18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drobne nieporozumienie

~Velture • 2018-05-12, 12:39
Pani twierdzi, że powinno się srać na chodniku a pan z kropką, że na ulicy.

8-)


aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-12, 13:09
Coś jednak w Indiach fajnego jest. Nie sranie na chodniku.
Takie bójki w studio. Wyobrażacie sobie jak Niesiołowski wali Czarneckiego w papę w programie na żywo?

mesjans

2018-05-12, 13:19
Gdyby u nas w telewizji takie rzeczy były na porządku dziennym może i bym ją oglądał.

freaky

2018-05-12, 18:26
A realia są takie, że Korwin-Mikke za spoliczkowanie Boniego, dostał w ch*j wysoką karę mimo, że ta żydowsko-niemiecka k***a sobie zasłużyła.

Wiewór

2018-05-12, 18:28
Korwin-mikke jest zerem

mesjans

2018-05-12, 19:02
Abraxus napisał/a:

Korwin-mikke jest zerem


Rozumiem że można go nie lubić, ale patrząc na jego życiorys, ilość publikacji i książek, studia (kiedy jeszcze coś znaczyły) można stwierdzić że jesteś grubo pod wartością zero.

Jo...........23

2018-05-12, 20:38
mesjans napisał/a:


Rozumiem że można go nie lubić, ale patrząc na jego życiorys, ilość publikacji i książek, studia .



I jeszcze zar*chał...

Soros_Bóg

2018-05-12, 23:30
Niejednokrotnie mialem stycznosc z wlochami czy hiszpanami w grupach okolo 10"""15 osob. Zachowuja sie czesto w ten sposob. Przekrzykuja sie nawzajem i nie moga sie dogadac krotko i na temat to dla nich niemozliwe. Ale pija duzo piwa wiec piwo

voyagerkg1

2018-05-12, 23:40
Abraxus to Twoja opinia okej.Ale nie wyrobie dodam swą ...Pan Korwin jest znaczy był europosłem wiec już nie zero ..nie bronie Go ale mam szacunek do gościa który jest profesorem cybernetyki ,mistrzem Polski w brydzu ...jak byś nie wiedział i lubi kobitki nie tak jak TY

Pogos

2018-05-12, 23:52
A Dalajlama siedzi spokojnie i się przygląda :-)

maddog77

2018-05-13, 09:56
Co religia robi z mózgu widać na wyżej załączonych obrazkach.

Wiewór

2018-05-13, 11:38
voyagerkg1 napisał/a:

Abraxus to Twoja opinia okej.Ale nie wyrobie dodam swą ...Pan Korwin jest znaczy był europosłem wiec już nie zero ..nie bronie Go ale mam szacunek do gościa który jest profesorem cybernetyki ,mistrzem Polski w brydzu ...jak byś nie wiedział i lubi kobitki nie tak jak TY


To co napisałeś oznacza tylko, że jest wykształcony zerem.

voyagerkg1 napisał/a:

Abraxus to Twoja opinia okej.Ale nie wyrobie dodam swą ...Pan Korwin jest znaczy był europosłem wiec już nie zero ..nie bronie Go ale mam szacunek do gościa który jest profesorem cybernetyki ,mistrzem Polski w brydzu ...jak byś nie wiedział i lubi kobitki nie tak jak TY


To co napisałeś oznacza tylko, że jest wykształconym zerem.