18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga do pracy

discoteq • 2022-08-26, 18:05
Trudna i męcząca... :lol:


Navarro Nicholas (pracownik ambasady USA w Moskwie, członek Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych) i jego droga do pracy.

discoteq

2022-08-26, 21:40
Fruzon napisał/a:

Haha pedałki się kłócą


Ty mnie do swojego ojca (czy tam matki, bo nie wiem, które w nich jest kim w związku) nie porównuj... ;)

Frytas12

2022-08-26, 22:11
Na tym polega odpowiedzialność.

robsonx79

2022-08-26, 22:11
Higaro napisał/a:

amerykaniec i pracownik ambasady USA, jego stan jest raczej wynikiem działalności służb federacji na potrzeby publicznej TV



Jest na 99% pewne, że wzięli go na celownik i czegoś dosypali. Dziwi, że nikt tutaj nie zwraca uwagi na taką możliwość, ludźmi jednak łatwo manipulować.

mesjans

2022-08-27, 10:19
Ale muszę przyznać że chłop roboczy, w jakim by stanie się nie obudził to do roboty pójdzie.

dadar123

2022-08-27, 12:48
robsonx79 napisał/a:

Jest na 99% pewne, że wzięli go na celownik i czegoś dosypali. Dziwi, że nikt tutaj nie zwraca uwagi na taką możliwość, ludźmi jednak łatwo manipulować.



Bo tu jest więcej ruSSkiego gówna niż na innych portalach

kothletino

2022-08-27, 23:13
To jest najgorsza sytuacja, kiedy jesteś konkretnie naj***ny ale wiesz, że musisz wrócić.

kumak3

2022-08-28, 03:03
A mnie ciekawi jedna rzecz ,kiedyś czytałem książkę Szkoła wdzięku ,tam było coś takiego że pracownicy KGB ,czy też coś podobnego stali przed wejściem do ambasady usa i patrzyli kto wchodzi itp.
Tu przed wejściem mnie zastanawiają te dwie brązowe budki ,widać że jak ten pracownik wchodzi to odrazu tamten widzi na kamerach i wychodzi do niego ,ale przechodzi i idzie dalej . Ciekawe czy to jest to samo ,czyli przed wejściem do tej ambasady ,z racji iż ulica jest terenem rosyjskim , rosjanie są jeszcze przepytywani i sprawdzani po co tam wchodzą i dlaczego.

Jerzy_Owsik

2022-08-28, 07:48
discoteq napisał/a:

Navarro Nicholas Stormy ... urodzony 3 listopada 1995 (Kalifornia).
Zawodowy Marine, który przeszedł specjalne szkolenie w Quantico (Wirginia). Od 2021 r. pełni funkcję oficera ochrony Ambasady USA.
Myślę, że tyle wystarczy aby zaspokoić Twoją ciekawość...



no ale ch*j z tego kim on jest? naj***l się i tyle po ch*j drążyć

neo001

2022-08-28, 13:15
Jerzy_Owsik napisał/a:

no ale ch*j z tego kim on jest? naj***l się i tyle po ch*j drążyć



"Polaczka" byś wyśmiewał i szczał na nasz kraj, ale że to "dzielny" jankesik z juesej to już tematu nie ma.

kulawiec

2022-08-29, 01:29
Ja bym taką pracę rzucił, stanowczo zbyt uciążliwy dojazd.