18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dominikanin rozjeżdża partnera

Hyena83 • 2021-04-18, 12:54


Trochę fejkowy opis, ale coś jest.
Republika Dominikany. Mężczyzna zmarł po tym, jak jego partner zapomniał, że śpi pod ciężarówką.

Dominican Republic. Man died after his partner forgot he was sleeping under the truck.

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-18, 17:09
kawior2007 napisał/a:

Jakby przed spaniem wkładał klin pod koło to spałby nadal



Przecież jest, nie widzisz ?

luxpiotr

2021-04-18, 19:00
Na drodze się nie śpi

prezio87

2021-04-18, 19:16
nikt mądry nie zasypia pod kołami ciężarówki.

Piter3

2021-04-18, 20:00
Jeszcze jak na koniec poklepał po oponie, że teraz to już można śmiało jechać :mrgreen:

htr83

2021-04-18, 22:28
no geniusz k***a. jeden i drugi

djpyza

2021-04-18, 22:28
Vinyl napisał/a:

Nie robiłeś chyba żadnej trasy 12h+
Jeżeli to wczesny wieczór to Adam asfalt ciepły a naczepa chroni przed wiatrem idealne miejsce na power nap bo można nogi rozprostowac
Ja wiem tutaj sami panowie idealni na tym forum w końcu ile trzeba mieć w sobie ordnungu żeby zapanować tym biurkiem i tym laptopem ,. Z którego kontrolujesz swiat



ty i ta twoja trasa :D jak masz odrobine oleju w głowie jak chcesz rozprostować nogi nie kładziesz się pod czymś co cię może przejechać, przygnieść tylko obok lub z dala od tego ale głupi zawsze ma jakieś wymówki ....

zbigniewz

2021-04-19, 07:33
Dobre miejsce na spanie :)

Stangret.Selifan

2021-04-19, 07:43
Ostatnia myśl i ziewnięcie: "Jeszcze 5 minut chociaż..."

Vinyl

2021-04-19, 12:59
@swolocz która mnie disowala (ponoc intelligence)
Nic nie mam wspólnego z zawodowym jeżdżeniem
Ale jako mężczyzna mam do czynienia z przeładowaniem systemu, zmęczeniem materiału w którym pojawia się zjawisko dysonansu poznawczego które obejmuje wszystkich
Wy jesteście jednymi z tych którzy jak oglądają filmy i widzą bohaterów popełniających błędy to myślicie sobie że wy byście ich nie popełnili - ale tak nie jest - a zwykle wyznacznikiem do tych mylnych obserwacji jest pozycja komfortu z której ogląda się horyzont zdarzeń co nijak ma się do rzeczywistości
Reasumując jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusz gdzie na skutek zmęczenia skracamy istotności poszczególnych bodźców i tak np macham rękę na kluczyki bo kumpla z którymi je zostawiam znam parę lat

Jeżeli lodzicie się że wy bylibyście lepsi od tego to jest mi was żal jako mężczyzn którzy ani razu nie doszli na krańcu własnej możliwości i nie macie świadomości kiedy takie właśnie błędy się dzieja

Takich mężczyzn produkują nasze matki dzisiaj co oczka tylko mają do patrzenia i wytykania wad co głównie kobietom na przestrzeni wieków było potrzebne do budowania hierarchi społecznej na wiosce na której żyly

Dzisiaj taka p*zda ma laptop i co to nie ona uwierzcie mi spermuarze w dupie byliście Głowno widzieliście

giga92

2021-04-19, 18:03
Cudowny rozbryzg mózgu na asfalt <3 Piwo!

mesjans

2021-04-19, 18:15
Nie ma to jak wysrać mózg.

Keiko73

2021-04-19, 23:16
A kto powiedział że zapomniał :-D