18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Drag queen w żłobku

FoxEngine • 2019-04-09, 14:01

Rodzice powinni dostać plaskacza.

Antek01

2019-04-09, 14:07
Nie, k***a. Piwa nie będzie. Słoik kwasu mógłbym dać ewentualnie do oblania tego czegoś.

Wiewór

2019-04-09, 14:19
O nie łolaboga facet przebrany w kieckę opowiada dzieciom bajki!
A jak swoje bajki opowiada facet przebrany w czarną sukienkę to ludziom to nie przeszkadza?
Gdzie sens gdzie logika?

Taka lekcja tolerancji przynosi więcej dobrego niż lekcja nienawiści z pedofilem.

poligon6

2019-04-09, 14:25
Jestem za!!! Ludzie musza sie edukować, moje kolejne propozycje to przyprowadzić tego gościa co przebiera kobity w konie i powozi sie bryczką. Dzieci dodatkowo mogłyby sie przejechać.

Nie mogłoby sie obyc bez lekcji pogladowej na temat srania na klate, wszak tez tacy ludzie sa i jakis uczeń (tak od 4 klasy szkoły podstawowej) mogłby odkryć u siebie takie skłonnosci i czuc sie potem nietolerowanym, a sranie na klate to przecierz normalna aktywność sexualna człowieka.

Tak od 8 klasy szkoły podstawowej, jak juz 120 kilowy knur przebrany za kobiete, lub ewentualnie jakis trans. Nauczy dzieci trzepać konia, trzeba wprowadzic zajęcia praktyczne z rimningu, fistingu, snowbolwingu. Oczywiście do tego prace domowe do wykonania w domu z rodzicami, ewentualnie konsultacje u lokalnego działacza LBGTRTVAGD.

Wtedy osiągniemy dopiero postęp i oswiecenie, jak zamiast czarnych nasze dzieci zaczna wykozystywac różowi.

Abraxus napisał/a:

Taka lekcja tolerancji przynosi więcej dobrego niż lekcja nienawiści z pedofilem.



Tolerancji wobec czego? Zboczeńców? A moze zamiast czarnych dzieci maja r*chac różowi. Gimboateisci jak zwykle brną w swoim debiliźmie byle tylko czarnym dopiec i jedno dziadostwo zastapic drugim.

camson

2019-04-09, 14:28
k***a jakie to głupie, jak gadanie jakiegoś kołcza: "zaakceptuj siebie jakim jesteś" k***aaaa przecież taka akceptacja to nic innego jak pozbycie się chęci by walczyć o siebie, by stać się kimś kim chce się być, by coś w sobie zmienić. Raz na lepsze raz na gorsze, ale pamiętajmy, że nie ma nic gorszego niż stanie w miejscu, gładzenie się po wielkim brzuchu i wmawianie sobie, że jest spoko. To kłamstwo, które wpajamy sobie w głowę, a wcześniej czy później odbije się to na nas samych i to bardzo brutalnie.

Loaloa

2019-04-09, 14:53
Fajna inicjatywa. Wam też przydałyby się takie zajęcia. Może nie bylibyście takimi zj***nymi kołtunami.

poligon6

2019-04-09, 15:01
Loaloa napisał/a:

Fajna inicjatywa. Wam też przydałyby się takie zajęcia. Może nie bylibyście takimi zj***nymi kołtunami.



A myslałem że partner razem z toba u Abdula kebsa kroi, ale sie wyżarł j***niutki. Gówna ze żłobka za napletem nie przynosi?

mygyry

2019-04-09, 15:08
Jak czytam, że to jest k***a znana osoba to mam mózg rozj***ny

janlew

2019-04-09, 15:47
Nie wiem czy mnie bardziej wk***ia ten filmik, czy sadolowe parcho-pedały którym się on podoba

skywalker75

2019-04-09, 15:50
Abraxus napisał/a:

O nie łolaboga facet przebrany w kieckę opowiada dzieciom bajki!
A jak swoje bajki opowiada facet przebrany w czarną sukienkę to ludziom to nie przeszkadza?
Gdzie sens gdzie logika?
Taka lekcja tolerancji przynosi więcej dobrego niż lekcja nienawiści z pedofilem.



a to to nie jest lekcja z pedofilem ?

TB303

2019-04-09, 16:03
Szczerze mówiąc, póki takie coś nie dzieje się w Polsce, to ja mam wyj***ne. W dupie mam ten świat jak i ludzi go zamieszkujących.

Gerwazy Waligóra

2019-04-09, 16:06
A co by Pan/Pani zrobiła gdyby urodziło się Pan/Pani dziecko Homo Sapiens?

Poziom powyższych wypowiedzi adekwatny...

SQRW3L_ponury

2019-04-09, 16:09
skywalker75 napisał/a:

a to to nie jest lekcja z pedofilem ?


z pedofilem by była jakby był przebrany na czarno i nosił koloratke

poligon6

2019-04-09, 17:04
Gerwazy Waligóra napisał/a:

A co by Pan/Pani zrobiła gdyby urodziło się Pan/Pani dziecko Homo Sapiens?

Poziom powyższych wypowiedzi adekwatny...



Nie pie**ol, moze dla zjebów genetycznych zboczeniec przebrany za babę to coś normalnego, ale moze to u was chleb powszedni jak sranie na klate.