18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drag queen w żłobku

FoxEngine • 2019-04-09, 14:01

Rodzice powinni dostać plaskacza.

Wiewór

2019-04-09, 17:25
Gerwazy Waligóra napisał/a:

A co by Pan/Pani zrobiła gdyby urodziło się Pan/Pani dziecko Homo Sapiens?
Poziom powyższych wypowiedzi adekwatny...



No nie wiem k***a. Może ściągnął sułtanne przed wejściem.

Putikonto

2019-04-09, 17:42
Skoro tak chcą tolerancji dla różnych ruchów, to może pora przywrócić fajność idei KKK?

ProVVe

2019-04-09, 18:36
20% ma wyprane mózgi... Wpajanie różnych wypaczeń skutkuję ich powielaniem. Każdy psycholog powie, że mozna stworzyć seryjnego mordercę przez złe dzieciństwo. Krzyk, przemoc etc wpływa na powstanie konkretnej osoby. Tak samo jest w tym przypadku. Mówmy wszystkim od małego takie rzeczy, a tak będa robić... Banalna strategia tworzenia słabych ludzi.


Wina jest rodziców, że pozwalają na takie pojebaństwa... Ja zabrałbym swojego dzieciaka i kazał napluć prosto w ryja babie co zaprosiła to cos do przedszkola

traf

2019-04-09, 18:42
Chcesz żyć w społeczeństwie bez idei LGBT ? Masz dosyć obcych na ulicach oraz boisz się ataków terrorystycznych? Już dziś wykup miejsce pod dom w położonej na 130 tysiącach hektarach "Enklawie" Tylko tak zachowasz spokój ducha i zadbasz o przyszłośc swoich dzieci :)

saves

2019-04-09, 18:54
Marzenie Trzaskowskiego i Rabieja.

hfbnmiuytp

2019-04-09, 19:52
20% nastolatków to lgbt, dodać do tego dziectność na poziomie około 1,0. Me serce się raduje na widok anglo-sasów tonących we własnym (a może i cudzym) gównie :lol:

Alicjontko

2019-04-09, 20:17
Zastanawiam się skąd zrobił się taki wysyp tęczowych ludzi w ciągu jakichś 20 lat na zachodzie. Homoseksualiści byli są i będą tylko w pewnych dziejach ludzkości się ukrywali ze swoim popędem, a zaś w innych czasach pokazywali to bez najmniejszego skrępowania (bo i nie ma czego się krępować). Kiedyś wyznawałam zasadę "Leczyć prądem", ale poznałam jednego, drugiego i trzeciego geja i mówię kurde normalni ludzie, którzy tak samo jak ja załamują ręcę, gdy widzą toczące się przez ulice parady równości (lesbijki za to za każdym razem myślały tylko o jednym przez co mam do nich negatywne nastawienie)...ale transeksualiści...szczerze nie wiem co o tym sądzić. Widziałam facetów zrobionych na kobietę tak, że nawet bym nie pomyślała, że urodzili się kimś innym i to samo z kobietami przerobionymi na facetów. WIdzę, że wreszcie czują się ze sobą dobrze i wyglądają naprawdę normalnie i w sumie mnie to cieszy...ale jak widzę w supermarkecie chłopa jak dąb w perułczce, sukience jak u mojej babci i chuście na plecach to mnie przeszywa taka odraza do tego człowieka, naprawdę. Mam wrażenie, że im głośniej krzyczy LGBT i wszystkie podlegające mu dziwolągi to tym więcej młodych zaczyna ich naśladować ot tak z nudy albo sobie coś wmówią, że oni też tacy są...

Musashi_Miyamoto

2019-04-09, 20:25
Lewactwo nie dopuszcza różnorodności to pie**olenie... Lewica jest faszystowska i każda inne ideologia niż lewicowa jest represjonowana i wykluczana z dyskursu społecznego w czasie rządów lewactwa.

Zastanawia mnie jedno... Na co liczy lewactwo? Takie nacje jak Chiny czy Rosja nie będą przeobrażały społeczeństwa w wersję LGBT więc za 30 lat gdy Europa miała by być już np pół na poł z Genderowo, Tęczowym społeczeństwem LGBT to na co oni liczą... Że co Rosja i Chiny będą się przyglądały.... Tyle kasy, takie rynki, taki możliwości jakie ma Europa i co... Genderowi Europejczycy będą sobie żyli spokojnie i dostatnie a Rosjanie i Chińczycy u siebie w domu tez spokojnie... mniej dostanie :D Nieee tak nie będzie.... Przyjdą...

8765tj

2019-04-09, 20:26
FoxEngine napisał/a:

Rodzice powinni dostać plaskacza.


