18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dominikanin rozjeżdża partnera

Hyena83 • 2021-04-18, 12:54


Trochę fejkowy opis, ale coś jest.
Republika Dominikany. Mężczyzna zmarł po tym, jak jego partner zapomniał, że śpi pod ciężarówką.

Dominican Republic. Man died after his partner forgot he was sleeping under the truck.

Manii

2021-04-18, 13:32
Jeblem smiechem z tego. Same buty zostaly. Ale serio, to trzeba byc wyjatkowym debilem zeby spac pod ciezarowka.






Wojtaswp11

2021-04-18, 13:32
Nie cierpiał bidula ;(

Kuroń

2021-04-18, 13:44
Zasnął na wieki.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-04-18, 13:49
To są dominikanie.


Twierdzisz, że jeden z nich przejechał swojego "partnera"?

Czyli zakonnik, pedał i kierowca ciężarówki w jednym.

Hyena83

2021-04-18, 13:58
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

To są dominikanie.
Twierdzisz, że jeden z nich przejechał swojego "partnera"?
Czyli zakonnik, pedał i kierowca ciężarówki w jednym.



Też tak myślałem, ale :

Dominikanin (język polski) Edytuj
wymowa:
IPA: [ˌdɔ̃mʲĩɲiˈkãɲĩn], AS: [dõmʹĩńikãńĩn], zjawiska fonetyczne: zmięk.• nazal.• akc. pob. ​?/i
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj męskoosobowy

(1.1) obywatel Dominikany[1][2]



:-D

W sumie kto wie jakiej narodowości są xd

Vinyl

2021-04-18, 14:55
Manii napisał/a:

Jeblem smiechem z tego. Same buty zostaly. Ale serio, to trzeba byc wyjatkowym debilem zeby spac pod ciezarowka.



Nie robiłeś chyba żadnej trasy 12h+
Jeżeli to wczesny wieczór to Adam asfalt ciepły a naczepa chroni przed wiatrem idealne miejsce na power nap bo można nogi rozprostowac

Ja wiem tutaj sami panowie idealni na tym forum w końcu ile trzeba mieć w sobie ordnungu żeby zapanować tym biurkiem i tym laptopem ,. Z którego kontrolujesz swiat

Noside

2021-04-18, 15:04
Jak nazwać Dominikanina, który na skutek wypadku stracił całe krocze i ma zamiast niego wielką, ziejącą dziurę, wyglądającą jak kotlet mielony?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Dominika

skywalker75

2021-04-18, 15:12
Vinyl napisał/a:

Nie robiłeś chyba żadnej trasy 12h+
Jeżeli to wczesny wieczór to Adam asfalt ciepły a naczepa chroni przed wiatrem idealne miejsce na power nap bo można nogi rozprostowac
Ja wiem tutaj sami panowie idealni na tym forum w końcu ile trzeba mieć w sobie ordnungu żeby zapanować tym biurkiem i tym laptopem ,. Z którego kontrolujesz swiat



Ten miał nogi podkurczone, więc chyba debil jednak



:lol:

marcino_zly

2021-04-18, 16:00
Sk***ysyn!
Elegancko!
Mogło ich kilku leżeć.

Manii

2021-04-18, 16:25
Vinyl napisał/a:

Nie robiłeś chyba żadnej trasy 12h+
Jeżeli to wczesny wieczór to Adam asfalt ciepły a naczepa chroni przed wiatrem idealne miejsce na power nap bo można nogi rozprostowac
Ja wiem tutaj sami panowie idealni na tym forum w końcu ile trzeba mieć w sobie ordnungu żeby zapanować tym biurkiem i tym laptopem ,. Z którego kontrolujesz swiat




Zrozumiem to jak sam jestes kierowca i masz kluczyki przy dupie, ale nie k***a na srodku placu kiedy twoj kolega je ma. I jescze w nocy,...cienia potrzebowal? Do takiej zdroworozsadkowej obserwacji chyba nie potrzeba byc panem Januszem kierowcom gardzacym inetlekutalisamy...

kawior2007

2021-04-18, 17:01
Jakby przed spaniem wkładał klin pod koło to spałby nadal :-P