18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domino Day

~Vladimir • 2017-04-06, 11:26
Policjanci stwierdzili, że kierujący samochodem marki BMW 18-latek nie obserwował dokładnie drogi, nie uwzględnił warunków w jakich odbywał się ruch pojazdów i przejeżdżając przez skrzyżowanie uderzył w tył samochodu marki Suzuki, które następnie uderzyło w znajdującą się przed nim skodę. Następnie samochód marki Skoda uderzył w tył kolejnej skody, z kolei ta uderzyła w mercedesa.

Za rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które miał od stycznia.


Kerowca bonbowca :krejzi:

za...........ol

2017-04-06, 11:29
Kuwa zawsze się zastanawiam skąd Ci laweciarze wiedzą gdzie się ustawić żeby mieć klientów :D

Arathnmor

2017-04-06, 11:34
To sobie popukali. Wszyscy stali na luzie?

SamSobieBogiem

2017-04-06, 11:36
@upx2 kamera jest? jest. Ostrzerzeń nie widzę, ale napewno też są. Zwyczajnie. Miejsce niebezpieczne, być moze z absurdem drogowym, a wlasciciele firm robią zwykle rozeznanie :)

@up przy takim pukaniu hamulce puszczają :D

spyyd3r

2017-04-06, 11:47
Co oni wszyscy na luźnym biegu stali?

19alko94

2017-04-06, 13:14
Na egzaminie na prawo jazdy powinno być na samym końcu pytanie :
- Jaką marką samochodu będziesz jeździł ?
odpowiedź BMW- równoznaczna z oblaniem egzaminu ;)

A teraz serio, chore jest kupować dzieciakowi na pierwsze auto BMW, są to mocne samochody i im odpie**ala jak wsiądą za kółko ...

Imperator_Jan

2017-04-06, 13:58
Wincyj BMW młodym niedoj***nym kierowcom !!11Oneone

Jesse.Pinkman

2017-04-06, 14:02
Dinaeel napisał/a:

To sobie popukali. Wszyscy stali na luzie?



spyyd3r napisał/a:

Co oni wszyscy na luźnym biegu stali?



To chyba całkiem normalne, że zamiast męczyć nogę i trzymać wciśnięte sprzęgło wrzucamy na luz mając perspektywę dłuższego stania w korku? Poza tym dla dwóch ostatnich pechowców przy takim jebnięciu to chyba nie miało większego znaczenia :)

nowynick

2017-04-06, 14:35
Vladimir napisał/a:


Za rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które miał od stycznia.



a co on tak rażąco naruszył? Zwykły dzwon jakich co dzień tysiące....

KrisCFC

2017-04-06, 15:16
A za brak zachowania bezpiecznej odległości nikt nie dostał mandatu? :( :mrgreen:

Danmaz

2017-04-06, 15:19
Ojciec Sebka pewnie wk***iony, beemke mu obił :D

Wiewór

2017-04-06, 15:30
Problem sam się rozwiązał. Cztery szkody w jednym zdarzeniu do wypłaty. Seba dostanie taką zwyżkę na OC, że cena polisy przekroczy wartość jego beeemy. Biedny Seba wróci na tramwaj tam gdzie jego miejsce.

~Velture

2017-04-06, 15:47
Cytat:

To chyba całkiem normalne, że zamiast męczyć nogę i trzymać wciśnięte sprzęgło wrzucamy na luz mając perspektywę dłuższego stania w korku?


Dobrze, że mam automat... a nie... chwila... mam też drugie auto z manualem... i jakoś jak wysprzęglam w korku to dalej prawą nogą trzymam hamulec... głupi ja.

IOI

2017-04-06, 15:49
@nowynick , pewnie tak napisali zeby bylo bardziej dramatycznie, teraz sie zaostrzyly przepisy i przez 8 miesiecy po zdaniu prawka prawie za wszystko moga ci cofnac uprawnienia. (np. za jazde ponad 80km/h - bo tyle mozna maksymalnie jako nowy kierowca)

Freedom_69

2017-04-06, 16:32
k***a to ja jestem jakiś niedoj***ny, czy wy? mam od sierpnia prawko i takie elementarne rzeczy, że przy postoju daje sie auto na luz i trzyma noge na hamulcu wiem, a wy nie?