18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

orzechccc

2012-06-24, 21:38
i tak z 5tys osob przyszlo tylko 250 strasznie musi byc nie lubiana

jacus1990

2012-06-24, 21:40
;d sam bym się wybrał na taką imprezke :D to co kto robi ?

sowiak92

2012-06-24, 21:42
Mozecie wierzyc lub nie, bylem tam, nic nie wynieslismy tylko mamy sprawe w sądzie za najście. Dziekuje dobranoc xd

Ro...........ce

2012-06-24, 22:02
@up nie wierzę...
















... że nic nie wynieśliście.

Leothyr

2012-06-24, 22:03
sowiak92 napisał/a:

Mozecie wierzyc lub nie, bylem tam, nic nie wynieslismy tylko mamy sprawe w sądzie za najście. Dziekuje dobranoc xd


ale hardkorowo xd
Rodzice napisał/a:

@up nie wierzę...

... że nic nie wynieśliście.


I ten Twój nick :'D

ka...........30

2012-06-24, 22:50
etam dzieci nie umieją się bawić, raz na jakiś czas kaleczny sex i zarzygane chodniki, chała.

Suub

2012-06-24, 23:12
Nie liczy się ilość, ale jakość.

Za dawnych czasów gdy rok miał jeszcze dwa zera w nazwie byliśmy na imprezie zorganizowanej w jednym z lokali pawilonu usługowego. Taka mini galeria tylko że zamiast sklepów są takie firmy jak wynajem narzędzi, fryzjer, czy kominiarz. No i znajomy miał tam jeden lokalik po interesie rodziców, który to interes został przeniesiony w inne miejsce. Sam lokal został zaadaptowany na miejscówkę do wszelkiej maści melanżów. W skrócie. Po godzinie zamknięcia całych pawilonów do dyspozycji był również korytarz ....i dach na którym palony był grill. I stało się tak pewnego razu, że budzimy się rano i po ogarnięciu sytuacji i wypiciu zaporowo browara coby kac nie dogonił stwierdziliśmy, że gospodarz nam się zapodział. Za oknem deszcz napie**ala, komórki nie odbiera... Więc zaczęliśmy składać do kupy całą historię od początku do końca. Gdzieś nam wyszło po drodze, że poleźliśmy do nocnego nad ranem i że raczej wróciliśmy już bez gospodarza. No więc nie zastanawiają się dwa razy polecieliśmy do rzeczonego sklpu i po drodze zaglądaliśmy gdzie się dało czy przypadkiem nie przysnął i nie został. Pani w nocnym stwierdziła, że nie wie nic bo dopiero zmianę zaczęła. No więc kupiliśmy piwko dla rozjaśnienia myśli i gdy wróciliśmy do lokalu stwierdziliśmy, że pod drzwiami stoi dwóch policjantów. W końcu zrozumieliśmy z ich tłumaczeń, że ktoś z bloku obok zauważył człowieka leżącego na dachu. Chyba nie muszę mówić kto to był. Dodam tylko, że policjanci pomogli nam go znieść i położyć do łóżka.

A parę lat później obejrzeliśmy "Kac Vegas".... Ktoś nam podj***ł historię po prostu.

Sorry za długi post.
Czytał Tomasz Knapik

Masterof

2012-06-25, 00:15
Przaśny bauns jednym słowem.

darthbercik

2012-06-25, 10:26
Prawda jest taka, że u nas nie ma jak takiej imprezy zrobić, no chyba że sracie kasą na jakąś piękną chałupe, btw wczoraj w niemczech coś odwalili na 1500-2000 masek, a w USA rozwalili tylko 31 domów ;)

Kukła

2012-06-25, 11:50
Świetnie, fajnie tylko, że taka akcja już miała miejsce i przyszło "troche"wiecej ludzi bo 1,5 tys :D

Gebofon

2012-06-25, 11:52
A ja k***a myślałem że jak zrobiłem w m6 najebkę na 40 osób to jestem pro..ch*ja,nie jestem

al...........10

2012-06-25, 12:37
To rozpoczynające zdanie "nawet" pasuje tam jak garbaty do ściany.