Najlepiej patelnią :ok:

Budrys2000

2019-04-09, 22:24
Kiedyś jak ktoś był popie**olony lub zboczony to się mówiło na niego, że jest popie**olony lub zboczony.
Dzisiaj używa się słów typu "heteronienormatywny".
Za 20 lat pedofil nie będzie pedofilem tylko siusiakofrendsem.
k***a, zagładaa, to już koniec, trzeba gasić światła.

artuooo1

2019-04-09, 22:43
Budrys2000 napisał/a:

Kiedyś jak ktoś był popie**olony lub zboczony to się mówiło na niego, że jest popie**olony lub zboczony.
Dzisiaj używa się słów typu "heteronienormatywny".
Za 20 lat pedofil nie będzie pedofilem tylko siusiakofrendsem.
k***a, zagładaa, to już koniec, trzeba gasić światła.



Kiedyś było niewolnictwo. Kiedyś kobiety nie miały prawie żadnych praw. Kiedyś leworęczność była karą za grzechy, zmuszano dzieci do pisania prawą ręką.
I pomyśleć, że "20 lat" później to wszystko się zmieniło i kobiety maja równe prawa z mężczyznami, leworęczni są traktowani tak jak praworęczni, czarni są zazwyczaj traktowani jak biali. I w czasach, gdy odbywały się te "rewolucje" społeczne też byli tacy Antek01, janlew, poligon6, Musashi_Miyamoto i inne zatwardziałe stare dziady z tego forum. Świat się zmienia i tego nie zatrzymacie. Mam nadzieje, że dożyjecie czasów pełnej tolerancji i będziecie musieli oglądać 2 szczęśliwe osoby tej samej płci okazujące sobie miłość na ulicy.

somet

2019-04-10, 00:38
Zastanawiam się jak to się dzieje że kilka procent popie**oleńców narzuca swoje poglądy reszcie społeczeństwa, to jakiś fenomen...przecież wszystko ma swoje granice.

artuooo1 napisał/a:

Kiedyś było niewolnictwo. Kiedyś kobiety nie miały prawie żadnych praw. Kiedyś leworęczność była karą za grzechy, zmuszano dzieci do pisania prawą ręką.
I pomyśleć, że "20 lat" później to wszystko się zmieniło i kobiety maja równe prawa z mężczyznami, leworęczni są traktowani tak jak praworęczni, czarni są zazwyczaj traktowani jak biali. I w czasach, gdy odbywały się te "rewolucje" społeczne też byli tacy Antek01, janlew, poligon6, Musashi_Miyamoto i inne zatwardziałe stare dziady z tego forum. Świat się zmienia i tego nie zatrzymacie. Mam nadzieje, że dożyjecie czasów pełnej tolerancji i będziecie musieli oglądać 2 szczęśliwe osoby tej samej płci okazujące sobie miłość na ulicy.



A ja myślę że kiedyś wyczerpię się cierpliwość społeczeństwa i ...

ag...........th

2019-04-10, 06:50
somet napisał/a:

Zastanawiam się jak to się dzieje że kilka procent popie**oleńców narzuca swoje poglądy reszcie społeczeństwa, to jakiś fenomen...przecież wszystko ma swoje granice.
A ja myślę że kiedyś wyczerpię się cierpliwość społeczeństwa i ...



Wszystko to dzieje się w sporej części z winy internetu, tego nowego internetu, gdzie programy, skrypty i boty decydują o tym co zobaczysz na ekranie, jakiego typu wiadomości przeczytasz, co znajdziesz w wyszukiwarce i na której pozycji. Niebawem będą decydować o tym co możesz napisać, choć w sumie to już mogą, ale jeszcze nie na tak wielką skalę.

I co się stanie jak się wyczerpie cierpliwość? Wyrzucisz elektronikę, a pedziów będziesz hejtowac na trzepaku z kolegami?

Budrys2000

2019-04-10, 07:26
artuooo1 napisał/a:

Kiedyś było niewolnictwo. Kiedyś kobiety nie miały prawie żadnych praw. Kiedyś leworęczność była karą za grzechy, zmuszano dzieci do pisania prawą ręką.
I pomyśleć, że "20 lat" później to wszystko się zmieniło i kobiety maja równe prawa z mężczyznami, leworęczni są traktowani tak jak praworęczni, czarni są zazwyczaj traktowani jak biali. I w czasach, gdy odbywały się te "rewolucje" społeczne też byli tacy Antek01, janlew, poligon6, Musashi_Miyamoto i inne zatwardziałe stare dziady z tego forum. Świat się zmienia i tego nie zatrzymacie. Mam nadzieje, że dożyjecie czasów pełnej tolerancji i będziecie musieli oglądać 2 szczęśliwe osoby tej samej płci okazujące sobie miłość na ulicy.



Pierwotne znaczenie słowa tolerancja:
Szanujesz innych ludzi, mimo że nie podzielasz ich wartości, wierzeń, czynów.

Współczesne znaczenie słowa tolerancja:
Szanujesz innych ludzi i wierzysz, że ich wartości, prawdy, twierdzenia, wierzenia i czyny są równie słuszne jak twoje zdanie.

Różnica jest diametralna. Tolerancja to wspolczesnie słowo wytrych dla wszelkiej maści chorób.