18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dogorywający Pieseł

T3RMINATOR • 2018-02-05, 13:37
Ktoś komu przeszkadzał pies, podał truciznę w jedzeniu ...




następnie jakiś przechodzień próbuje go ratować okrywając kocemw mieście Vakuf w Bośni i Hercegowinie :dead:



Argeusz

2018-02-05, 13:39
Pewnie szczekał ciągle. Mój zmarły wujek zawsze wieszał wk***iające go psy.

janlew

2018-02-05, 13:42
Pies to własność, jak kura. Jak już go nie chcesz powinieneś mieć prawo ubić, a nawet zjeść jeśliś lubisz smaki Azji, i tyle.

Cezary666

2018-02-05, 13:47
Jak k***a ma być dobrze i spokojnie na świecie jak w ludziach tyle empatii...

Szczypek91

2018-02-05, 14:45
janlew napisał/a:

Pies to własność, jak kura. Jak już go nie chcesz powinieneś mieć prawo ubić, a nawet zjeść jeśliś lubisz smaki Azji, i tyle.



Tak, tylko zapewne to nie właściciel podtruł psa, tylko jakiś pie**olony sąsiad, któremu szczekanie przeszkadzało. A za to już takiemu delikwentowi należy się przynajmniej nastawienie stawów w kończynach na nowo.

Nie wiem, rusza mnie zawsze takie kurestwo wobec zwierząt. Człowiekowi coś się dzieje to ch*j, pewnie się ku*asowi należało ale jednak pies pokłada zajebiste zaufanie w człowieku i jak się go tak traktuje to się we mnie gotuje.

Co do kulinariów to zdaje się w Korei do dzisiaj można opie**olić psa w pięciu smakach. Podobno smakuje nienajgorzej.

Wiewór

2018-02-05, 14:55
W Bośni znają się jak nigdzie na barbarzyństwie.

krakowiak69

2018-02-05, 14:57
niby tak, ale ich też nikt nie oszczędzał.

TB303

2018-02-05, 15:32
janlew napisał/a:

Pies to własność, jak kura. Jak już go nie chcesz powinieneś mieć prawo ubić, a nawet zjeść jeśliś lubisz smaki Azji, i tyle.


Czyli według katolicyzmu, moralnym jest sprawienie, by zwierze cierpiało, bo "nie jest już potrzebne".
Spoko :ok:

barni123pl

2018-02-05, 15:58
zjebac mu lopata a nie sie meczy

zwierzak30

2018-02-05, 16:32
TB303 napisał/a:


Czyli według katolicyzmu, moralnym jest sprawienie, by zwierze cierpiało, bo "nie jest już potrzebne".
Spoko :ok:



W Holandii robią tak ze starcami,chorymi,niepotrzebnymi.

Co żeś się do tych katoli tak przyj***ł. ??

NOWOCZESNA EUROPA twoja. k***a żesz mać.

St...........on

2018-02-05, 17:54
janlew napisał/a:

Pies to własność, jak kura. Jak już go nie chcesz powinieneś mieć prawo ubić, a nawet zjeść jeśliś lubisz smaki Azji, i tyle.



Ciebie do reszty już popie**oliło.... Porównujesz zwierze chodowlane ubojowe, do zwierza użytkowego... Ciebie stara powinna napie**alać pałą po łbie za głupotę, tym bardziej, że jesteś jej własnością... jebnij se baranka z przytupem w ścianę, może zmądrzejesz...

mygyry

2018-02-05, 18:39
Ja pie**ole, ale się wk***iłem, no jak można otruć psa?! Przecież całe mięso do wyj***nia :-/

donkapusta

2018-02-05, 19:32
Eee tam. Są gorsze przypadki...



ExtraPower

2018-02-05, 20:53
Zwierzęta takie jak: pies, koń, krowa, byk, patrzy w oczy jak umiera. (oczywiście jeśli widzi oprawcę i nie jest to nagła śmierć.) Miałem psa, małego (taki mały alarm) pinczera. Zatruł się. Sparaliżowało go, wywalił język, agonia, padaczka, charczenie, oczy wybałuszył... i patrzył szukając ratunku i wytłumaczenia co się dzieje. Straszne. Wszystko trwało ok 6 godzin. Zdechł.

-_..........._-

2018-02-05, 21:33
@ups Tak się nad pieseczkami litujecie, a twórcy (w rozumieniu ustawy) w Polsce każdego dnia żyją w wykluczeniu, biedzie i poniżani przez fizoli / ścisłowców / innych dzięciołów i jakoś nikt się nie pochyla.

Żałosne to.