18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dofinansowanie z UE

norbasenkos • 2012-11-22, 20:13
TEN TEMAT NIE JEST DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.

BongMan

2012-11-22, 23:03
Przydałoby się coś takiego. Teraz nawet w telewizji te zasrańce się reklamują. ch*ja wbijam w fundusze europejskie skoro oznaczają one totalne rozk***ienie naszej gospodarki i uzależnienie jej, a co za tym idzie - całego kraju, od zasranych szwabów.

norbasenkos

2012-11-23, 16:58
@up Byc może za niedługo będą takie naklejki, jak będę coś wiedział to napisze.

qbamatus

2012-11-23, 17:16
@up
Ale Wy jesteście hultaje... Fiu fiu, buntownicy

achujciwcycki

2012-11-23, 17:19
@up

no idź sam k***a wysadź wiejską jak jesteś taki kozak ;)

ga...........89

2012-11-23, 17:43
ale pieprzycie smuty...ja pie**ole... fundusze same w sobie nie są złe... ale co ja tam wiem

Chleb razowy

2012-11-23, 18:06
@up same w sobie fundusze nie są złe - bardziej ch*jowe jest to, że musimy płacić podatki na nie. Zaś pieniądze z tych podatków mogłyby być wykorzystane w ten sam sposób, tylko, że bez wtrącania się skarbówki i wszystkowiedzących urzędników unijnych.

Nathaniel_Demerest

2012-11-23, 18:08
BongMan napisał/a:

Przydałoby się coś takiego. Teraz nawet w telewizji te zasrańce się reklamują. ch*ja wbijam w fundusze europejskie skoro oznaczają one totalne rozk***ienie naszej gospodarki i uzależnienie jej, a co za tym idzie - całego kraju, od zasranych szwabów.



Lepiej dostawać kasę od szawbów, niż pracować u żyda.


Tak k***a to się nazywa wasz sk***iałe "mniejsze zło"

bart3q

2012-11-23, 18:08
Ja pie**ole... Zamiast się cieszyć że można kasę na swoje pomysły za darmo wyszarpać, to wam jeszcze niedobrze. Siedźcie dalej na dupach i hejtujcie wszystko, tak najprościej.

Chleb razowy

2012-11-23, 18:09
PS. Tak wiem, Niemcy i inne Francuzy więcej płacą tych składek, ale z tak rozwiniętą gospodarką i tak im się to opłaca, bo dzięki nieistnieniu barier celnych oni nam więcej sprzedają niż my im, przez co oni więcej zarabiają i mają z czego opłacić te składki.

Marian Pudzianowski

2012-11-23, 18:31
bart3q napisał/a:

Ja pie**ole... Zamiast się cieszyć że można kasę na swoje pomysły za darmo wyszarpać, to wam jeszcze niedobrze. Siedźcie dalej na dupach i hejtujcie wszystko, tak najprościej.


Kolejny debil, który myśli, że dostajemy tę kasę za darmo... :facepalm:

NieWeszles

2012-11-23, 19:25
No chyba nie chcesz Marianku powiedzieć, że dokładamy do interesu?

darnok99

2012-11-23, 20:17
@Up

Dokładnie.
Jak masz do wyboru "mam drogę zbudowaną przez niemców" albo "nie mam drogi" zwłaszcza, ze ta droga często będzie budowana przy pomocy polskich robotników to trzeba być niezłym głąbem zeby wybrać "nie mam drogi" tylko dlatego ze nie lubi się niemców.

lechumods

2012-11-23, 20:47
U mnie w szkole są jakieś projekty z Unii Jewropejskiej "Mam zawód mam pracę w regionie", byłem na jednych zajęciach bo takie pierdoły gadali. A potem żeby było tego mało trzeba było podpisać umowę, (regulaminu do umowy nie było) ale nieoficjalnie wiem że nie chodząc na zajęcia musiał bym oddać kasę za to że zapisałem się i nie chodzę, takie to są j***ne sk***ysyny. A co do tych całych FUNDUSZY, to my na nie płacimy a nie dostajemy kasę od Unii za damski ch*j, życzę smacznego.

darnok99

2012-11-23, 21:05
lechumods napisał/a:

U mnie w szkole są jakieś projekty z Unii Jewropejskiej "Mam zawód mam pracę w regionie", byłem na jednych zajęciach bo takie pierdoły gadali. A potem żeby było tego mało trzeba było podpisać umowę, (regulaminu do umowy nie było) ale nieoficjalnie wiem że nie chodząc na zajęcia musiał bym oddać kasę za to że zapisałem się i nie chodzę, takie to są j***ne sk***ysyny. A co do tych całych FUNDUSZY, to my na nie płacimy a nie dostajemy kasę od Unii za damski ch*j, życzę smacznego.



Jakie pierdoły?