18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr David Duke były rycerz KKK o dzisiejszej rzeczywistosci

janiazboczkagrodzka • 2013-02-05, 00:52
Dosyć długie ale jak dla mnie na tyle dobrze sklejone fakty z obrazkami, że czyta się z emocjami o sadystyzmie dżdżydów
napisy PL
[/b]

kpiciel

2013-02-05, 03:56
Fajne, szkoda, że usuną.

kufel01

2013-02-05, 10:23
W dzisiejszych czasach nawet opady deszczu można przypisać działaniom tajnych władz świata , coraz bardziej z dystansem patrze na tego typu wstawki.

K-...........an

2013-02-05, 10:30
Ja jakoś nie zauważyłem tych milionów na ulicach, szczerze mówiąc, to rok po roku jest coraz mniej protestów a coraz więcej gejowskich parad

_R...........s_

2013-02-05, 11:45
Może k***a zróbcie jakiś zbiorczy na tego debila w tupeciku? Wszędzie k***a, wszędzie dookoła widzi jakieś poj***ne teorie spiskowe. Ludzi z urojeniami powinno się leczyć i zamykać w izolowanych ośrodkach, a nie pozwalać im na yt wrzucać swoje paranoje. Głupota jest zaraźliwa.
Jeszcze ten tytuł na siłę wpie**olony przed nazwisko doktor, ciekawe od kiedy dają debilom doktory.

pakicito

2013-02-05, 16:46
Cytat:

debilom doktory.


ludziom na pewno dają doktoraty

wojtesz

2013-02-06, 00:34
ten linda zawsze jakiś taki podejrzany był, a tu prosze! prawda wyszla na jaw bogus, ty masonie jeden!

di...........os

2013-02-06, 00:46
Przechodzicie samych siebie, nudziarze :) .

1408

2013-02-06, 00:56
Zembowy Wruzek napisał/a:

1:03 - Linda?



Linda, w Quo Vadis.

HotSzot

2013-02-06, 01:12
Ahhh Ci Zydzi ;) Niestety kazdy dobrze wie, ze wszyscy ch*ja zrobimy, i ch*ja zmienimy. Bo TERAZ kiedy ludzie nie reaguja na slowo "WALCZ" oddaja wolnosc, ktora tak naprawde nie istnieje. Potrafia tylko siedziec na dupach. Podczas wojny reagowali(-smy) na slowo "RAUS", teraz konia bijemy mimo slowa "WALCZ". Cioty. Przydalaby sie taka jedno, fajna atomowka w to pseudo panstewko.

wheresally

2013-02-06, 02:05
Najgorsze że doszliśmy do punktu gdzie zwolennik teorii spiskowej jest na równi z chorym psychicznie. Widać dokładnie w jakim kierunku wycelowany jest atak. Jeśli jakąś grupę się ośmiesza,umniejsza i robi z nich debili to znaczy że to ma jakiś cel. Nikt nie poświęci hajsu ani czasu w tym leniwym świecie aby kogoś pokazywać w złym świetle bez powodu. Zobaczcie kto robi za największego debila.Kto jest wyśmiewany i uznawany za pajaca sceny .Człowiek który zamiast po robocie odpalić WYdeło rozkminia jakieś wydarzenie z otaczającego świata. Trudno mi zrozumieć dlaczego ktoś kto myśli ,analizuje,czyta miałby być bardziej upośledzony od biernego odbiorcy rzeczywistości któremu wystarcza co lepszego do ryja włożyć i cipsko do r*chania.
Wyśmiewani są ludzie myślący i nietypowi.
I prawdopodobnie taki człowiek właśnie nie jest ze swoimi kolesiami pazerny na władzę dla samej chęci jej posiadania i mógł by być alternatywą. Gdyby trzymał z grubymi rybami to byłby raczej szanowany i uznany nieprawdaż. Przykład naszego Korwina. Facet napisał więcej felietonów niż reszta pajacy ustaw. Udaje mu się utrzymać partie pomimo że nie weszli do rządu od dawna.Mówi o rzeczach z którymi ciężko mi się od razu nie zgodzić.Jest jedymym politykiem który odpisał do mnie. Czasem podawał nawet GG. Mimo to co mówi nie daje sie słuchać w dzisiejszym wydelikaconym i pełnym pozornego bezpieczeństwa świecie. Facet jest z innej epoki. Większość ludzi uważa go za czuba bo mówi tak a nie inaczej. Tylko na przykład w feudalnej japoni jego podejście było by zrozumiałe . Ludzie skupiają sie co ktos mówi o sprawach obyczajowych itd. k***a.Od tego są grupy wyznaniowe właśnie. Polityka nie trzeba lubić. Nie trzeba sie z nim zgadzać.On ma sie znać na gospodarce a nie k***a lizać nam dupe i kraść za plecami. Mimo wszystko większość lubi anala za 20000-30000 miesiecznie razy 460 niż posłuchać wariata i mieć lepiej. Wolę czubka u władzy bo normalni sobie k***a nie radzą. Wiem że to zabrzmi wieśniacko ale za Kaczyśkiego czułem się mniej r*chany w dupala.Czy to ze szkołą czy z pójściem do dentysty .Teraz nawet dzieciaki do kina z budy nie chodzą. O teatrze tylko słuchają w szkole. Kluby sportowe to tylko gała została. Gdzie Boks,szermierka i reszta. Wszystko rozj***ne ale przecież to wina Kryzysu. Najpierw pie**olą że nas ominął a potem na niego wszystko zwalają. Co to jest. Jakiś myślący wszechmocny byt że za nich działa i podejmuje decyzje a oni biedni są od niego zależni?
Odnośnie teorii spiskowych.
Skoro stuknęli Kennedy'ego za akcje z RF i nikt tego nie powiązał to chyba zostaje czekać na jakąś grubą i jawną akcje żeby ludzie przejrzeli.

Klapu

2013-02-06, 02:18
Piwo, ale tylko za Bogusia.

Jeadong

2013-02-06, 02:42
wheresally napisał/a:


Skoro stuknęli Kennedy'ego za akcje z RF i nikt tego nie powiązał to chyba zostaje czekać na jakąś grubą i jawną akcje żeby ludzie przejrzeli.



Może nie aż tak grubą jak śmierć prezydenta... (ups) ale za przykład może posłużyć ostatnia śmierć tego snajpera, który zbyt odważnie się wypowiadał. Raczej nie zastrzelił go pijany sąsiad czy inny snajper zazdrosny o miano najlepszego. Każdy o tym wie ale nikt nie jest w stanie na to zareagować bo jak ? Prawnie nie ma co tego dochodzić bo tam na górze można robić wszystko z dowodami, jedynym sposobem jest wyjście na ulice i rozj***nie tego w p*zdu ale po co jeśli jak sam napisałeś większości wystarczy 2 tysie na miesiąc i młoda c*pka.

ra...........13

2013-02-06, 09:39
mnie zastanawia jedno... czemu nie popełnili mu jeszcze samobójstwa?