18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

dobry syn

do...........rr • 2023-04-12, 23:11
ojciec z tyłu dumny :pijaki:


lokal.szczecin

2023-04-12, 23:17
brawa, nobel, zlote usta czy order 1000 lecia za te slowa mu sie minimum nalezy

mynameisgod

2023-04-12, 23:18
przyczepił się ze swoją murzyńską historią
że
niby tylko czarni cierpieli...
zwłaszcza teraz jak oni cierpią

~Velture

2023-04-12, 23:21
Aby zobrazować absurdalność tej sytuacji powiem wam, że jak pójdziecie do przedszkola i zapytacie losowo przedszkolaków w polsce czy wolą się uczyć o kryształowej nocy oraz o antysemityźmie w polsce albo czy wolą się pobawić w piaskownicy to 99% dzieci wybierze zabawę w piaskownicy.

Quassar

2023-04-12, 23:23
mynameisgod napisał/a:

przyczepił się ze swoją murzyńską historią
że
niby tylko czarni cierpieli...
zwłaszcza teraz jak oni cierpią



Mordowali na zlecenie białych lewicowców czerwonoskórych ludzi, a teraz pie**olą o rasizmie i że USA im sie należy..
A ch*ja niech sp***alają do afryki na bambus, a kontynent niech zpowrotem oddadzą Indianą jak tak bardzo chcą walczyć o stary porządek świata...
Z tymi białymi to nie do końca bo największe piętno odcisła Hiszpania i Portugalia niż wielka Brytania czyli jednak latynosi..

Z tym że jak Kolumb przypłynął to wymieniał broń na niewolników którzy byli wyklęci przez własny naród bo nie przestrzegali obyczajów i zasad własnego plemienia.... o tym też mądrze nie wspomnieć




Tylko niech zerkną sobie na kaotic co sie dzieje jak murzyn chce coś ukraść w Afryce cała wioska leci aby mu wpie**ol spuścić i nie ma pie**olenia o czarnej propagandzie z pod szyldu Black Power obecnie znanej pod nazwą BLM

nowynick

2023-04-12, 23:24
VeIture napisał/a:

Aby zobrazować absurdalność tej sytuacji powiem wam, że jak pójdziecie do przedszkola i zapytacie losowo przedszkolaków w polsce czy wolą się uczyć o kryształowej nocy oraz o antysemityźmie w polsce albo czy wolą się pobawić w piaskownicy to 99% dzieci wybierze zabawę w piaskownicy.



i ten 1% mnie przeraża...

BambiPMT

2023-04-12, 23:47
VeIture napisał/a:

Aby zobrazować absurdalność tej sytuacji powiem wam, że jak pójdziecie do przedszkola i zapytacie losowo przedszkolaków w polsce czy wolą się uczyć o kryształowej nocy oraz o antysemityźmie w polsce albo czy wolą się pobawić w piaskownicy to 99% dzieci wybierze zabawę w piaskownicy.



Co widzisz absurdalnego w mądrym dziecku?

nastuh

2023-04-13, 00:39
Bezalkoholowe dla mlodego !

~Velture

2023-04-13, 01:05
Bambrych napisał/a:

Co widzisz absurdalnego w mądrym dziecku?



Absurdalne nie jest dziecko tylko pytający.

BambiPMT

2023-04-13, 08:05
VeIture napisał/a:

Absurdalne nie jest dziecko tylko pytający.



Pytający ze swoim nastawieniem to powinien być w zoo.
Tydzień historii czarnych? Historia to się u nich na p*zdzie matki kończy, bo ojców nie znają ,

Cycu320

2023-04-13, 10:28
Napisać poprawnie "sp***alają" oraz "ch*j" potrafisz. Ale przerasta Cię poprawna pisownia "oddać Indianą" "odcisła Portugalia". To jest plaga a nie pojedyncze przypadki analfabetyzmu wtórnego. Nie odbieraj tego osobiście kolego. Do tego ci wszyscy "streamerzy" kanałofcy jutubofcy ich wszędobylne końcówki -om i na odwrót. Podziękować mamą, zamiast mamom. Jestem matkom zamiast jestem matką. Doszukujom zamiast doszukują, pompom zamiast pompą i tak na okrągło. Uszy i oczy bolom od czytania i słuchania...



;-)

silwerbalk

2023-04-13, 11:33
Czarni i historia .... Jaka historia ? To że ich przodek nie sp***olił przed siatką lub że wódz go sprzedał za paczkę fajek bo i tak nie miał z niego żadnego pożytku ? No jest się czym chwalić

skywalker75

2023-04-13, 12:12
Quassar napisał/a:

Mordowali na zlecenie białych lewicowców czerwonoskórych ludzi, a teraz pie**olą o rasizmie i że USA im sie należy..
A ch*ja niech sp***alają do afryki na bambus, a kontynent niech zpowrotem oddadzą Indianą jak tak bardzo chcą walczyć o stary porządek świata...
Z tymi białymi to nie do końca bo największe piętno odcisła Hiszpania i Portugalia niż wielka Brytania czyli jednak latynosi..
Chłopie Portugalczycy, czy Hiszpanie to nie żadni latynosi, na Boga coś ty robił na geografii?


:roll:

Quassar napisał/a:

Mordowali na zlecenie białych lewicowców czerwonoskórych ludzi, a teraz pie**olą o rasizmie i że USA im sie należy..
A ch*ja niech sp***alają do afryki na bambus, a kontynent niech zpowrotem oddadzą Indianą jak tak bardzo chcą walczyć o stary porządek świata...
Z tymi białymi to nie do końca bo największe piętno odcisła Hiszpania i Portugalia niż wielka Brytania czyli jednak latynosi..


Chłopie Portugalczycy, czy Hiszpanie to nie żadni latynosi, na Boga coś ty robił na geografii?
:roll: