18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

casimus

2013-07-21, 01:31
Co to za hipster?

Hereticus

2013-07-21, 02:11
Współczuję, ale było mu głosować na PO? Teraz niech się nie dziwi, że bieda.

zwirz13

2013-07-21, 05:23
i ch*j ci w ryj stara k***o

chemik600

2013-07-21, 12:04
I za 5-6 lat będziecie tworzyć w podobnym stylu karykaturalne rysunki z Jarosławem K. po tym jak wybierzecie tego socjalistę na nowego premiera i podobnie z Bosakiem za 9-12 lat...
Jestem ciekawy kiedy Polacy w końcu dojrzeją i dorosną do wolności i samodecydowania o swoim życiu i wybiorą jedynego orędownika idei wolnorynkowych w Polsce, a mianowicie pana Janusza Korwin Mikkego ?

DżejDżej10

2013-07-21, 12:14
@up Nie wiem co masz do Bosaka, inteligentny gość, który zna się na polityce

Gudio89

2013-07-21, 12:17
@2xup

Mówisz o samodecydowaniu, a wciskasz nam jakiegoś pajaca, którego prędzej czy później ktoś by skrzywdził/zabił za to co mówi o innych znanych osobach? Wiesz, co jak co ale takiej satyrystycznej osoby ja bym na wysokim stanowisku nie chciał. Jego sława opiera się tylko na tym, bo to jest chwytliwe i fajne. Niestety wiele osób mu tego nie wybaczy. Przez niego to zaraz wojny by były, a nie pokój.

AdresatkaNieznana

2013-07-21, 12:17
wszyscy politycy są po jednych pieniądzach. Tusk rozkradł ze swoją bandą to co zostało i posprzedawał dobro państwowe za grosze. Jedyna opcja jaka jest dobra to partia nacjonalistyczna, wytępili by pedałów, Grodzkie i innych wynaturzeńców na czele z ciapatymi. Ale partie narodowościowe chcą zlikwidować, bo twierdzą, że są zagrożeniem, że są faszystowskie.

To smutne, ale Polacy są tak zmanipulowani i zastraszeni jak nigdy, nawet w czasie zaborów i wojen. Wszyscy się boją utraty pracy, jak szef każe mu najpierw pracować za 7zł/h, a po roku za 5zł/h to ta osoba i tak pójdzie do pracy. Jakby się wszyscy zebrali, policja, wojsko, szpitale albo chociażby kierowcy TIRówi jakby Tusk nie dostał chlebka na śniadanko, bo by go k*rwa zabrakło to by się jeden z drugim zastanowił do czego doprowadził. W Brazylii prawie doszło do wybuchu wojny domowej jakiś czas temu, bo podniesiono ceny biletów o 20 gr! (w przeliczeniu na nasze).

Ale się wkur*wiłam teraz.

da...........55

2013-07-21, 12:21
Na kwejka z tym.

chemik600

2013-07-21, 12:47
DżejDżej10 napisał/a:

@up Nie wiem co masz do Bosaka, inteligentny gość, który zna się na polityce



Nikt nie podważa tutaj jego inteligencji, czy znajomości polityki. Ale jest etatystą, z pewnością ma wielkie aspirację polityczne i będzie się chciał dostać do Sejmu, a więc będzie musiał ludziom obiecywać i mówić to co chcą usłyszeć. Chcąc czy nie chcąc będzie takim samym socjalistą jak reszta pasożytów siedzących obecnie na Wiejskiej. Jego przemówienie w sali kongresowej na otwarciu partii Korwina Mikke kilka lat temu pozwala wyciągać mi takie wnioski i snuć tego typu przewidywania...

Gudio89 napisał/a:

@2xup

Mówisz o samodecydowaniu, a wciskasz nam jakiegoś pajaca, którego prędzej czy później ktoś by skrzywdził/zabił za to co mówi o innych znanych osobach? Wiesz, co jak co ale takiej satyrystycznej osoby ja bym na wysokim stanowisku nie chciał. Jego sława opiera się tylko na tym, bo to jest chwytliwe i fajne. Niestety wiele osób mu tego nie wybaczy. Przez niego to zaraz wojny by były, a nie pokój.



