18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobre bo nasze

cuurniprime • 2021-07-02, 18:29
ch*j wie o co chodzi, pewnie jakieś ich sprawy załatwiali. Może ktoś doda info, ja nie orientuję się w kibolowym...


fun88

2021-07-03, 09:19
Trzeba to.zgłosić na policje.

rrobbsoon

2021-07-03, 09:34
Dzieci bawią się w gangsterke :lol:

BAROSZA30

2021-07-03, 10:09
W tym środowisku zostali tak zwanie wrzuceni do wora, a wór do jeziora, za handel gównem co jest w tych kręgach zakazane i robienie w ten sposób interesów !!! W tym kręgu są twarde zasady, jak ktoś wypada z gry za złamanie zasad to na zawsze, niestety w tych czasach wiele ekip handluje gównem, co jest nie do pomyślenia dla ludzi którzy wychowali się w wczesnych sztywnych zasadach kreowanych od lat 90 . ;-) Pozdro

Makulata

2021-07-03, 10:14
BAROSZA30 napisał/a:

W tym środowisku zostali tak zwanie wrzuceni do wora, a wór do jeziora, za handel gównem co jest w tych kręgach zakazane i robienie w ten sposób interesów !!! W tym kręgu są twarde zasady, jak ktoś wypada z gry za złamanie zasad to na zawsze, niestety w tych czasach wiele ekip handluje gównem, co jest nie do pomyślenia dla ludzi którzy wychowali się w wczesnych sztywnych zasadach kreowanych od lat 90 . Pozdro



Patologia się ujawniła

:roll:

lucilla

2021-07-03, 11:12
Niezły patol z nagrywającego. część i hałwa bohatyrom

Strielok1

2021-07-03, 15:21
BAROSZA30 napisał/a:

W tym środowisku zostali tak zwanie wrzuceni do wora, a wór do jeziora, za handel gównem co jest w tych kręgach zakazane i robienie w ten sposób interesów !!! W tym kręgu są twarde zasady, jak ktoś wypada z gry za złamanie zasad to na zawsze, niestety w tych czasach wiele ekip handluje gównem, co jest nie do pomyślenia dla ludzi którzy wychowali się w wczesnych sztywnych zasadach kreowanych od lat 90 . Pozdro



Wylęgarnia dilerów, alfonsów i złodziei, nierzadko okradających niby swój klub. No w ch*j sztywne te zasady.

Guwnojat

2021-07-03, 17:35
Adrian92 napisał/a:

No i prawidłowo. Przecież to nie przypadkowi ludzie, tylko jakieś osoby które były w grupie i ch*jowo się zachowali więc moim zdaniem bardzo fajnie to rozwiązali, a wręcz zbyt łagodnie chyba, że reszta poza kamerą.
A najbardziej mnie śmieszą, jak ludzie nazywają frajerem nagrywającego i piszą brednie, ze 3 dni na wolności nie wytrzyma. W dupie byliście i gówno widzieliście To co robią młodzi jest za przyzwoleniem starszych. Nie wiecie jak działają grupy kibicowskie na śląsku więc japa tam na tematy na które nie macie pojęcia


BAROSZA30 napisał/a:

W tym środowisku zostali tak zwanie wrzuceni do wora, a wór do jeziora, za handel gównem co jest w tych kręgach zakazane i robienie w ten sposób interesów !!! W tym kręgu są twarde zasady, jak ktoś wypada z gry za złamanie zasad to na zawsze, niestety w tych czasach wiele ekip handluje gównem, co jest nie do pomyślenia dla ludzi którzy wychowali się w wczesnych sztywnych zasadach kreowanych od lat 90 . Pozdro

Sebix alert

xv89

2021-07-03, 23:34
Adrian92 napisał/a:

No pewnie, musiałem się ujawnić kiedy czytam takie sp***olone komentarze jak te wyżej od sadolowych januszy którzy wszystko o wszystkim wiedzą.
Niby sadol a jednak mentalny kwejk.



Żaden kwejk. Po prostu większość ludzi funkcjonuje w tej zdrowej socjologicznie części społeczeństwa. "Kodeksy honorowe" patologii zatem wydawać się mogą czymś tak karykaturalnie nienormalnym, że w internecie brzmią śmiesznie. W internecie, bo realnym życiu przeciętny, normalny człowiek, będzie takiego elementu zwyczajnie unikać.
Także nie wpieraj mi jaki to gitowski kryminał "sztywniutki" jest, bo nie jest. Z patologii kierowanej pierwotnymi instynktami, zdrowo funkcjonującej społecznie grupy nie zrobisz, nie ważne jak bardzo chciałbyś takie coś zinstytucjonalizować.

tikaven

2021-07-04, 00:16
kibolskie p*zdeczki rozstrzelac jak najprędzej trzeba co to k***a w ogole jest za mentalny upadek o ja pie**ole

czikenowaty

2021-07-04, 09:28
Da ktoś namiar na nagrywającego to zostanie rozj***ny

HooryYaneq

2021-07-04, 17:55
Dopalaczowe patyczaki dostały oklepik, a pała nagrywająca jak na kibola przystało, debil i marny kozaczek który jakże mężnie przy kolegach karci także mężnych, wielkich kozaków.

Kiedyś trafiłem na takiego kozaczka, nagrywał jak napada na ludzi na osiedlu (oczywiście ludzie to były persony poniżej 20o roku życia, a inne dekadę starszy). Ale jak na niego najechalismy, to się obszczał, filmik poleciał na osiedlu, a typ próbował popełnić samobójstwo po tym. Zakończyło się, że siedzi w psychiatryku :)

Mirek19850509

2021-07-04, 22:53
No kozak bije dzieci po 45 kg ,z zycia wziete za 10 jeden z nic nakoksowany rozjebie mu leb a drugi .wsadzi do celi tak widziel juz w życiu cobpotrafi wyrosnac z takich 45 kg sucho klatesow beda zyc zeby sie zemścić jeden zostanie psem drugi osiedlowym

Jopekk1

2021-07-05, 02:29
ch*j nie gangstery

JedkerTC

2021-07-05, 14:19
k***a, ale melina.