18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dostawca

~_Yarko_ • 2021-06-26, 17:18

Będzie miał dzisiaj lekkie spóźnienie.

Halman

2021-06-26, 17:20
_Yarko_ napisał/a:

Dostawca



dostawcy narządów wożą już je od razu w torbie termoizolacyjnej? progres...

Asuritta

2021-06-26, 18:25
Znak jak byk jest ale to motop*zda oni maja je w dupie (dla ślepych znak poziomy)

Pralpunkt

2021-06-26, 19:43
Może to skrzyżowanie równolegle?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-26, 19:51
Asuritta napisał/a:

Znak jak byk jest ale to motop*zda oni maja je w dupie (dla ślepych znak poziomy)



Coś mi to dziwnie wygląda, STOP oznaczony tylko linią poziomą?? Bez znaku pionowego? A może to linia zatrzymania przed przejściem?
Chyba jednak motop*zda był na prawie...
Ale i tak fajnie zak***ił... :mrgreen:

Kvczor990

2021-06-26, 20:10
Trochę szybciej a by go podwiózł do nieba.

Pantaran

2021-06-26, 20:44
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Coś mi to dziwnie wygląda, STOP oznaczony tylko linią poziomą?? Bez znaku pionowego? A może to linia zatrzymania przed przejściem?
Chyba jednak motop*zda był na prawie...
Ale i tak fajnie zak***ił...



Znak poziomy to dla ciebie kleks farby białej. Prawo jazdy za świnie zrobiłeś? Czy może mamusia organoleptycznie egzamitorowi zmierzyła poziom ejakulat.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-26, 20:47
Pantaran napisał/a:

Znak poziomy to dla ciebie kleks farby białej. Prawo jazdy za świnie zrobiłeś? Czy może mamusia organoleptycznie egzamitorowi zmierzyła poziom ejakulat.



Witam debila...

https://motogen.pl/sama-linia-bezwzglednego-zatrzymania-nie-dziala-jezeli-nie-ma-znaku-stop-wadliwe-znaki-i-wyrok-sadu/

https://www.wykop.pl/wpis/14041613/czy-ta-linia-p-12-bezwzglednego-zatrzymania-moze-w/

pie**olnij się w łeb.

Ja zrobiłem za świnię i dwa byki. I mendel jaj. Ty k***a znalazłeś w chipsach.

"Znak P-12 „linia bezwzględnego zatrzymania – stop” (rys. 4.2.3.1) stosuje się w celu
wyznaczenia miejsca zatrzymania pojazdów na wlotach dróg podporządkowanych lub przed
przejazdami kolejowymi (tramwajowymi), jeżeli umieszczono znak pionowy B-20 „stop”. "
http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20190002311/O/D20192311-c2.pdf
Strona 571 puszorku.

andyq

2021-06-26, 22:17
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Witam debila...
pie**olnij się w łeb.
Ja zrobiłem za świnię i dwa byki. I mendel jaj. Ty k***a znalazłeś w chipsach.
"Znak P-12 „linia bezwzględnego zatrzymania – stop” (rys. 4.2.3.1) stosuje się w celu
wyznaczenia miejsca zatrzymania pojazdów na wlotach dróg podporządkowanych lub przed
przejazdami kolejowymi (tramwajowymi), jeżeli umieszczono znak pionowy B-20 „stop”. "
Strona 571 puszorku.



No raczej ty się pie**olnij. Cytujesz wyroki polskiego sądu itp. w odniesieniu do zdarzenia na terenie innego państwa?
Najpierw należało by sprawdzić jaki to kraj. W niektórych krajach tak oznacza się Stop Line. I tyle wystarczy. W innych musi z nią występować znak pionowy. Jeszcze w innych przed Stop Line musi byś namalowany wielki napis STOP na jezdni.
W kilku krajach europejskich oraz kilku stanach USA Linia taka jest stosowana jako ASL czyli Advenced Stop Line z tą różnicą że wtedy stosowana jest kilka metrów przed sygnalizacją świetlną i wyznacza miejsce w którym mają zatrzymywać się pojazdy czterokołowe a pojazdy jednośladowe mogą wymijać auta czekające na czerwonym i zatrzymać się za linią co ma im ułatwić włączenie się do ruchu.
Liniami takimi również oznacza się skrzyżowania równorzędne i wtedy linia taka jest na każdym wjeździe na skrzyżowanie.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-26, 22:22
andyq napisał/a:

No raczej ty się pie**olnij. ....



Czy ja napisałem, że tam obowiązuje takie prawo jak w PL?
Tylko debil mi zarzucił, że mam prawko z przypadku.... a to oznacza prawo drogowe w PL.
Więc h*j ci w dupę.

andyq

2021-06-26, 22:28
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czy ja napisałem, że tam obowiązuje takie prawo jak w PL?
Tylko debil mi zarzucił, że mam prawko z przypadku.... a to oznacza prawo drogowe w PL.
Więc h*j ci w dupę.



Tak dokładnie napisałeś cytując odniesienia do Polskich przepisów.
A h*j piszemy prze CH.
Więc następnego świniaka zamień na słownik brzydkich wyrazów.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-26, 22:34
andyq napisał/a:

Tak dokładnie napisałeś cytując odniesienia do Polskich przepisów. ...



Ale czy te cytaty odnosiły się do zdarzenia z filmu, czy do komentarza tego idioty???
Zarzucił mi niesłuszne posiadanie PJ. Więc chodziło mu o przepisy polskie. Więc słusznie użyłem odnośników do przepisów polskich. Nie potrafisz tego zrozumieć??

( a jeśli już zarzucasz błędne pisanie słowa "h*j", co jest dopuszczalne, to wiedz, że "polskich" jako przymiotnik, nie piszemy wielką literą...)

silesian171

2021-06-26, 23:10
Dla inwalidòw ma już pewne miejsce w każdym autobusie.

Frodzik123

2021-06-27, 00:26
k***a no znów się wk***iłem. A co oni na tych motorach to k***a nieśmiertelni się robią? Co myślał że uniknie zderzenia? No debil k***a j***ny debil.

marcino_zly

2021-06-27, 01:45
Prawie wsiadł przez przednie drzwi. Prawie :mrgreen: