18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doświadczenia amerykańskiego personelu wojskowego z Afganami

SlothMcLazy • 2021-08-18, 19:03
Przez ostatnie wydarzenia w Afganistanie pokazał się znowu kilkuletni film przedstawiający z jakimi afgańskimi rekrutami amerykańskie wojsko miało do czynienia. W skrócie, banda idiotów nosząca hełmy wojskowe tył naprzód i gówniarstwo, które chowa się przed przełożonymi żeby zapalić haszysz. Jak to określił wyższy stopniem afgański żołnierz, to margines społeczny wygoniony z wiosek za złe zachowanie. Ludzie bez patryiotyzmu, celu czy motywu. Jak tacy ludzie mieli utrzymać afganistan:lol:


Bloblas

2021-08-18, 23:15
Jak ja dawno dobrego haszu nie paliłem... :-|

M00nSpeLL

2021-08-18, 23:31
Tam jest mentalność bardziej plemienna, a nie narodowa wokół kraju.

Prawodawca

2021-08-18, 23:41
Oooo u nich tez jest wot?

gugmen100

2021-08-19, 00:26
Na ch*j hamburgery się tam pchały? Myśleli, że wjadą na szybko rozgonić kury po kątach, ale z partyzantką szanse małe. Bush myślał, że podbije świat, generały myślały, że się zapiszą na kartach sztuki wojennej.... Nonina
no i się zapisały

Cryo

2021-08-19, 06:19
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie trochę pie**olenie. Z jednej strony jakoś USA czy ruskie nie mieli problemów żeby szkolić taliban i ludzi z tamtych regionów kiedy byli im potrzebni, ale kiedy Afganistan otwarcie staje się ich wasalem, to nagle nie potrafią nawet nikogo nauczyć strzelać.
Przecież to oczywiste, że na rękę im jest zdestabilizowane, chore i głupie państwo które mogą doić ze złóż naturalnych, i któremu mogą wciskać za miliony broń swoich koncernów zbrojeniowych. Nie dość że zarabiają koncerny, to jeszcze od czasu do czas taliban czy inne ISIS "przypadkiem" przejmie sporo broni i zapasów, i wojna może kręcić się latami.
USA technik destabilizacji społeczeństwa, i wypychania ludzi poza margines, przez lat wyćwiczyło na własnym terenie, a teraz wdraża to w innych krajach.



To prawda. W XXI wieku nie prowadzi się wojen na wyniszczenie. Opie**alasz sąsiada ze skarbów, ciągniesz kasę i zostawiasz państwo-trupa, które jest niezdolne do czegokolwiek oprócz wk***iania swoich sąsiadów.

Fx12

2021-08-19, 09:05
Wiek XX był wiekiem wojen o ropę. Wiek XXI będzie wiekiem wojen o lit, kobalt i miedź.

mav

2021-08-19, 12:22
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie trochę pie**olenie. Z jednej strony jakoś USA czy ruskie nie mieli problemów żeby szkolić taliban i ludzi z tamtych regionów kiedy byli im potrzebni, ale kiedy Afganistan otwarcie staje się ich wasalem, to nagle nie potrafią nawet nikogo nauczyć strzelać.
Przecież to oczywiste, że na rękę im jest zdestabilizowane, chore i głupie państwo które mogą doić ze złóż naturalnych, i któremu mogą wciskać za miliony broń swoich koncernów zbrojeniowych. Nie dość że zarabiają koncerny, to jeszcze od czasu do czas taliban czy inne ISIS "przypadkiem" przejmie sporo broni i zapasów, i wojna może kręcić się latami.
USA technik destabilizacji społeczeństwa, i wypychania ludzi poza margines, przez lat wyćwiczyło na własnym terenie, a teraz wdraża to w innych krajach.



dobrze gada polać mu

Zbysław

2021-08-19, 14:24
Skąd ja mam wiedzieć co on pie**oli? zucaj tłumaczenie albo proszę to wypie**olić tak po polsku

za chwilę k***a Polskiego nie będziecie używać
wypie**olić to proszę pedały j***ne

RamboSerbia

2021-08-19, 17:04
tfujdiler napisał/a:

j***ć zdrajców z uSA, pocieszające jest to że gdyby Rosja zdecydowała się zaatakować kraj w którym rządzi partia składająca się z kłamców i oportunistów. A 70% społeczeństwa dało się wyr*chać za 500zł, to amerykańskie szmaty nie zdążą sp***olić z Polski.



Za to polskie szmaty by juz dawno sp***olily xD ale w sumie na miejscu amerykanow ch*j bym wbil w tą ch*jolandie tak samo jak w Afganistan.

Zbysław napisał/a:

Skąd ja mam wiedzieć co on pie**oli? zucaj tłumaczenie albo proszę to wypie**olić tak po polsku
za chwilę k***a Polskiego nie będziecie używać
wypie**olić to proszę pedały j***ne



Było się uczyć j***ny debilu

Koti

2021-08-20, 02:36
pięknie USA wyssało ten kraj z wszystkiego i tak po prostu sobie z niego wyj***li :D

Cheox

2021-08-21, 04:43
Myślicie, że "Hemrykańce" są tam dla ropy i innych korzysci? Ok... ale...
Są tam naprawdę po to, żeby być bliżej ruskich i chinoli, miec wieksze wpływy i mozliwosci...

OnCo

2021-09-02, 22:15
Koti napisał/a:

pięknie USA wyssało ten kraj z wszystkiego i tak po prostu sobie z niego wyj***li



A co takiego było do wyssania w Afganie?