18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dobry syn

do...........rr • 2023-04-12, 23:11
ojciec z tyłu dumny :pijaki:


Quassar

2023-04-13, 13:11
skywalker75 napisał/a:

Chłopie Portugalczycy, czy Hiszpanie to nie żadni latynosi, na Boga coś ty robił na geografii?



Po pierwsze naucz sie pisać po ludzku i nie dubluj własnego komentarza w jednym poście jak jakiś przychlast

Po drugie Latynosi właśnie wywodzą sie z Hiszpanii i portugali i to właśnie portugalski jest uznawany jako ojczysty język Latynosów,
wiem że z czasem doszły czasy emigracji kolonizacji i wojny które wpłynęły na zróżnicowanie demograficzne ludności, tak że nie wszystko można na surowo szacować że jak jest kontynent to odrazu wszystkie państwa są także mentalne .

Dobrym przykładem może być Rosja rzekomo zajmuje lekko wschodnią cześć Europy, a zajmują niemalże wzrokowo połowę kontynentu azjatyckiego.
to nie nazwiesz ruska Azjatą jak japońsca czy chińczyka ... tak że geografia to jedno demografia to drugie.

Wracając do tematu masz internet to skorzystać i sprawdź swoją wiedze zanim coś głupiego pie**olniesz bo na takie zaczepki to czasem już w ogóle nie odpisuje bo szkoda mi czasu dla debili , ale że dziś mi się nudzi to zrobię dla ciebie wyjątek.


Wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Latynosi

P.S. Podkreśliłem ci istotny fragment. choć cały tekst nie jest za długi to w dobie ówczesnego czasu zj***ne pokolenie od gówno tiktoka i snap czatu.. mają problem z przeczytaniem tekstu dłuższego niz 5 wyrazów na krzyż...

TRQPL

2023-04-13, 13:34
nowynick napisał/a:

a kto ich k***a lubi?



Policyjne tasery i kule

mit2

2023-04-13, 13:47
@Quassar, mam nadzieję że trollujesz. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś może być tak tępym :-D

koolowsky

2023-04-13, 21:45
nowynick napisał/a:

a kto ich k***a lubi?



twoja stara hahahahah

menosapl

2023-04-13, 23:14
Quassar napisał/a:

Po pierwsze naucz sie pisać po ludzku i nie dubluj własnego komentarza w jednym poście jak jakiś przychlast
Po drugie Latynosi właśnie wywodzą sie z Hiszpanii i portugali i to właśnie portugalski jest uznawany jako ojczysty język Latynosów,
wiem że z czasem doszły czasy emigracji kolonizacji i wojny które wpłynęły na zróżnicowanie demograficzne ludności, tak że nie wszystko można na surowo szacować że jak jest kontynent to odrazu wszystkie państwa są także mentalne .
Dobrym przykładem może być Rosja rzekomo zajmuje lekko wschodnią cześć Europy, a zajmują niemalże wzrokowo połowę kontynentu azjatyckiego.
to nie nazwiesz ruska Azjatą jak japońsca czy chińczyka ... tak że geografia to jedno demografia to drugie.
Wracając do tematu masz internet to skorzystać i sprawdź swoją wiedze zanim coś głupiego pie**olniesz bo na takie zaczepki to czasem już w ogóle nie odpisuje bo szkoda mi czasu dla debili , ale że dziś mi się nudzi to zrobię dla ciebie wyjątek.
Wiki:
P.S. Podkreśliłem ci istotny fragment. choć cały tekst nie jest za długi to w dobie ówczesnego czasu zj***ne pokolenie od gówno tiktoka i snap czatu.. mają problem z przeczytaniem tekstu dłuższego niz 5 wyrazów na krzyż...



Latynosi to nie europejczycy Przeczytaj ze zrozumieniem to co sam wkleiłeś

Pawehan

2023-04-14, 05:20
nowynick napisał/a:

a kto ich k***a lubi?



Twoja żona, siostra, koleżanka i inne matki, żony i k***y.

Quassar

2023-04-14, 17:59
menosapl napisał/a:

Latynosi to nie europejczycy Przeczytaj ze zrozumieniem to co sam wkleiłeś



Ja to wiem ale sama protugalia jest położona w Europie w sumie najbardziej wysunięte państwo Europy zachodniej
https://pl.wikipedia.org/wiki/Portugalia

W UE: od 1 stycznia 1986 r.
Waluta: euro. W strefie euro od 1 stycznia 1999 r.
Strefa Schengen: w strefie Schengen od 26 marca 1995 r.

Przeczytaj całą moją wypowiedź, a nawet całe 2 wypowiedzi, a nie wycinaj jedno zdanie z kontekstu...
A to że są Latynosami to wiem ale dla czuarnuchów jak widać Latynosi a Biali to jedno i to samo i właśnie o to pije...
Dlatego wspomniałem wcześniej w komentarzu o zasadzie / różnicy Geograficznej a Demograficznej.

Kolejny aspekt taki że jak już wcześniej wspomniałem że portugalia to państwo które najdłużej kolonizowało Afrykę
i to właśnie wskutek jej kolonizacji rozpowszechniła sie sztuka capoeira i skutek represji właśnie w capoeira śpiewa się po portugalsku.

No w skrócie portugalia hiszpania i nawet francja robiłą w afryce to samo co nam robili niemcy i ruskie w Europie.
Ale wiadomo jak kogoś zj***ć to najlepiej białego... ale zapewne dlatego że wielka brytania też miała swoje trzy grosze.

Jak chodzi o podział terytorialny w mega uproszczeniu
Wielka Brytania kolonizowała głównie Afryke wschodnią
Hiszpania i portugalia : Hiszpania okolice maroko . Rio de Oro i coś jeszcze
Portugalia zaś Angole i chyba jeszcze mozambik tego drugiego nie jestem pewny czy dobrze pamiętam
I dokładnie Angola czyli dokładnie korzenie capoeira i jej wolna odmiana właśnie nazywa miejscem z którego sie wywodzi.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Capoeira

Ale jak już pisałem to największymi z nich wszystkich ch*jami byli właśnie Portugalczycy...
Ale i tak ciśnie sie białym za zniewolenie czarnych, a nie latynosom .... zj***ne murzyny.

Bul_od_bytu

2023-04-16, 03:25
Młody niech się tak nie cieszy. Jakby niglety go spotkały przed sklepem to pewnie by go okradli a może nawet trochę po nim poskakali :D

spoon17

2023-04-16, 20:13
nowynick napisał/a:

a kto ich k***a lubi?



lwy, tygrysysysysy