18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostał...

MetanaPL • 2013-08-08, 17:06
Wkońcu dostał po mordzie. Szkoda, że nie od jakiegoś karka, ale nie ma co narzekać.

kovacić

2013-08-08, 23:08
pawel - czy ja napisałem, że ameryka jest piękna? Widzę, że znasz mnie lepiej niż ja sam. Wiem, że w tv mi prawdy nie powiedzą, dlatego jej unikam!

Caribou

2013-08-08, 23:21
Nie rozumiem, dlaczego powiedział 'zmarszczysz mi freda?' przecież to ma się nijak do zamysłu, skoro w plecaku miał maskotkę... :wtf: żart byłby udany gdyby zaproponował coś w stylu 'chcesz zobaczyć mojego freda?' Przy czym to i tak nadal żenujące poczucie humoru, ale przynajmniej nie jawne nagabywanie. Zresztą, czego można się spodziewać po gościu chodzącym po mieście w bezrękawniku :facepalm: Za słabego strzała dostał, mogła mocniej.

byczkos

2013-08-08, 23:21
księżniczka k***a

imbryg

2013-08-09, 00:07
aż mi ten j***ny debil humor popsuł... tak k***a nie znoszę tego typa jak to jest tylko możliwe. nikt i nic mnie tak nie wk***ia jak on i jego "trolling"

qtacz

2013-08-09, 01:18
Jakbym był dziewczyną to nawet bym z nim nie rozmawiał jak ma taką morde

rexopl

2013-08-09, 08:30
Ludzie odkryli youtube i za wszelką cenę chcą być popularni - a gościowi bym zaj***ł.

Matt3rs

2013-08-09, 08:51
wyglada jak rumun to mu sie nalezalo

rahissss

2013-08-09, 11:21
zaden inny k***a czlowiek mnie tak nie wk***ia jak ten burak

mastapop

2013-08-09, 11:27
Najgorsze w tym jest to, że ten żałosny proceder jest coraz powszechniejszy. Proponuję wyobrazić sobie sytuację: w parku na ławce siedzi najlepsza dziewczyna jaką w życiu widziałeś, po chwili da się dostrzec, że czyta akurat najlepszą książkę twojego ulubionego pisarza a na ubraniu ma naszywkę twojego ulubionego zespołu... to się musi udać! Podchodzisz z nadzieją miłej rozmowy czy jak tam wolisz numerka (w końcu macie tyle wspólnego) ale zanim skończysz się witać i przedstawiać ona powie "spieprzaj ciulu a swojemu kumplowi powiedz żeby sobie tę kamerkę w dupę wsadził". Próbujesz wytłumaczyć, że nie rozumiesz o co chodzi, dostajesz w pysk i odchodzisz upokorzony zbierając z kostki brukowej roztrzaskane nadzieje...
W tym momencie może abstrakcja ale przy takiej tendencji tylko kwestia czasu. Z resztą, chociażby powyższa fruzia może tak na następny raz zareagować zaczepiona jakkolwiek na ulicy.
To nie idzie w dobrą stronę.

quatero

2013-08-09, 11:54
Zakompleksione Polaczki , ja pie**ole .. Bol dupy was sciska jak patrzycie jak gosc podchodzi do dziewczyn i jak gdyby nigdy nic pyta sie o loda, czy tam o ch*ja muja ? Jak was to nie smieszy to nie ogladac i wypie**alac , byc moze angielski pedalski humor was rozsmieszy cos w stylu monty pythona

DuckDodgers

2013-08-09, 12:25
quatero napisał/a:

Zakompleksione Polaczki , ja pie**ole .. Bol dupy was sciska jak patrzycie jak gosc podchodzi do dziewczyn i jak gdyby nigdy nic pyta sie o loda, czy tam o ch*ja muja ? Jak was to nie smieszy to nie ogladac i wypie**alac , byc moze angielski pedalski humor was rozsmieszy cos w stylu monty pythona



Oho widzę gimbaza trzyma razem :D

Jak co to polaczek to nie nazwa własna i piszemy z malej w przeciwieństwie do nazwy Monthy Python ;)

Szron

2013-08-09, 17:49
@ quatero - koci bobku.


Regulamin serwisu - 4.5

~Conscribo - też to zauważyłem. Jakaś epidemia idiotów bez wychowania, liczących na kasę i sławę.

Jak można być tak tępym zauroczonym sobą egoistą żeby nie brać do siebie negatywnych komentarzy i ciągnąć swój upośledzony show dalej?