No i jaką tu sprzeczność widzisz? Możesz zdecydować, czy akcpetujesz tego człowieka i dasz mu szansę, czy olejesz go ciepłym moczem i wybierzesz kolejnego socjalistę, albo nie pójdziesz na wybory? I to jest powód dla którego według ciebie nie można pokazywać tego "pajaca" ? Bo go ktoś skrzywdzi, czy zabije za to że mówi jak jest i nie ma przyciemnionego mózgu poprawnością polityczną? Taki jesteś naiwnie wrażliwie, czy prostacko głupi? Jakbyś się orientował w rzeczywistości politycznej, ale nie tej przedstawianej w propagandowych mediach to byś wiedział przyjacielu, że ten"pajac" mówi od 40 lat to samo i nie zmienia poglądów jak chorągiewka i nie jest niczyim popychadłem jak obecna zakłamana klasa polityczna w Polsce. Nie mówi tego bo to jest "chwytliwe i fajne" jak to robią populistyczni politycy z Wiejskiej, mówi tak i robi to żeby bardzo dobitnie oddać faktyczny stan rzeczy i opisać tych socjalistów najbarwniej jak się da...
A co do wojny, to pewnie poddałeś się temu w jak ekspresyjny i agresywny sposób wyraża swoje zdanie w propagandowych mediach i zwyczajnie jest to tylko twój podświadomy nieuzasadniony strach. Jak już ktoś ma wywoływać wojny to większe motywy do jej wzniecenia ma Jarosław K.
Stracił brata w zamachu jak twierdzi i matkę również stracił jak uważa z winy szpitala, personelu medycznego. Facet nie ma żony, ani dzieci...Jakbyś spojrzał w historię to właśnie ludzie o takim profilu psychologicznym wzniecają wojny i są prowodyrami, bo nie mają nic do stracenia ani żadnych hamulców które go od tego odwiodą...
Ale prawdziwa wojna się zbliża w rejonie Izrael-Syria-Iran i to tam trzeba spoglądać...

d-wade

2013-07-21, 13:01
Polakom zawsze się coś nie podoba. 6 lat temu podobne pojazdy były na Jarka. SLD w 2001 roku wygrał wybory mając ponad 40% poparcia w ciągu 2 lat roztwonili połowę poparcia, a w następnych wyborach zdobyli tylko 11%. Ba, dopiero PO zdobyło reelekcję w tworzeniu rządu od 1989 roku. Komuniści zdobyli władzę po 4 latach po transformacji! Marudzimy, marudzimy, a ja wciąż widzę, że jednak Polska idzie w dobrym kierunku, oczywiście mogło być lepiej ale lepiej narzekać, bo narzekanie pomoże ratować sytuację w kraju. No bo powiedzcie, kiedy było lepiej?

A na ideałowców jak Bosak czy Korwin, nie ma co głosować. To zwykli populiści bazujący na nastrojach radykalnej prawicy. Jak sama nazwa wskazuje ideałowcy dążą do ideału, czyli czegoś niemożliwego do osiągnięcia. I po wygraniu wyborów któregoś z tych stronnictw, będzie jedno wielkie rozczarowanie i ból dupy.

abbelalfa

2013-07-21, 13:05
a ubrania kupują mu koledzy ze zrzutki większej grupy jeszcze,

job_twaju_mać

2013-07-21, 13:58
d-wade napisał/a:

Polakom zawsze się coś nie podoba. 6 lat temu podobne pojazdy były na Jarka. SLD w 2001 roku wygrał wybory mając ponad 40% poparcia w ciągu 2 lat roztwonili połowę poparcia, a w następnych wyborach zdobyli tylko 11%. Ba, dopiero PO zdobyło reelekcję w tworzeniu rządu od 1989 roku. Komuniści zdobyli władzę po 4 latach po transformacji! Marudzimy, marudzimy, a ja wciąż widzę, że jednak Polska idzie w dobrym kierunku, oczywiście mogło być lepiej ale lepiej narzekać, bo narzekanie pomoże ratować sytuację w kraju. No bo powiedzcie, kiedy było lepiej?

A na ideałowców jak Bosak czy Korwin, nie ma co głosować. To zwykli populiści bazujący na nastrojach radykalnej prawicy. Jak sama nazwa wskazuje ideałowcy dążą do ideału, czyli czegoś niemożliwego do osiągnięcia. I po wygraniu wyborów któregoś z tych stronnictw, będzie jedno wielkie rozczarowanie i ból dupy.



To zagłosujmy jeszcze raz na tuska, albo na kaczora.

d-wade

2013-07-21, 14:02
Będę_go_zjadł napisał/a:



To zagłosujmy jeszcze raz na tuska, albo na kaczora.



Albo zagłosujmy według zasady rozpowszechnionej przez Leppera: "zagłosujcie na nas bo my jeszcze nie rządziliśmy".

Niestety według mnie nie ma żadnej alternatywy na polskiej scenie politycznej , albo głosujesz na PO albo PIS albo SLD (w zależności od światopoglądu). Smutne, ale prawdziwe.