18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dyhayne

2020-06-11, 13:27
shoe5maker napisał/a:

O ty rasisto jeden.



Dziękuję. :lol:

jebau

2020-06-11, 13:32
Zabawne. Jak powiesz białemu, że jest mniej mądry od azjaty to przyzna Ci rację bo jest to potwierdzone badaniami. Jak powiesz czarnemu, że biały jest mądrzejszy od niego to jest to rasizm, nieprawda, zwyczajne pie**olenie i prawdopodobnie cię pobije lub zabije :mrgreen:

Noside

2020-06-11, 13:32
Tfu. Biała rasa panów nie pokazała azjatów, bo by biało, em, znaczy blado wypadli.
Białych brali do tabelki jako białych, jako białych z amerykanami, czy białych i wszystkich skundlonych?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-11, 14:05
Noside napisał/a:

Tfu. Biała rasa panów nie pokazała azjatów,....?



Normalnie rozj***łeś system dzbanie...

mygyry

2020-06-11, 14:13
Noside napisał/a:

Tfu. Biała rasa panów nie pokazała azjatów, bo by biało, em, znaczy blado wypadli.
Białych brali do tabelki jako białych, jako białych z amerykanami, czy białych i wszystkich skundlonych?



Orientals to dla ciebie przyprawy?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-11, 14:40
up
Może "myślał", że chodzi o "zorientowanych"???

swampman

2020-06-11, 15:35
ciezko sie nie zgodzic ale cos mi sie wydaje ze zrodlo i badania chyba z dupy

bloodwar

2020-06-11, 16:33
swampman napisał/a:

ciezko sie nie zgodzic ale cos mi sie wydaje ze zrodlo i badania chyba z dupy



Chyba oczywistym jest, że żaden normalny naukowiec nie podpisze się pod "pracą naukową" w której zamiast liczb jest "shorter", "lower", "intermediate". I zamiast "Nordic/Caucasian/Arian race" jest "Whites" :)

dyhayne

2020-06-11, 16:37
swampman napisał/a:

ciezko sie nie zgodzic ale cos mi sie wydaje ze zrodlo i badania chyba z dupy



Źródeł podobnych badań możesz sobie wyszukać w cholere i jeszcze troche, wszystkie wyniki są podobne. Poza tym trzeba pamiętać w jaki sposób tworzy się statystyki. Osobiście znałem kilku czarnoskórych gości z kilkoma miałem nieprzyjemności pracować i z całego tego towarzystwa tylko jeden gość był coś wart.. Na tyle dużo że do dziś pozostajemy w kontakcie. Reszta to typowe okazy blm.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rasa_a_inteligencja
Nie potwierdza to głównego tematu, ale wyjaśnia główne przyczyny takiego stanu rzeczy.

mygyry

2020-06-11, 16:56
dyhayne napisał/a:

Źródeł podobnych badań możesz sobie wyszukać w cholere i jeszcze troche, wszystkie wyniki są podobne. Poza tym trzeba pamiętać w jaki sposób tworzy się statystyki. Osobiście znałem kilku czarnoskórych gości z kilkoma miałem nieprzyjemności pracować i z całego tego towarzystwa tylko jeden gość był coś wart



Ta statystyka jak każda inna liczy pewną średnią, co do zagadnienia o którym mówisz również pojawiały się bardziej szczegółowe zestawienia, tak jak ilość osób z IQ powyżej 100 na 1000 ludzi na przykład i przykładowo wśród azjatów będzie to połowa u białych jedna trzecia a u czarnych jedna piąta. Może ktoś znajdzie, bo teraz ciężko znaleźć takie nie poprawne treści, przypominam o gościu, który przyczynił się do odkrycia DNA, który mówiąc o zależności rasy a inteligencji został wywalony ze środowiska naukowego...

Manowarrior

2020-06-11, 17:33
Niestety takie pojęcie jak "statystycznie" jest za trudne dla niektórych

Eknen

2020-06-11, 18:30
" 14 października 2007 The Sunday Times opublikował wywiad z Watsonem, w którym wyraził on wątpliwości, co do rozwoju Afryki stwierdzając, że polityka społeczna w tej kwestii opiera się na przekonaniu, iż przedstawiciele rasy czarnej dorównują inteligencją przedstawicielom rasy białej. Tymczasem badania pokazują, że jest inaczej["

* James Watson amerykański genetyk i biochemik. Laureat Nagrody Nobla. Po wyrażeniu swojej opinii zawieszony w swoich obowiązkach jako dyrektor Cold Spring Harbor Laboratory a później zmuszony do przejścia na emeryturę .