziałek wieczór

skywalker75

2022-08-26, 21:02
Czemu tu się dziwić, trafić na placówkę do takiego syfu :roll:

Gitrix

2022-08-26, 21:07
Wiem, że dobry amerykaniec to niekoniecznie martwy amerykaniec ale liczyłem na wizytę kamaza w 8 sekundzie.

Higaro

2022-08-26, 21:23
amerykaniec i pracownik ambasady USA, jego stan jest raczej wynikiem działalności służb federacji na potrzeby publicznej TV