18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2022-04-19, 17:38
dennissliwa napisał/a:

Drift 5 tys zł


dryf, dryf...

ptrkmdg

2022-04-19, 18:02
wielce gadaaanie ,że maaarka przypadkowa. Każdą beemką można tak zrobić,w przeciwieństwie do reszty volkswagenów , to robi to ,kto ją ma i ma na to ochotę.

Barnellini

2022-04-19, 18:08
Halman napisał/a:

dryf, dryf...



Mam nadzieję, że nabijasz się z Flodzi albo trolujesz...

Jak nie to sam jesteś dryf ;)

Ja bym mandatu nie przyjął. Raz, że oprócz bagiet nikogo tam nie było więc nie było bezpośredniego zagrożenia. Dwa, że sąd pewnie złagodziłby wysokość kary jeżeli uznałby, że się należy. Wystarczy przyznać się do winy wyrazić skruchę oraz to, że sam fakt procesu jest już nauczką i więcej nie będzie się wygłupiać na drodze.

ptrkmdg napisał/a:

wielce gadaaanie ,że maaarka przypadkowa. Każdą beemką można tak zrobić,w przeciwieństwie do reszty volkswagenów , to robi to ,kto ją ma i ma na to ochotę.



Troszkę się szanowny właściciel bolidu młodzieży wiejskiej pospieszył. Poczekaj na te komentarze ze swoim, bo jeszcze nie masz komu odpowiedzieć...

A marka zapewne przypadkowa :D

Pawehan

2022-04-19, 18:09
Wiesz w ogóle co to jest drift? To nie był dryft ,tylko wieśniackie dodanie gazu w zakręcie wieśniackim bmw.

To wozidło jest w sumie warte 5 tys

~DMT

2022-04-19, 18:14
Jeśli faktycznie w tej sytuacji małolat przyjął mandat, to jest k***a niezłym dzbanem :lol:

Sprawa "Za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego" z mety umorzona i nie trzeba tu być Cyceronem, wystarczy mieć trochę oliwy w głowie...


Znawca_Cipek

2022-04-19, 18:19
~DMT napisał/a:

Jeśli faktycznie w tej sytuacji małolat przyjął mandat, to jest k***a niezłym dzbanem
Sprawa z mety umorzona i nie trzeba tu być Cyceronem, wystarczy mieć trochę oliwy w głowie...



Oczywiście. Wpadł w poślizg niekontrolowany ale na szczęście z tego wyszedł.

dżonyłojlker

2022-04-19, 18:37
Pawehan napisał/a:

Wiesz w ogóle co to jest drift? To nie był dryft



Dobra "powerslide" nie zesraj się.

Pawehan

2022-04-19, 18:46
parekselans napisał/a:

Dobra "powerslide" nie zesraj się.



Jak zrobisz prawo jazdy to pogadamy gnojku.

dżonyłojlker

2022-04-19, 18:51
Pawehan napisał/a:

Jak zrobisz prawo jazdy to pogadamy gnojku.



Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat, teraz spójrz na swój wiek i na mój, pajacu :roll:

dennissliwa

2022-04-19, 18:54
Drift to kontrolowany poślizg samochodem. Więc to jest drift a jak ktos myśli ze nie to Debil...

Payan

2022-04-19, 19:07
Pewnie jakiś gówniarz po 18 lat mieli, wybrał się z kumpem na miasto poświrować a że psiarskie były... Mandat na bank przyjał, bo brak odwagi odmówić.

crackit

2022-04-19, 19:18
dostać mandat 5 razy większy niż wartość gruza... hahahaha :D

PieronJasnySzlag

2022-04-19, 19:19
Zadupie gdzie psy ch*jami wode piją, młody przygazował żeby czuć swoje auto a tu jeb, struże prawa musieli zareagować.
k***a to powinno być obowiązkowe w przepisach ruchu drogowego - jazda na ręcznym, jazda bokiem, wychodzenie z poślizgu...
Bo potem w czasie poślizgu gdzie faktycznie od reakcji zależy czyjeś życie to jeden z drugim jedyne co potrafi to hamulec w podłoge i zamknąć oczy.
No ale te baranie flaki muszą nabijać kase zamiast np pilnować uzbeków z Bolda gwałcących polki.
Dno!

ruddie

2022-04-19, 19:25
5000 to zwykły rabunek. Dane są smutne. Po zwiększeniu mandatów, zwiększyła się śmiertelność i ilość wypadków. Więc cel był jeden - budżet.
Reszta to zwykłe kłamstwa i mącenie wody. ch*j w dupę każdemu sk***ysynowi z drogówki. To największe k***y i złodzieje.