18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr David Duke były rycerz KKK o dzisiejszej rzeczywistosci

janiazboczkagrodzka • 2013-02-05, 00:52
Dosyć długie ale jak dla mnie na tyle dobrze sklejone fakty z obrazkami, że czyta się z emocjami o sadystyzmie dżdżydów
napisy PL
[/b]

radek225

2013-02-06, 11:24
wheresally napisał/a:

Najgorsze że doszliśmy do punktu gdzie zwolennik teorii spiskowej jest na równi z chorym psychicznie. Widać dokładnie w jakim kierunku wycelowany jest atak. Jeśli jakąś grupę się ośmiesza,umniejsza i robi z nich debili to znaczy że to ma jakiś cel. Nikt nie poświęci hajsu ani czasu w tym leniwym świecie aby kogoś pokazywać w złym świetle bez powodu. Zobaczcie kto robi za największego debila.Kto jest wyśmiewany i uznawany za pajaca sceny .Człowiek który zamiast po robocie odpalić WYdeło rozkminia jakieś wydarzenie z otaczającego świata. Trudno mi zrozumieć dlaczego ktoś kto myśli ,analizuje,czyta miałby być bardziej upośledzony od biernego odbiorcy rzeczywistości któremu wystarcza co lepszego do ryja włożyć i cipsko do r*chania.
Wyśmiewani są ludzie myślący i nietypowi.
I prawdopodobnie taki człowiek właśnie nie jest ze swoimi kolesiami pazerny na władzę dla samej chęci jej posiadania i mógł by być alternatywą. Gdyby trzymał z grubymi rybami to byłby raczej szanowany i uznany nieprawdaż. Przykład naszego Korwina. Facet napisał więcej felietonów niż reszta pajacy ustaw. Udaje mu się utrzymać partie pomimo że nie weszli do rządu od dawna.Mówi o rzeczach z którymi ciężko mi się od razu nie zgodzić.Jest jedymym politykiem który odpisał do mnie. Czasem podawał nawet GG. Mimo to co mówi nie daje sie słuchać w dzisiejszym wydelikaconym i pełnym pozornego bezpieczeństwa świecie. Facet jest z innej epoki. Większość ludzi uważa go za czuba bo mówi tak a nie inaczej. Tylko na przykład w feudalnej japoni jego podejście było by zrozumiałe . Ludzie skupiają sie co ktos mówi o sprawach obyczajowych itd. k***a.Od tego są grupy wyznaniowe właśnie. Polityka nie trzeba lubić. Nie trzeba sie z nim zgadzać.On ma sie znać na gospodarce a nie k***a lizać nam dupe i kraść za plecami. Mimo wszystko większość lubi anala za 20000-30000 miesiecznie razy 460 niż posłuchać wariata i mieć lepiej. Wolę czubka u władzy bo normalni sobie k***a nie radzą. Wiem że to zabrzmi wieśniacko ale za Kaczyśkiego czułem się mniej r*chany w dupala.Czy to ze szkołą czy z pójściem do dentysty .Teraz nawet dzieciaki do kina z budy nie chodzą. O teatrze tylko słuchają w szkole. Kluby sportowe to tylko gała została. Gdzie Boks,szermierka i reszta. Wszystko rozj***ne ale przecież to wina Kryzysu. Najpierw pie**olą że nas ominął a potem na niego wszystko zwalają. Co to jest. Jakiś myślący wszechmocny byt że za nich działa i podejmuje decyzje a oni biedni są od niego zależni?
Odnośnie teorii spiskowych.
Skoro stuknęli Kennedy'ego za akcje z RF i nikt tego nie powiązał to chyba zostaje czekać na jakąś grubą i jawną akcje żeby ludzie przejrzeli.



Sory, ale jak słyszę teorie spiskowe typu ludzie nie stanęli na Księżycu, Lusitanię i Titanica zatopiły stocznie, by dostać odszkodowanie, Masoni, żydzi (niepotrzebne skreślić), że rząd USA ukrywa UFO, że ktoś widział Yeti, Nessie. Fakt, że niektóre okazały się prawdziwe, jak system ECHELON, czy eksperymenty MKULTRA, ale jak słyszę o powyższych, to mi się nóż w kieszeni otwiera.

olex

2013-02-06, 12:47
up taaaaa? no i co? pie**olisz by pie**olic?

mr W

2013-02-06, 13:08
Ludzie są doskonale hodowani, nie chcą myśleć bo wolą wyśmiać tych co szukają prawdy i pozować na nowoczesną inteligencję.

