18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dofinansowanie z UE

norbasenkos • 2012-11-22, 20:13
TEN TEMAT NIE JEST DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.

admiralsuchy

2012-11-23, 21:36
BongMan napisał/a:

Przydałoby się coś takiego. Teraz nawet w telewizji te zasrańce się reklamują. ch*ja wbijam w fundusze europejskie skoro oznaczają one totalne rozk***ienie naszej gospodarki i uzależnienie jej, a co za tym idzie - całego kraju, od zasranych szwabów.



Nie życzę sobie abyś nazywał sąsiadów szwabami. Szwabia to kraina (że tak ujmę w ładne słówka) kultury i dostatku. Nie jeden szwab chciałby by nazywano go szwabem!


Nie - nie jestem niemcem i nie nawidzę tej chołoty

Krystiankupis

2012-11-24, 00:48
lechumods napisał/a:

U mnie w szkole są jakieś projekty z Unii Jewropejskiej "Mam zawód mam pracę w regionie", byłem na jednych zajęciach bo takie pierdoły gadali. A potem żeby było tego mało trzeba było podpisać umowę, (regulaminu do umowy nie było) ale nieoficjalnie wiem że nie chodząc na zajęcia musiał bym oddać kasę za to że zapisałem się i nie chodzę, takie to są j***ne sk***ysyny. A co do tych całych FUNDUSZY, to my na nie płacimy a nie dostajemy kasę od Unii za damski ch*j, życzę smacznego.



U mnie też, tylko, że ja skorzystałem z tego co mi dali, zapisałem się i przez rok nie opuściłem ani jednego zajęcia, a na dodatek w ramach tych tego projektu na koniec robiliśmy prawo jazdy :) Nie żałuje, bo głównie była praktyka.

lfcgerrard08

2012-11-24, 01:09
Zeby nie szwaby to bys k***a teraz cienko piszczal i zebral pod biedronka...

K-...........an

2012-11-24, 01:36
Docencie wreszcie UE, bez tego ciężko byłoby sp***olić z tego kraju :D

Black-Sheep

2012-11-24, 02:04
k***a, wielcy ekonomiści i buntownicy się znaleźli. Jesteście masami których poglądy zależą od aktualnej koniunktury politycznej i ekonomicznej, niezdolnymi do szerszego spojrzenia na sprawy UE. Całe szczęście, że zmienicie poglądy z powrotem na proeuropejskie gdy kryzys będący naturalną fazą rozwoju każdej gospodarki się skończy.

Machol

2012-11-24, 03:03
Bongman, Ty to szwaba widzisz wszędzie, tak samo jak hejterzy na wp.pl widzą wszędzie "POlskę". Ciekawe, czy jakby podczas podcierania dupy ktoś Ci powiedział że trzesz sobie odbyt niemieckim papierem, zamieniłbyś go na palec :D

lechumods

2012-11-24, 07:48
darnok99 napisał/a:



Jakie pierdoły?



Zanim odbyły by się zajęcia praktyczne trzeba było chodzić na zajęcia teoretyczne, na których były same pierdoły, czyli przdstawianie się przed ludźmi, pomysł na życie, co kto robi, i taka babka mi doradzała potem co mam robić...