18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drobne nieporozumienie

~Velture • 2018-05-12, 12:39
Pani twierdzi, że powinno się srać na chodniku a pan z kropką, że na ulicy.

8-)


Perhydrol

2018-05-13, 12:40
↑ Strach pomyśleć co by było gdyby to Korwin miał ocenić ciebie i wypowiedzieć się na twój temat :amused:

mrthebenek

2018-05-13, 14:40
Oceniac kogos bardzo inteligentnego zle tylko dlatego, ze ma inne poglady niz Ty.. To tak bardzo lewackie, zaloze sie ze maszerujesz w pierwszym rzedzie za pis albo po.. Nie nawidze czerwonych, zielonych, czarnych ani takich jak Ty lemingow za to ze macie roszczeniowe podejscie do zycia. Macie mi dac mieszkanie, dac na dziecko, dac na jedzenie, k***a.. Wybieracie socjalistow bo liczycie, ze cos do was skapnie i trwacie w tej ch*jni od pokolen..

Wiewór

2018-05-14, 08:37
czeczen-00 napisał/a:

↑ Strach pomyśleć co by było gdyby to Korwin miał ocenić ciebie i wypowiedzieć się na twój temat :amused:


Obawiam się, że ludzki mózg nie potrafi sobie wyobrazić czegoś tak wielkiego, żebym mógł to porównać do tego jak bardzo mam wyj***ne na opinie tego kabotyna.

mrthebenek napisał/a:

Oceniac kogos bardzo inteligentnego zle tylko dlatego, ze ma inne poglady niz Ty.. To tak bardzo lewackie, zaloze sie ze maszerujesz w pierwszym rzedzie za pis albo po.. Nie nawidze czerwonych, zielonych, czarnych ani takich jak Ty lemingow za to ze macie roszczeniowe podejscie do zycia. Macie mi dac mieszkanie, dac na dziecko, dac na jedzenie, k***a.. Wybieracie socjalistow bo liczycie, ze cos do was skapnie i trwacie w tej ch*jni od pokolen..


ch*ja wiesz. Nie jestem socjalistą. Zlikwidował bym całą pomoc społeczną gdyby to ode mnie zależało.
Mieszkanie mam swoje, na dziecko nikt mi nie daje, jedzenie kupuję sam.
Nie wybrałem socjalistów i nigdy na żadnych nie zagłosuję.

Gardzę korwinem bo jest nieskończonym chamem, prymitywem, prostakiem, przynosi nam wstyd i jego wszystkie poglądy poza socjalizmem to jest jeden wieli rak.

poligon6

2018-05-14, 11:54
Abraxus napisał/a:



ch*ja wiesz. Nie jestem socjalistą. Zlikwidował bym całą pomoc społeczną gdyby to ode mnie zależało.
Mieszkanie mam swoje, na dziecko nikt mi nie daje, jedzenie kupuję sam.
Nie wybrałem socjalistów i nigdy na żadnych nie zagłosuję.

.



Przestań pie**olić jak potłuczony, sam pisałeś że w USA gdzie jeszcze jest troche wolnosci gospodarczej ludzie żyja gorzej niż w Polsce gdzie niby w/g ciebie rzadzi komuna. Sam sobie zaprzeczasz na kazdym kroku pajacu.