18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom boży

~Velture • 2019-08-07, 00:22
Lubicie małych chłopców ale ilekroć się do nich zbliżacie to uciekają szybciej niż biegacie?
Czy zdarzyło ci się, że molestowany przez ciebie kolega okazał się silniejszy i ci uciekł?
Przechodząc przy szkole masz ochotę zwalić gruchę oglądając lekcję wfu małych chłopców ale się srasz bo jesteś p*zdą?

To bardzo częste problemy jakie spotykają facetów takich jak ty.
Aby wyjść na przeciw twoim oczekiwaniom zapraszamy na spotkanie z siłą wyższą.


Pimp187

2019-08-11, 12:08
KKuubbaa napisał/a:

Aż mi się przypomniał pewien filmik z typowym sadolem
Właściwie jesteście mniejszością i nie dalibyście rady z większością Polaków aha jeszcze bym zapomniał, że nawet nikt by nie wyszedł z nory. Cytując klasyk "kozak w necie p*zda w świecie" nikomu byście nie powiedzieli twarzą w twarz (powiedział byś komuś w rodzinie np mamie, że byś ją zastrzelił? No pewnie nie.



Wiem, że was zabobonnych,katolickich ścierw jest dużo,ale na pewno nie większość.I nie strzelałbym do swojej matki,bo ona nie wierzy w waszą katolicką nmitologie i mnie też wychowała tak, żebym nie wierzył w takie bzdury.

Wiewór

2019-08-12, 14:00
kopuczini napisał/a:

I Ci sami cywilizowani ludzie którzy przestają wierzyć w takie bajeczki zaczynają wierzyć w to, że miliony szmatogłowych których naspraszali do swoich krajów będzie żyło zgodnie z tradycjami i normami życia w danym kraju. Toś przypie**olił logiką.



Nie wiem naprawdę w jaki sposób twój mózg zdołał w dyskusji o chrześcijaństwie i ateizmie znaleźć zależności z imigracją szmatołgowych i akceptowaniem ich barbarzyńskiej kultury?

Żaden normalny racjonalny człowiek nigdy nie uwierzy, że można nazwozić do Europy miliony brudasów a oni tak po prostu z dnia na dzień zasymilują się, zaczną przestrzegać prawa i szanować kulturę gospodarzy.

Jeśli ktoś tak uważa to jest po prostu idiotą. Naprawdę na zachodzie są tabuny ludzi, którzy nie dają żadnej wiary w multi kulti i wk***ia ich, że ich kraje są niszczone.

Cloverface

2019-08-17, 16:45
Dziwne, że nikt nie zwrócił uwagi na penisa na wejściu.