18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dragon ball fuzja dubbing

Rubaszny • 2012-12-02, 20:31
Witam serdecznie. Zauważyłem ,że jest tutaj wielu wielbicieli DB z tej racji postanowiłem wspaniałomyślnie wrzucić pełnometrażówke z polskim dubbingiem ,której na pewno nie ma na sadolu. Miłego oglądania :piwo:

część 1



część 2



część 3



część 4



część 5


straatveger

2012-12-03, 10:51
Uważam


że


Dragon Ball


to


GÓWNO

Mimo, że większośc z was się na tym wychowała, bo nic lepszego nie było w TV, to jest to tylko poj***na bajeczka. dziekuję, czekam na hejty

Entej

2012-12-03, 12:12
@Up

Powinien być warn za rozpie**olenie komentarza na pół strony.

BTW Nie w szkole?

Sl...........nx

2012-12-03, 12:13
Cytat:

Mimo, że większośc z was się na tym wychowała, bo nic lepszego nie było w TV, to jest to tylko poj***na bajeczka. dziekuję, czekam na hejty



W dalszym ciągu nie ma nic lepszego w telewizji, więc z łaski swojej wyjdź i zamknij za sobą drzwi.

Demolka90

2012-12-03, 12:35
Lipiny dubing nie pasuje ale sam fakt spoko bo nie widzialem tego nigdy jak masz wiecej to wrzucaj!

straatveger

2012-12-03, 12:59
Entej napisał/a:

@Up

Powinien być warn za rozpie**olenie komentarza na pół strony.

BTW Nie w szkole?


akurat wyobraź sobie, że pozwolę sobie zostać w domu i napisać kilka stron mojej pracy magisterskiej polaczku.

Stoho

2012-12-03, 13:47
straatveger napisał/a:

Uważam


że


Dragon Ball


to


GÓWNO

Mimo, że większośc z was się na tym wychowała, bo nic lepszego nie było w TV, to jest to tylko poj***na bajeczka. dziekuję, czekam na hejty


Idz oglądać te kolorowe konie 8-)

Abgda

2012-12-03, 14:28
straatveger napisał/a:


polaczku



Jakiś odmieniec. Taki z Ciebie Ę,Ą-przyszły magisterek, a zapomniałeś, że pisze się "biedny polaczku" :roll:

earendilus

2012-12-03, 15:21
@straatveger A dla użyszkodników sadola będziesz dawał rabaty w Macdonaldzie?

straatveger

2012-12-03, 15:21
Abgda napisał/a:

traatveger napisał/a:

polaczku


Jakiś odmieniec. Taki z Ciebie Ę,Ą-przyszły magisterek, a zapomniałeś, że pisze się "biedny polaczku"


chciałem przytoczyć jeden z argumentów testovirona, ale że zmierzam w stronę salonów zrezygnowałem

joj_sport

2012-12-03, 15:28
Lepsza byla wersja w Cartoon Network (tylko i wylacznie w czasie gdy byl po angielsku)!

Pan_Wu

2012-12-05, 00:18
Tak wracając do kwestii dubbingu, to w filmach animowanych/bajkach rzeczywiście dubbing jest super, nawet anime fajnie się ogląda.

Za to dubbing w grach komputerowych i filmach aktorskich jest C-H-U-J-O-W-Y.

Mass Effect 2 np.

Najgorsze jest to, że to gówno ładują teraz w każde wydanie DVD. .___.