18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domowe nauczanie lvl: amerykańscy chrześcijanie

~Velture • 2018-07-05, 08:05
Ja cież pie**olę... No ciężko i przykro się na to patrzy.

Ogólnie chodzi o to, że dzieci nie chodzą do szkoły i są uczone w domu... przez radykalnych katoli..

Poziom sp***olenia na równi z kozojebami chyba..

(jak nie znasz angielskiego na poziomie gimby nie odpalaj i leć dalej)

~Velture

2018-07-05, 11:58
hanney napisał/a:

^Up
(...) licencjat z socjologii. (...)


Ok, k***a. Wygrałeś. Odpadłem :wyj***ne:

nowynick

2018-07-05, 13:10
:roll:

pewnie jeszcze na jakimś prywatnym SWPSie :D Tam takich tłuków od bogatszych tatusiów masa. Płacisz i masz dyplom. Do podtarcia dupy się średnio nadaje, bo papier pewnie sztywny, nie wiem może żeby blanta ukręcić czy coś?

~Velture

2018-07-05, 13:47
nowynick napisał/a:

:roll:

pewnie jeszcze na jakimś prywatnym SWPSie :D Tam takich tłuków od bogatszych tatusiów masa. Płacisz i masz dyplom. Do podtarcia dupy się średnio nadaje, bo papier pewnie sztywny, nie wiem może żeby blanta ukręcić czy coś?


E tam, pie**olisz. I tak lepsze to niż baba co "studiowała kosmetologię" :amused:
Pytasz na jakiej uczelni mają taki kierunek a ona ci powie, że przeszła 3 miesięczny kurs w malowaniu paznokci i wycinaniu skórek.
:wyj***ne:

Cara_Al_Sol

2018-07-05, 13:48
Zazdroszczę osobom, które wierzą w wymyślonego przyjaciela.
Mają odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość.
Oczywiście nie pochodzą też od małpy, tylko od dwóch białych ludzi, których do raju wstawił pan bozia.
Zazdroszczę z całego serca. Proste i beztroskie życie.

kama91

2018-07-05, 14:35
U mnie w robocie dodawać nie umieją a wy wielkie halo robicie, że mała dziewczynka nie umie mnożyć

nowynick

2018-07-05, 14:43
Erutlev hahahah aż mi się przypomniało, że kiedyś taką naprawdę poznałem :mrgreen: Ale tam to było rodzinne combo: jedna siostra kosmetologię, druga pedagogikę specjalną :mrgreen:

Thesherk

2018-07-05, 15:34
No tak się kończy wiara w brodatego dziadzie-magika z nieba :P
"Science doesn't prove anything", ale książka sprzed 2000 lat zna odpowiedź na każde pytanie:
TO BÓG!

Wiewór

2018-07-05, 19:14
Erutlev napisał/a:


E tam, pie**olisz. I tak lepsze to niż baba co "studiowała kosmetologię" :amused:
Pytasz na jakiej uczelni mają taki kierunek a ona ci powie, że przeszła 3 miesięczny kurs w malowaniu paznokci i wycinaniu skórek.
:wyj***ne:


Po kosmetologi jest praca po socjologii McDonald's albo bezrobocie.
Socjologia to najprostszy i drugi po teologii najbardziej bezużyteczny kierunek.

nowynick napisał/a:



Czy Ty się czasem czytasz? :-P Nie w imię ateizmu a bezwyznaniowości? To czasem nie synonimy?


To nie moja wina, że nie rozumiesz jaka jest różnica.

wpr

2018-07-05, 19:38
Erutlev napisał/a:


Ty już ch*j z ogłupieniem religijnym ale na oko 11-12 letnia dziewczynka k***a nie potrafi pomnożyć 5x5 a matka chłopaka mówi, że nauka niczego nie dowodzi...
To jest tworzenie kalek umysłowych.

Jak chcą robić z nich marionetki religijne to jedno ale niech k***a chociaż je czegoś uczą a nie taki dzieciak dorośnie i będzie miał problem aby godzinę na zegarku sprawdzić bo nie zna liczb.

No gdzie oni później znajdą pracę? Do czego się będą nadawać? Te dziewczynki to pewnie zostaną striptizerkami albo lachociągami bo do niczego innego się nie będą nadawały a mamusia pewnie myśli, że zostaną lekarzem, dyrektorem, prezesem itp.



Macie rację, ale trochę przesadzacie. Te dzieciaki wkrótce dorosną, wyfruną z maminego k***idołka i kopną w dupę stukniętych rodziców. Może część z nich zostanie zjebami, ale czy wszystkie? Na pewno nie.

~Velture

2018-07-05, 20:16
@up
Z takim brakiem podstawowej edukacji to córki albo będą sie k***ic albo sponsora znajdą czyli beda sie k***ic a synowie albo beda jeździć tirem albo kopać rowy.

Oponka

2018-07-05, 20:51
@up albo dostaną za męża syna znajomych, który zrobi z nich żywe inkubatory, bo przecież "they don't believe in birth control" i sama zajmie się "szeroko pojętym" "nauczaniem" swoich własnych osesków

wpr

2018-07-05, 20:54
Erutlev napisał/a:

@up
Z takim brakiem podstawowej edukacji to córki albo będą sie k***ic albo sponsora znajdą czyli beda sie k***ic a synowie albo beda jeździć tirem albo kopać rowy.



Braki w edukacji można nadrobić, wystarczy chcieć. A k***ienie się tudzież kopanie rowów, cóż... to też sposób na życie. Pomyśl teraz ile bananowych dzieciaków z bogatych domów wyrosło na k***y albo kopaczy rowów bo po prostu było zj***ne i/lub leniwe.

St...........on

2018-07-05, 21:02
Spinacie dupy, a za oceanem rośnie nam młoda armia Templariuszy :amused:

kenzol

2018-07-05, 21:03
Zauważyłem że lewactwo bierze się za piętnowanie rodziców, którzy wychowują swoje dzieci po chrześcijańsku. Za niedługo będzie się dzieciaka do chrztu i do komunii wysyłało po kryjomu jak za komuny...

TB303

2018-07-05, 21:05
kenzol napisał/a:

Zauważyłem że lewactwo bierze się za piętnowanie rodziców, którzy wychowują swoje dzieci po chrześcijańsku.


Tak, k***a, wszędzie lewactwo! Kto się z wami nie zgadza ten lewak. Jak ja "kocham" takie debilne, jednozerunkowe myślenie :lol: