18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej2

2022-04-21, 14:37
Z danych opublikowanych przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji wynika, że w lutym 2022 r. na terenie Polski odnotowano 1238 wypadków drogowych, czyli aż o 188 więcej niż rok temu. To kur*a więcej? Gówno te mandaty pomagają....

Hrabia Drapula

2022-04-21, 21:35
ha ha ha, ale tu kozaków, co by k***a nie zrobili, a tak na klęczkach jak przy konfesjonale błagali by "panie władzo ..."
ch*j, jak jesteś kozak to bierzesz to na klatę i przyjmujesz, lepiej raz na miesiąc czy dwa wydać trochę kasy i pojechać na tor, można odpie**alać do woli, i wiem że jak rozpie**olę coś ta mnie będzie tylko bolał

karakal

2022-04-21, 22:08
PieronJasnySzlag napisał/a:

Zadupie gdzie psy ch*jami wode piją, młody przygazował żeby czuć swoje auto a tu jeb, struże prawa musieli zareagować.
k***a to powinno być obowiązkowe w przepisach ruchu drogowego - jazda na ręcznym, jazda bokiem, wychodzenie z poślizgu...
Bo potem w czasie poślizgu gdzie faktycznie od reakcji zależy czyjeś życie to jeden z drugim jedyne co potrafi to hamulec w podłoge i zamknąć oczy.
No ale te baranie flaki muszą nabijać kase zamiast np pilnować uzbeków z Bolda gwałcących polki.
Dno!



Jesteś głupi, jak i każdy kto dał ci piwo.

pawel8814

2022-04-22, 19:53
Ja bym k***ie zabrał prawko. Tak k***a uderzyła w auto mojej żony i sp***olil ku*as. Niech na torbsp***ala.

nonamed89

2022-04-25, 06:06
Mało jak za brak mózgu... Jechali z przeciwnej strony, nie było sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa kogokolwiek, i by mogło dojść do wykroczenia musieli by zawrócic, wyprzedzić, zajechać droge i bmw musiałby im zwiać.
Nie jestem policjantem i nie wiem co to miało znaczyć... Reklama nadużyć? Jakim k***a prawem im na to pozwolił? Ty jesteś jakiś pie**olnięty. i pewnie biega krzycząc j***ć psy L :D :D :D : j***ć to twoje chwdp, w ogrodzie mi możesz posprzatać

camson

2022-04-26, 17:07
Z tymi gienkami na wioskach to najgorzej :/