18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry samarytanin

CrazyEdek • 2018-08-05, 09:12
Gościu dźgnięty nożem, chciał obronić kobietę od damskiego boksera, a wyszło jak zwykle. Życie k***a... :amused:


martinkane

2018-08-05, 13:13
Jedynie kara śmierci.Tacy zwyrodnialcy w więzieniu powinni być utrzymywani wyłącznie ze składek przeciwników kary śmierci. Ja nie życzę sobie aby byli utrzymywani z moich podatków!Wpychanie zbrodniarzom "praw człowieka", których oni nie uznają, i których swojej ofierze odmówili jest niemoralne z każdego punktu widzenia.


aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-05, 13:29
martinkane napisał/a:

Jedynie kara śmierci.



Czyli wg Ciebie Komenda nie powinien już żyć...

Pan_Adolf

2018-08-05, 13:49
głupia k***a ale chłopak też źle zrobił
jak wyżej napisali widzicie taką akcje to dzwonicie na psy a nie próbujecie się wpie**alać bo same kłopoty z tego i nikt wam nie podziękuje nawet

muczin

2018-08-05, 13:54
@Hranipex Jak jesteś taki mądry to wypisz tu proszę listę osób zamordowanych przez recydywistów, morderców, którzy wyszli na wolność a powinni wisieć. Oczywiście nie wypiszesz, bo ofiary morderców to przeważnie zwykłe szaraczki, którymi nikt się nie interesuje i nikogo nie obchodzi ich prawo do życia.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-05, 14:16
muczin napisał/a:

@Hranipex Jak jesteś taki mądry to wypisz tu proszę listę osób zamordowanych przez recydywistów, morderców...



Jest dożywocie. Kara śmierci to nie wyjście.
Byłbym za karą śmierci, gdyby zagwarantować, ze nigdy się nie zdarzy, że na KS zostanie skazana osoba niewinna.
A tego się nie da zagwarantować. Więc przestać pie**olić, bo jesteś ograniczony umysłowo. Ktoś zbiera dowody, poszlaki i zawsze może się zdarzyć menda, która dla wyniku Ciebie wpie**oli w takie gówno...
Albo Twojego syna. Poszukaj w necie ilu w USA zwolniono z cel śmierci.... bo jak przebadali ślady DNA okazało się, że grubo ponad setka niewinnie czeka na zastrzyk/krzesło.

muczin

2018-08-05, 14:43
@Rebeliant_ZPF Wypisz chociaż jedną, ale taką, której kosztów nie ponosiliby ludzie niewinni

@Hranipex również proszę o rodzaj kary, której kosztów nie ponoszą niewinni. Utrzymywanie mordercy przez kilkadziesiąt lat dużo kosztuje. Poza tym przebywanie przez kilkadziesiąt lat w małej celi bez szansy na wyjście na wolność jest według mnie mniej humanitarne od szybkiej śmierci

I jeszcze jedno. Jak ukarać mordercę skazanego na dożywocie, który zamorduje więźnia z celi. Dasz mu kolejne dożywocie. Taki przestępca jest ponad prawem.
I proszę, wytłumaczcie mi to WIELKIMI LITERAMI, bo jestem tępy i ograniczony umysłowo.

Ca...........on

2018-08-05, 14:59
Panowie powyżej. To nieprawda, że nie należy się wpie**alać, natomiast trzeba mieć opanowane do perfekcji podejście psychologiczne. Bez tego to rzeczywiście spore ryzyko i nie warto.

Ca...........on

2018-08-05, 15:00
A co do powszechnego posiadania broni to jestem za - pod warunkiem, że będzie to ograniczone szeroko zakrojonymi badaniami psychologicznymi. Dużo dokładniejszymi niż obecne.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-05, 15:27
muczin napisał/a:


I proszę, wytłumaczcie mi to WIELKIMI LITERAMI, bo jestem tępy i ograniczony umysłowo



No jesteś....
Chciałbyś być skazanym będąc niewinnym?

I najważniejsze. Kara śmierci oznacza, że niewinni poniosą jej koszt. Najwyższy.

wiesnak66

2018-08-05, 18:16
ten filmik jest tylko dowodem na to że baby można napie**alać, tłuc i gwałcić, bo i tak będą cię kochać

martinkane

2018-08-05, 18:42
Hranipex napisał/a:



Czyli wg Ciebie Komenda nie powinien już żyć...


ale jak to mówią wyjątek potwierdza regułę.jeśli zginie jeden niewinny a stu winnych drani uśpimy to i tak się opłaca.Masz piwko ode mnie za "j***ć upadlińców"

krasnal_hałabała

2018-08-05, 19:02
mygyry napisał/a:

I tak będzie płakać za swoim misiem , po ch*j bronić głupiej c**y z syndromem sztokholmskim...



Myślał że dostanie nagrodę, nie dostanie. To jest przykład dla każdego młodzieniaszka który chce zgrywać rycerza.

PieronJasnySzlag

2018-08-05, 19:12
Hranipex napisał/a:



No jesteś....
Chciałbyś być skazanym będąc niewinnym?

I najważniejsze. Kara śmierci oznacza, że niewinni poniosą jej koszt. Najwyższy.


Ale emocjonalne głupoty wypisujesz.
Retoryka rodem z gazety wyborczej, jakoby na śmierć sąd skazywał głównie niewinnych albo przy niedostatecznych dowodach i wątpliwościach.

Taki trynkiewicz nie zasługuje na życie i nie przekona mnie żadne pie**olenie o godności człowieka, o miłosierdziu...

pve11

2018-08-05, 19:56
Ale nie pie**olcie, że źle zrobił, bo nie widzieliście sytuacji, może to nie była zwykła kłótnia pomiędzy nimi. Trzeba reagować zawsze, jak gość jest większy to chociaż słownie trzymając dystans. Na agresję trzeba odpowiadać agresją i w ch*ju mam polityczną poprawność, widzicie co się dzieje na zachodzie, malowanie chodników nie działa. Żebyście wy nie byli kiedyś tym słabszym, gdzie przechodnie będą odwracać wzrok.

Ode mnie szacun dla gościa, może i w głupi sposób zareagował, ale zareagował. Ma jaja.