18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dogorywający Pieseł

T3RMINATOR • 2018-02-05, 13:37
Ktoś komu przeszkadzał pies, podał truciznę w jedzeniu ...




następnie jakiś przechodzień próbuje go ratować okrywając kocemw mieście Vakuf w Bośni i Hercegowinie :dead:



gizbern77

2018-02-05, 22:09
Kolejna ofiara dopalaczy.

St...........on

2018-02-05, 23:15
-_BrD_- napisał/a:

@ups Tak się nad pieseczkami litujecie, a twórcy (w rozumieniu ustawy) w Polsce każdego dnia żyją w wykluczeniu, biedzie i poniżani przez fizoli / ścisłowców / innych dzięciołów i jakoś nikt się nie pochyla.

Żałosne to.



Jeszcze raz poproszę, tylko tym razem po polsku...

ooip

2018-02-06, 07:53
mi kiedys sprzątaczka w bloku psa otruła.

janlew

2018-02-06, 10:28
alexandrus napisał/a:

Ciebie do reszty już popie**oliło.... Porównujesz zwierze chodowlane ubojowe, do zwierza użytkowego...


Pominę twoje szczeniackie pie**olenie o barankach w ścianę...
Ale zrozum że są jeszcze normalnie ludzie, nie wynoszą zwierząt do ranki człowieka. Są tacy którym w ogóle nie przeszkadza, że Włoch gdy koń okuleje, robi z niego kiełbasę. Nie przeszkadza im też że kura, która dzielnie daje jajka, a i tak w końcu idzie na rosół. Nawet Szwajcarzy hodujący koty na świąteczny pasztet, nam nie przeszkadzają. Bo miarą człowieka jest to jak traktuje innych ludzi, a nie zwierzęta, rośliny czy co tam.
Nawet jeśli popieram kary za publiczne znęcanie się nad zwierzętami, to wyłącznie dla tego że to psuje moralność i etykę patrzących na to ludzi. Jak już jakiś zwyrodnialec musi takie rzeczy robić i robi to w domu, niech sobie robi, lepiej nich zabije owce w uboju rytualnym , niż dziecko na chlebek.

Jo...........23

2018-02-06, 13:09
Szczypek91 napisał/a:


Tak, tylko zapewne to nie właściciel podtruł psa, tylko jakiś pie**olony sąsiad, któremu szczekanie przeszkadzało. A za to już takiemu delikwentowi należy się przynajmniej nastawienie stawów w kończynach na nowo.

Nie wiem, rusza mnie zawsze takie kurestwo wobec zwierząt. Człowiekowi coś się dzieje to ch*j, pewnie się ku*asowi należało ale jednak pies pokłada zajebiste zaufanie w człowieku i jak się go tak traktuje to się we mnie gotuje.

Co do kulinariów to zdaje się w Korei do dzisiaj można opie**olić psa w pięciu smakach. Podobno smakuje nienajgorzej.




Mieszkałem kiedyś w bloku na parterze.
Obok mieszkało dwoje staruszków.
Dokarmiali koty przed klatką.
Jak zrobiło się zimno to zaczęli wystawić żarło dla kotów na własną wycieraczkę, bo za zimno aby iść na dwór.
Kotów było 7 sztuk.
Zimą koty zaczęły "śpiewy" przez całą noc.
(Koci "śpiew" kojarzy się ze spazmatycznym płaczem niemowlęcia, któremu ktoś próbuje wyrwać nóżkę lub rączkę.)
Co noc przeganiałem je, bo budziły nasze niemowlę. (Kto miał małe dziecko, ten wie jak trudno uspokoić i uśpić wystraszone rykiem malutkie dziecko.)
Dziadki głuche to nie słyszeli...
Po za tym kocie pchły na klatce gryzły ludzi nawet na 4 piętrze.
Klatka obsrana i cuchnąca kocimi odchodami.
Komórki to już całkowity dramat. Żul by się tam porzygał od smrodu.

A dziadki nieczułe na żadne sugestie, bo kotki "takie biedne, a te głupie ludzie i bez serca..."
Trwało to ze 2 lata..

Aż pewnego dnia... coś się zmieniło.
Dziadki szukają futrzaków z przynętą w ręku i nic.
Najprawdopodobniej ktoś wytruł te cholerne kociska. (mógł odłowić do schroniska, ale wolę myśleć, że zdychały w męczarniach).
Mam nadzieję, że zdychały jak ten pies, tylko dłużej.

Cysterna piwa dla "cichego kociego zabójcy" z okolic Łodzi i dozgonna wdzięczność.


