18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostał...

MetanaPL • 2013-08-08, 17:06
Wkońcu dostał po mordzie. Szkoda, że nie od jakiegoś karka, ale nie ma co narzekać.

wajnona

2013-08-08, 21:14
Bardzo dobrze dziewczyna zrobiła, tacy jutubowi kretyni powinni być traktowani w równie chamski sposób w jaki się zachowują... :)

rocknroll

2013-08-08, 21:14
Po ch*ja wrzucać tu tego osła ?

AdioChooJ

2013-08-08, 21:20
Przestańcie k***a spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak p*zda Polsce...

upagowno

2013-08-08, 21:21
Przecież się cieszył, że dostał po mordzie i zapewne tego oczekiwał więc nie rozumiem o co te Wasze wywody :D

kovacić

2013-08-08, 21:32
"Przestańcie k***a spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak p*zda Polsce..."

Tam jak i tu są ludzie, którzy podchodzą do tego "na luzie" i się spinają, więc nie pie**ol głupot, że tylko w Polsce jest źle.

Presty

2013-08-08, 21:35
Jeśli ten film miał byc dowcipny to juz wole oglądać baby z ch*jami.
Sorry :(
Bo mimo, ze maja często potęzne członki, są mniejszymi ch*jami niz ten gościu na filmie i ten drugi, który to kręcił.

Żenua, k***a. Pomyśleć, że ja tez jestem facetem...

pawel997402

2013-08-08, 21:36
k***a okularnik cwaniaczek, pewnie walił pamięciówę jak wrócił do domu,powinna mu mocniej przyj***ć

Mindfuck

2013-08-08, 21:37
Aaaaaaaa.... k***A! już wiem skąd znam tę mordę. Stałem dziś za tym typem w biedronce w kolejce do kasy, i zastanawiałem się kto to k***a jest... A ten chudy zjeb przed nim to pewnie ta druga ciota. k***a, wiedziałem że trzeba mu było profilaktycznie wyj***ć.

fabiothethird

2013-08-08, 21:46
On i ten drugi Rafgor czy jak mu tam kompromitują Katowice! 2 dziwnych typów, którym się wydaje, że robienie z siebie idiotów jest fajne. Spotkam jednego albo drugiego to rozpie**ole im te kamerki i się skończy. Serdecznie przepraszam za tych dwóch cymbałów w imieniu wszystkich Ślązaków.

DuckDodgers

2013-08-08, 21:49
AdioChooJ napisał/a:

Przestańcie k***a spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak p*zda Polsce...



To co tu jeszcze robisz? Won do hameryki.

siwers3

2013-08-08, 22:01
AdioChooJ napisał/a:

Przestańcie k***a spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak p*zda Polsce...



Ale kolego to nie jest tak, że my spinamy dupy, po prostu irytują nas takie żałosne występki.
I nie zasłaniaj kretyńskiego zachowania smutną polską, to już Sebastian Wardęga zna umiar i potrafi zachować się jak trzeba.

Oczywiście nie będę porównywał tych dwóch osób bo ten lamus z filmiku robi to tylko, żeby zebrać, suby, lajki i żeby gwazdorzyć, a Wardęga... No tutaj można by dyskutować po co to robi. Ale ja jego odbieram pozytywnie.

Uprzejmie apeluje do Ciebie: zamknij ryj! Skoro polska Ci smutna to świat stoi otworem. I nie wmawiaj innym czy są smutni czy nie.
Pozdrawiam.

kondziomegaa

2013-08-08, 22:04
hahahah ahhh widze że sadol nie ma pojęcia o wapniaku itp itd , którego to nie wszystkie żarty polegają na chamstwie i prostocie. Polecam wszystkie filmiki, a dopiero potem komentarze.

pawel997402

2013-08-08, 22:41
@kovacić hahahaha na Ameryke,k***a za dużo telewizji się naoglądałeś i filmów hamerykańskich,mój wujo 4 lata pracował w stanach i mówił że w niektórych dzielnicach strach wychodzić po 20 z domu bo jakiś murzyn cię odstrzeli,ewentualnie spuści wpie**ol i obrabuje,jego obrabowali 2 razy,panuje tam bieda,bezdomnych jest 2 razy tyle co u nas, tak jest w większości stanów-ćpuny gangi i rozpie**ol,zresztą co ja ci będę tłumaczył jak lepiej włączyć telewizje i zobaczyć jaka to Ameryka jest piękna i jak tam jest fajnie-w tv ci nie powiedzą prawdy-żelazna zasada

Viking87

2013-08-08, 22:57
ałosny palant , takie dna mentalne powinnymić refunowaną kastracje , zeby nie zniżali pli genetycznej dla następnch pokoleń.

Pepeee

2013-08-08, 23:01
@AdioChooJ za ''polaczka'' wielki afroamerykański ch*j Ci w dupe