18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domino Day

~Vladimir • 2017-04-06, 11:26
Policjanci stwierdzili, że kierujący samochodem marki BMW 18-latek nie obserwował dokładnie drogi, nie uwzględnił warunków w jakich odbywał się ruch pojazdów i przejeżdżając przez skrzyżowanie uderzył w tył samochodu marki Suzuki, które następnie uderzyło w znajdującą się przed nim skodę. Następnie samochód marki Skoda uderzył w tył kolejnej skody, z kolei ta uderzyła w mercedesa.

Za rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które miał od stycznia.


Kerowca bonbowca :krejzi:

baxter

2017-04-06, 17:02
prawidłowo z tego co pamiętam z kursu to powinno się zaciągać ręczny a nie dusić hamulec, zwłaszcza w nocy

memel

2017-04-06, 17:12
Ta fabia powinna też dostać mandat za stanie na przejściu dla pieszych

kalijanek

2017-04-06, 17:29
ja tak jak baxter używam ręcznego ale jak ktoś woli trzymać nogę na sprzęgle albo na hamulcu to jak tam sobie stryjenka uważa

Ohoho

2017-04-06, 19:00
Cytat:

Za rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które miał od stycznia.




Mindfuck

2017-04-06, 19:06
trzymanie na biegu i wciśniętym sprzęgle, to fajnie. Jak blondynka. Łożysko oporowe ma wyj***ne, sprzegło też.

magicrodek123

2017-04-06, 19:09
Mindfuck napisał/a:

trzymanie na biegu i wciśniętym sprzęgle, to fajnie. Jak blondynka. Łożysko oporowe ma wyj***ne, sprzegło też.



ch*j w te łożyska, ale trzymaj nogą cały dzień to z rana nie wstaniesz

kokos_123

2017-04-06, 20:08
magicrodek123 napisał/a:

ch*j w te łożyska, ale trzymaj nogą cały dzień to z rana nie wstaniesz


zależy od rodzaju sprzęgła i konkretnego auta, nie wszyscy mają nówki na hydraulikach, gdzie ci noga na serio się męczy.
Jeździłem autami, gdzie sprzęgło na serio ledwo co czuć w ogóle opór ( to konkretne do którego się odwołuje było akurat na samoregulującej lince i na serio chodziło jak marzenie )

ZenekZły

2017-04-06, 21:23
chciałem coś napisać ale chyba nie :(

czubek13131

2017-04-06, 21:27
@BluntedAstronaut przez pomyłkę dałem Ci piwo.

BluntedAstronaut napisał/a:

To chyba całkiem normalne, że zamiast męczyć nogę i trzymać wciśnięte sprzęgło wrzucamy na luz mając perspektywę dłuższego stania w korku?



A hamulec ręczny, to k***a od czego jest?

Pscolekk

2017-04-06, 22:13
Łuków... LLU... Ludzie lekko Upośledzeni ... No i BMW ... To jak 6stka w lotka ...

loskamilos

2017-04-06, 22:42
@ ZenekZly Tez chce i chyba napisze :-D
1. Jak człowiek stoi w miejscu, to używa minimalnej siły nacisku na pedał hamulca, która pozwala, żeby auto się nie poruszało. Nikt chyba nie klepie nogą w hamulec na postoju tak, żeby urwać pedał.
2. Kto komu broni stać na sprzęgle z biegiem + hamulec? Jak ktoś jest debil to niech płaci za serwis :D Z drugiej strony na pierwszym miejscu przed światłami nie znając sekwencji to nawet wskazane, bo pozwala ruszyć niezwłocznie po zmianie na zielone.
3. Co to za argument, żeby zaciągać ręczny na drodze? :D Może ewentualnie w długim korku, albo gdy wiem, że długo postoję gdzieś na światłach. Dopuszczam też opcję dla niedoświadczonych kierowców przy ruszaniu pod górkę.

A tak po ludzku, to sytuacja z filmu jest zupełnie zrozumiała, jebsnął chłopak z niemałą siłą to i poszło dalej, tu między innymi kłania się odstęp między samochodami. (który wbrew pozorom pozwala na opuszczenie skrzyzowania przez większą liczbę samochodów, poprzez płynniejszy rozpęd).

Dziękuję, dobranoc ;)