Nie wiem co zrobił pies, więc go nie oceniam.

trebles121

2018-02-06, 15:47
Janlew z wielka latwoscia ida ci te slowa. Ubic i tyle. k***a jaka wlasnosc ? Myslisz ze cokolwiek ze soba zabierzesz na drugi swiat ? Zyjmy z wzajemnoscia a nie w chamstwie wyjebce. Pies byl potrzebny dlugi czas obdarzyl cie zaufaniem jakiego nikt ci nieda zawsze byl gotowy do obrony w pewnym czasie byl twoim jedynym i prawdziwym przyjacielem. a ty bys go za to jaki byl chcial tak jeb wyjebac, niepotrzebny, spalic ewentualnie moze zjesc. Psy sa najbardziej oddanymi zwierzetami wiec powinny zaslugiwac na troche inne traktowanie niz np kury konie barany k***a osly. ch*j mnie obchodzi co robia szwajcarzy grecy k***a czy inne chinczyki to trzeba brac przykadl z nich i traktowac te wspaniale istioty jak gowno oni tam tak zyja tylko praca i zapardalac na wakacje nigdy w zyciu nie jada to sa skutki tutaj nie musicie tacy byc w naszej Polsce pieknej. To normalne zabic dla miesa ale nienormalne jest zabic bo k***a to moje i mam prawo i wypie**alac. Tak czy siak filmik o k***a otruciu psa i konajacego w meczarniach na ulicy a nie k***a o gosciu wlascicielu ktory chce fajnie ze odjebac psa lecz przeszkadzaja mu w tym ludzie zazwyczaj kto niema empati do zwierzat i zycia : oszysci zlodzieje k***y cpuny itp ludzie takiego pokroju

TheXArczi

2018-02-06, 15:56
Tam w tle diesel chodzi czy to ten pies ? :D

St...........on

2018-02-06, 17:37
janlew napisał/a:


Pominę twoje szczeniackie pie**olenie o barankach w ścianę...
Ale zrozum że są jeszcze normalnie ludzie, nie wynoszą zwierząt do ranki człowieka. Są tacy którym w ogóle nie przeszkadza, że Włoch gdy koń okuleje, robi z niego kiełbasę. Nie przeszkadza im też że kura, która dzielnie daje jajka, a i tak w końcu idzie na rosół. Nawet Szwajcarzy hodujący koty na świąteczny pasztet, nam nie przeszkadzają. Bo miarą człowieka jest to jak traktuje innych ludzi, a nie zwierzęta, rośliny czy co tam.
Nawet jeśli popieram kary za publiczne znęcanie się nad zwierzętami, to wyłącznie dla tego że to psuje moralność i etykę patrzących na to ludzi. Jak już jakiś zwyrodnialec musi takie rzeczy robić i robi to w domu, niech sobie robi, lepiej nich zabije owce w uboju rytualnym , niż dziecko na chlebek.



powiem Ci tylko tyle ,że jest takie w ch*j prawdziwe przysłowie: '' Człowieka poznasz po tym jak traktuje zwierzęta"

Smogu93

2018-02-06, 18:20
Każda strona ma trochę racji. Pies wcale nie musi być najlepszym przyjacielem człowieka nie zawsze też jest niewinnym stworzonkiem. Ale jakim trzeba być człowiekiem aby innemu żyjącemu stworzeniu gotować taki los? Pies szczekał i zakłócał mir domowy sąsiadów czy był agresywny to należałoby sprawę załatwić ale humanitarnie. Moi rodzicie kiedyś sprzedali pewnej młodej parze szczeniaka labladora ich sąsiedzi się w małej psinie zakochali i chcieli odkupić od nich. Kiedy się nie zgodzili psine otruli... Tacy właśnie ludzie powinni z miejsca mieć łamane kończyny.

3336033

2018-02-06, 22:17
O j***ny, wielki ten burek.

poligon6

2018-02-07, 11:09
Trucie psów to juz ostateczność, lepiej zaj***ć kołkiem lub powiesić. Po pierwsze, nie mamy pewności co zje trucizne, nie mamy pewności co do dawki, i ostatnie najważniejsze otruty pies traci instynkt i moze byc jeszcze bardziej niebezpieczny.

Oczywiscie jakby ktoś juz koniecznie chciał to najlepsze sa pestycydy plus np wedzona makrela. Dosyc szybko schodzą.

lucilla

2018-02-07, 22:06
"Pies to własność, jak kura. Jak już go nie chcesz powinieneś mieć prawo ubić, a nawet zjeść jeśliś lubisz smaki Azji, i tyle."

janlew czy jak ci tam, szkoda, że cię mama nie wyskrobała