Mistrinic

2013-02-06, 13:10
[q]Sory, ale jak słyszę teorie spiskowe typu ludzie nie stanęli na Księżycu, Lusitanię i Titanica zatopiły stocznie, by dostać odszkodowanie, Masoni, żydzi (niepotrzebne skreślić), że rząd USA ukrywa UFO, że ktoś widział Yeti, Nessie. Fakt, że niektóre okazały się prawdziwe, jak system ECHELON, czy eksperymenty MKULTRA, ale jak słyszę o powyższych, to mi się nóż w kieszeni otwiera. [/q]

Szkoda tylko że wszystkie teorie spiskowe TAKIE SĄ. A porównując teorie o masonerii z teorią o ufo czy yeti to stary pokazujesz tylko jak bardzo inteligenty jesteś. Z takimi osobami nawet nie ma sensu dyskutować bo Ty i tak zaraz wyzwiesz innych od chorych psychicznie, mocherów czy jeszcze czegoś, tylko po to aby sztucznie ustawić się "ponad przeciwnikiem" i wtedy automatycznie uważasz że to Ty jesteś tym lepszym a jakiś stary psychol mimo podawanych dowodów gada głupoty bo przecież jest moherem więc jak może mieć racji.

W teorie spiskowe nie należy w 100 % wierzyć bo są przykłady gdzie niektórzy już na siłę próbują coś udowodnić, ale konfrontując pewną teorię z dowodami, faktami, siedząc w tym trochę ludzie zaczynają dostrzegać w końcu jakieś prawidłowości, itd. I szczerze powiedziawszy życie nie jest takie łatwe że politycy są źli tylko wtedy kiedy kradną pieniądze dla siebie, a ci co tego nie robią są dobrzy. Tu są stary powiązania o których większości się nawet nie śniło. A żeby to zauważyć to trzeba niestety czytać. Przepraszam ale osoba która jako jedyne źródła informacji traktuje TV czy kilka głupich czasopism, nigdy czegoś takiego nie dojrzy. To jest wiele książek wielu osób nawet z obu stron barykady (gadacie na wyborcze czy tvn i słusznie ale uważam że trzeba znać "język" wroga) i wiele lat historii. Nie ma tak że ktoś mi powie " nie należy patrzeć w przeszłość liczy się tylko przyszłość" pie**olenie ! Żeby zrozumieć to co się dzieje teraz należy się zagłębić wiele lat do tyłu. I wierz mi że podręczniki z liceum do tego nie wystarczą chociaż i tam jak ktoś potrafi myśleć dojrzy już pewne prawidłowości.

ramzes12

2013-02-06, 14:51
"kufel01
W dzisiejszych czasach nawet opady deszczu można przypisać działaniom tajnych władz świata"

Są prowadzone badania, gdzie wykorzystuję się urządzenia i technologie do zmiany/kontroli pogody. Można wywołać takim cudem trąby powietrzne, powodzie, tsunami, burze itd.
Jak znajdę link do filmiku to wrzucę.

di...........os

2013-02-06, 14:59
Mistrinic napisał/a:

Szkoda tylko że wszystkie teorie spiskowe TAKIE SĄ. A porównując teorie o masonerii z teorią o ufo czy yeti to stary pokazujesz tylko jak bardzo inteligenty jesteś. Z takimi osobami nawet nie ma sensu dyskutować bo Ty i tak zaraz wyzwiesz innych od chorych psychicznie, mocherów czy jeszcze czegoś, tylko po to aby sztucznie ustawić się "ponad przeciwnikiem" i wtedy automatycznie uważasz że to Ty jesteś tym lepszym a jakiś stary psychol mimo podawanych dowodów gada głupoty bo przecież jest moherem więc jak może mieć racji.




Chcesz mi powiedzieć, że teorie o spisku masonów czy nawet żydów, są bardziej uzasadnione niż dowody na istnienie yeti? W drugim wypadku wróg jest przynajmniej zlokalizowany: wiadomo kim jest i gdzie potencjalnie ma mieszkać. A w pierwszym? Jakieś widmo, którego nikt nie widział... Jedyną przesłanką za ich istnieniem ma być kr*cha sytuacja gospodarcza. A mimo wszystko sukcesywnie podnosi się standard życia w europie...


@ wheresally

Przeczytałem w swym krótszym o połowę życiu od twojego pewnie więcej niż ty - i to nie wypocin szalonych internautów (interpunkcji musiał cię uczyć chyba jakiś kaznodzieja z jutuba). Analizowałem - lecz pomocą służyły mi przy tym nauki zajmująca się poprawną strukturą zdań, logika i dialektyka. Jednak do wniosków zgoła innych doszedłem...


Pierwsze teorie, jakoby żydzi stworzyć mieli międzynarodowy spisek żydowski, powstały pod koniec XIX wieku (napisał je zresztą komunista, przyszły konstruktor ładu ZSRR; podobno chciał wyeliminować z gry swych politycznych oponentów). Okay, tezę lud przyjął. Wkrótce po tym ruchy narodowe obrały nowego wroga - ten już przestał czaić się za granicami ojczyzny, a zaczął "rozkładać" kraj od wewnątrz. W końcu wreszcie i wybuchła II wś - Hitler postanowił ostatecznie rozwiązać kwestię żydowską. Tak więc spisek żydowski okazał się mniej żydowski niż to poprzednio zakładano: w jego skład wchodzić mieli jedynie wybrani, uprzywilejowani żydzi... Pozostaje jeszcze pytanie - po co oni znowu mieli wspierać holocaust (zgodnie z teorią spiskową), skoro żydzi mieszkali w zdecydowanej większości w europie? Odważni byli? Nieważne. Tak więc skoro ten międzynarodowy (czy międzyeuropejski?) spisek wspomagać miał komunistów i nazistów. Lecz w takim wypadku był to spisek żydowsko-komunistyczno-nazistowski... Przestał więc być byle żydowski, a stał się już po prostu GLOBALNY - dowodem tego twierdzenia niech będzie wysiedlenie żydów z Polski w 67 i 68 (nagle posady na wyższych uczelniach opustoszały - ich miejsce zajęli partyjniacy) - działali i także na niekorzyść swoich ziomków (bo część z nich chciało pozostać w swej ojczyźnie, w Polsce). I trop się gubi. Jakaś nieokreślona zmora czyha na nierozważny krok przedstawicieli kultury zachodniej. Tylko jaki? Jakaś tajemnicza finansjera, właściciel sklepu tuż za rogiem ulicy, spisek homoseksualistów, lobby aborcyjne, banki, które nie chcą udzielać kredytów bez poręczenia, związek gospodarczy o nazwie Unia Europejska, rządząca partia, której poglądy odbiegają od poglądów 40% społeczeństwa? A z tych wszystkich, w których objawiać ma się spisek, wyciągnąć można grubego żyda podcierającego się dolarami, jednak wciąż nienasyconego - on pragnie twej ojczyzny - bo ta może być dobrą inwestycją, on pragnie twojej wolności - by miał cyrk na żywo, on pragnie wreszcie manipulować - by być złym do szpiku kości.

WidziszINieGrzmisz

2013-02-06, 22:24
@up
Ale sie rozpedziles. Skore te teorie spikowe to taka glupota to wyjasnij mi prosze dlaczego:
1) Matka mojej kolezanki zostala eksmitowana ze swojego mieszkania w kamienicy w srodku zimy, bo jakis zyd przedstawil papiery, ze przed wojna ta kamienica nalezala do jego rodziny. Ona te mieszkanie kupila i zyla w nim 50 lat. Pozatym nie ma czegos takiego jak okres ochronny? [tego akurat nie wiem] Kobieta nie dostala zadnego odszkodowania.
2) W stanach jak zyd ma 5 dzieci to dostaje porzadna kase, gotowke, co miesiac na ich utrzymanie od jakiejstam ich organizacji rozwoju i nie musi placic od tego podatku - dlaczego?
3) W USA zyd moze dostac status uchodzcy jezeli przyjechal z UWAGA - Polski. Dobra k***a, nie lubimy ich, ale nikt ich po ulicach z palami nie gani, ani zadne sluzby nie pukaja im do drzwi o 4 rano.

To troche malo by krzyczec cos o jakis spisku, ale nie zaprzeczysz, ze lobby to maja silne i siegajace daleko.