18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobre bo nasze

cuurniprime • 2021-07-02, 18:29
ch*j wie o co chodzi, pewnie jakieś ich sprawy załatwiali. Może ktoś doda info, ja nie orientuję się w kibolowym...


Xenon

2021-07-02, 22:06
Może ktoś rozpozna tych chłopaków i powie nam imię nazwisko bo ten gwałciciel chyba ich zgwałcił

hamskihomik

2021-07-02, 23:27
jaki powód wpie**olu nie podano
kto im wpie**olił nie podano
ile osób stało za agresorem nie podano
jak dla mnie śmieszny typ naćpany pseudo amfetamina za 20 zł za gram który bardziej se wkręcił jazdę niż był naćpany dorwał jakiś uciekinierów z auszwic celowo z błędem
który ma kompleks małego fiuta tylko dlatego ze dla porównania ma ch*ja z gęby który wkładał mu ojciec na rocznice komunii
założył pewnie bluze z napisem łeskosut i udaje cwaniaka bo zna największego koksa na osiedlu bo poczęstował kiedyś cienkim malborasem zj***nym na odpuście

bolek26

2021-07-02, 23:55
Typowy kibol bije dzieci bo od równego by baty zebrał .

Musashi_Miyamoto

2021-07-03, 00:02
Uuuu takie nagrania to prawdziwa rzadkość w Polsce... Niby w PL tak samo jak w Rosji ale jednak takie nagrania w Rosji to po kilka na dzień a z polski to aż zdziwiony jestem że coś takiego jest w sieci bo tu to jak jakaś Karina krzyknie k***a ch*j to już wszystkie media miesiąc będą trąbiły że jest problem...


...Inna sprawa że nagrywający to ostatecznie zostanie największym frajerem w tej historii bo chyba mu się kraje poj***ły ale za to nagranie nie uchowa się nawet 3 dni na wolności.

Insaner

2021-07-03, 01:09
To jakiś wstęp do gejowskiego pornola czy co? :amused:

Adrian92

2021-07-03, 01:16
No i prawidłowo. Przecież to nie przypadkowi ludzie, tylko jakieś osoby które były w grupie i ch*jowo się zachowali więc moim zdaniem bardzo fajnie to rozwiązali, a wręcz zbyt łagodnie chyba, że reszta poza kamerą.
A najbardziej mnie śmieszą, jak ludzie nazywają frajerem nagrywającego i piszą brednie, ze 3 dni na wolności nie wytrzyma. W dupie byliście i gówno widzieliście :) To co robią młodzi jest za przyzwoleniem starszych. Nie wiecie jak działają grupy kibicowskie na śląsku więc japa tam na tematy na które nie macie pojęcia :)


xv89

2021-07-03, 01:33
Adrian92 napisał/a:

No i prawidłowo. Przecież to nie przypadkowi ludzie, tylko jakieś osoby które były w grupie i ch*jowo się zachowali więc moim zdaniem bardzo fajnie to rozwiązali, a wręcz zbyt łagodnie chyba, że reszta poza kamerą.
A najbardziej mnie śmieszą, jak ludzie nazywają frajerem nagrywającego i piszą brednie, ze 3 dni na wolności nie wytrzyma. W dupie byliście i gówno widzieliście To co robią młodzi jest za przyzwoleniem starszych. Nie wiecie jak działają grupy kibicowskie na śląsku więc japa tam na tematy na które nie macie pojęciaOho, portalowy hools się ujawnił :)

sad1

2021-07-03, 01:38
drukarka666 napisał/a:

Gornik Zabrze vs Ruch Radzionkow. Poszlo o wygrana na cheatach w fifa 2019 w ZK. Smutna historia, ale hiatoria aqqu sie do tego nie umywa. Teraz zostalo im tylko zbierac pokemony, ale w ZK sa rzadkie jak niewinnosc.W dupie byles wszafie spisz. Masz pojecie o co chodzilo z akuku?

Adrian92

2021-07-03, 01:44
xv89 napisał/a:

Oho, portalowy hools się ujawniłNo pewnie, musiałem się ujawnić kiedy czytam takie sp***olone komentarze jak te wyżej od sadolowych januszy którzy wszystko o wszystkim wiedzą.
Niby sadol a jednak mentalny kwejk. :)

notak

2021-07-03, 02:09
Adrian92 napisał/a:

No i prawidłowo. Przecież to nie przypadkowi ludzie, tylko jakieś osoby które były w grupie i ch*jowo się zachowali więc moim zdaniem bardzo fajnie to rozwiązali, a wręcz zbyt łagodnie chyba, że reszta poza kamerą.
A najbardziej mnie śmieszą, jak ludzie nazywają frajerem nagrywającego i piszą brednie, ze 3 dni na wolności nie wytrzyma. W dupie byliście i gówno widzieliście To co robią młodzi jest za przyzwoleniem starszych. Nie wiecie jak działają grupy kibicowskie na śląsku więc japa tam na tematy na które nie macie pojęciaosobiście mam wysrane na takich debili, bitych, bijących, nagrywających, wrzucających do netu tego typu nagrania i komentujących takich jak ty,
niemniej obecnie dobre jest to ,że jak ktoś jest idiotą to większa szansa poszkodowanego na dochodzenie i szukanie sprawiedliwości,
frajerem zostaje wtedy ten kto poniesie największe konsekwencje

dankdealz

2021-07-03, 02:45
poki moze to sponiewiera slabszych, trafi do ZK to sie role odwroca... w czym macie problem?

KebabRemover

2021-07-03, 03:13
takich ludzi właśnie mieli w SWOICH SZEREGACH i takich ludzi z tych swoich szeregów wyj***li, odebrali im godność, honor i ambicję ALE jest jedno ALE bo tacy ludzie NADAL mają w swoich szeregach tylko czas pokaże który ! co mam na myśli że ci dwaj równie dobrze mogli by tam stać obok i j***ć innych frajerów swoich byłych kolegów kiboli.. sam nagrywający mógłby być tak j***ny przez swoich innych kolegów kiedy coś zrobi .. tak to jest że ludzie słabi łączą się w grupy, szukają akceptacji, tożsamości w grupie np. kibolskiej. wszelkie grupy, grupki, bandy przyciągają osobników którzy sami nie są silni jako JEDNOSTKA, zatem PRZYNALEŻNOŚĆ do grupy da im poczucie siły.

mygyry

2021-07-03, 07:15
xv89 napisał/a:

Oho, portalowy hools się ujawniłAlbo hoojs