18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belweder

2020-06-12, 00:51
Eknen napisał/a:

" 14 października 2007 The Sunday Times opublikował wywiad z Watsonem, w którym wyraził on wątpliwości, co do rozwoju Afryki stwierdzając, że polityka społeczna w tej kwestii opiera się na przekonaniu, iż przedstawiciele rasy czarnej dorównują inteligencją przedstawicielom rasy białej. Tymczasem badania pokazują, że jest inaczej["
* James Watson amerykański genetyk i biochemik. Laureat Nagrody Nobla. Po wyrażeniu swojej opinii zawieszony w swoich obowiązkach jako dyrektor Cold Spring Harbor Laboratory a później zmuszony do przejścia na emeryturę .No sprawa Watsona to cyrk na kółkach. Jeśli by to powiedział zwykły Janusz z drogi to mógł bym zrozumieć, że ludzie uznają to za głupie pie**olenie. Ale akurat Watson odnosił się do statystyk i badań także dziwna reakcja zwrotna ludzi. To trochę jak feministki dostają pie**olca jak im powiesz, że statystyczna kobieta jest słabsza fizycznie niż statystyczny mężczyzna.

Co do badań powyżej... trochę to wygląda na takie mało naukowe. Inżynierowie/naukowcy itp nigdy nie bazują na stwierdzeniach " mniej/więcej/mało/dużo/trochę itp. Nie istnieje coś takiego dla nauki. Albo podaje się dokładne dane i odpowiednio określone skąd one powstały albo się nie pisze takich rzeczy, bo każdy je zaraz podważy w dodatku pisanie mało/dużo to sobie można w gimnazjum pisać. Wyobrażacie sobie, aby inżynier modelując samochód wziął blachę do ręki i stwierdził, że jest trochę za chuda i powinien dać grubszą o trochę - 1-2mm i się zobaczy co z tego wyjdzie? Także badania u góry z dupy. Co nie zmienia faktu, że wiele filmików i wydarzeń na świecie by je potwierdzały.

Centurionero

2020-06-12, 01:46
Zwiedzam Bośnię mieszkam w Krośnie

azael

2020-06-12, 13:15
najsmieszniejsze że koko goryl miał iq zależnie od testów od 70 do 90 czyli czarnym bliżej do goryli niż do białych ludzi czy azjatów.