18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawca

~_Yarko_ • 2021-06-26, 17:18

Będzie miał dzisiaj lekkie spóźnienie.

Pantaran

2021-06-27, 13:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ale czy te cytaty odnosiły się do zdarzenia z filmu, czy do komentarza tego idioty???
Zarzucił mi niesłuszne posiadanie PJ. Więc chodziło mu o przepisy polskie. Więc słusznie użyłem odnośników do przepisów polskich. Nie potrafisz tego zrozumieć??
( a jeśli już zarzucasz błędne pisanie słowa "h*j", co jest dopuszczalne, to wiedz, że "polskich" jako przymiotnik, nie piszemy wielką literą...)



Przepraszam nie gniewaj się!!! To wszystko co napisałem to prowokacja ale dzięki niej wlelu zacnych człeków zajrzało to literatury fachowej by zabłysnąć, przez co odrobinę na drodze jedzie bezpieczniej.

A prawem do jazdy to tak się nie chwal gdyż ci co uważają się za wielce doświadczonych zostają szeryfami drogowymi i w lepszym czy gorszym stanie lądują jako bohaterowie filmów tu zamieszczanych. Więcej pokory bracie. Ogarnij sobie test na prawko i jak rozwiążesz bezbłędnie to wysyłam czteropak 4you.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-27, 13:20
UP..
Próbowaliście wybrnąć, doceniam....

nano50

2021-06-27, 13:26
Pantaran napisał/a:

Przepraszam nie gniewaj się!!! To wszystko co napisałem to prowokacja ale dzięki niej wlelu zacnych człeków zajrzało to literatury fachowej by zabłysnąć, przez co odrobinę na drodze jedzie bezpieczniej.
A prawem do jazdy to tak się nie chwal gdyż ci co uważają się za wielce doświadczonych zostają szeryfami drogowymi i w lepszym czy gorszym stanie lądują jako bohaterowie filmów tu zamieszczanych. Więcej pokory bracie. Ogarnij sobie test na prawko i jak rozwiążesz bezbłędnie to wysyłam czteropak 4you.



Podziękuj, że się doinformowałeś dzięki koledze, a nie pie**olisz głupoty o prowokacjach.


pierdylion83

2021-06-27, 16:47
_Yarko_ napisał/a:

Będzie miał dzisiaj lekkie spóźnienie.



Na autobus zdążył

shoe5maker

2021-06-27, 17:22
k***a płot elektryczny, co to za dzicz, że się prądem ogradzają.

hellmartin

2021-06-28, 01:14
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Witam debila...
pie**olnij się w łeb.
Ja zrobiłem za świnię i dwa byki. I mendel jaj. Ty k***a znalazłeś w chipsach.
"Znak P-12 „linia bezwzględnego zatrzymania – stop” (rys. 4.2.3.1) stosuje się w celu
wyznaczenia miejsca zatrzymania pojazdów na wlotach dróg podporządkowanych lub przed
przejazdami kolejowymi (tramwajowymi), jeżeli umieszczono znak pionowy B-20 „stop”. "
Strona 571 puszorku.



Oddaj prawo jazdy. Ta linia to nie koniecznie jest linia stopu. Może to być linia zatrzymania w celu ustąpienia pierwszeństwa. W większości krajów pewnie wygląda tak samo. Tak czy siak należało choćby odwrócić łeb co zapobiegło by wypadkowi na szczęście ze skutkiem śmiertelnym mam nadzieję. Pozdrawiam

SrogiKrasnal

2021-06-28, 06:25
A człowiek głodny czeka aż pizza dojedzie :roll: