18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do prostego człowieka

Pothead • 2012-07-26, 14:20
Klip pokazujący jak bardzo wiersz napisany prawie 100 lat temu jest aktualny dzisiaj.


WinterWolf

2012-07-26, 19:12
Vinewood napisał/a:

lubie wojny, mam nadzieje że niedługo coś nas rozpie**oli



Lubisz wojny taaak? to wypie**alaj grać w swojego CS'a czy CoD'a a nie pie**ol takich głupot. skaleczysz się nożem a kwicysz że Ci się krew leje a po kilku piwach opowiadasz jak to o mało byś sobie go nie odj***ł... to że Ty nie masz życia z którego byś się cieszył, nie znaczy że nikt nie ma. a jak taki cwaniak do "rozpie**olenia" "NAS", to weź na początek sam sobie zrób coś, na przykład skocz z mostu na główkę do wyschniętego koryta rzeki, albo wsadź palce do gniazdka 360V. Jeśli jakimś cudem przeżyjesz to zastanów się czym jest tak naprawdę ból i czy życzyłbyś go komukolwiek innemu kto na niego nie zasłużył. Dzieci, samotne matki, dziadkowie którym poumierały dzieci, chorzy na raka i inne choroby śmiertelne. Oni cieszą się każdą chwilą życia, pomimo tego że są naprawdę ciężkie.

Reasumując, albo skończysz pie**olić i zastanowisz się małolacie co w ogóle wychodzi z Twoich ust ( internet: rąk), albo ktoś w końcu tak Ci wjebie że resztę życia skończysz jako warzywo którym wszyscy się będą zajmować, a sam nawet nie będziesz mógł nic powiedzieć ani zrobić...

KimDzongIl

2012-07-26, 19:24
Vinewood napisał/a:

lubie wojny, mam nadzieje że niedługo coś nas rozpie**oli



Vinewood, naprawdę mi Ciebie żal. Widać że o wojnie wiesz jedynie z CoD i innych dennych gier. Masz niby 25 lat ale sądząc po tym poście myślę, że nie jesteś nawet w gimnazjum. Weź jakąś porządną książkę przeczytaj np. gen Andersa "Bez ostatniego rozdziału" (chociaż wątpię, że to zrobisz bo ma ponad 500str.), Joe Heydecker "moja wojna", Arkady Fiedler "Dywizjon 303", czy choćby lekturę "Kamienie na Szaniec". Sądzę, że masz wakacje i masz w*ebane na książki obejrzyj jakiś porządny dokument o wojnie teraz na national geografic leci bohaterowie IIWŚ, na TVP Historia też leci parę dobrych dokumentów o wojnie. Tylko nie pisz, że wiesz co to wojna bo obejrzałeś helikopter w ogniu albo inne hollywoodzkie gówno. Jedyne co z hoollywood można polecić to miniseriale Pacyfik i Kompania Braci lecz książki były o wiele lepsze.


P.S
Drogi moderatorze, czy teraz wszystko pasuje?

kares

2012-07-26, 19:39
jak widzę te trumny najemników owinięte flagą to wiem, że jeszcze jest sprawiedliwość na tym świecie

Wojtassio

2012-07-26, 19:56
@Skądinąd:

Też jestem z tych rejonów i podzielam Twoją opinię. W ch*j ludzi opuściło mazury na rzecz różnych wojen. Sporo ludzi z tych wojen już nie wróci.

Vasqezzzz

2012-07-26, 20:04
taka mała odskocznia

P.S. materiał dobry , piwko leci

AHAHAHA_NO

2012-07-26, 20:43
Proponuję zainteresować się źródłami finansowania największych ruchów pacyfistyczno-zielono-lewackich, które to np przyczyniły się do klęsk lata temu w Wietnamie i teraz w Iraku. Jak również warto zobaczyć kto to taki blokuje teraz interwencje w Syrii. Nie twierdzę, że lubię wojny, ani że nie byłoby fajnie jakby armie nie były potrzebne. Tyle że prowadzenie wojen jest częścią naszej natury. Historia ludzkości to historia podbojów i wojen. Nie da się wyeliminować przemocy, więc najlepsze co można zrobić to nie dać się za bardzo pobić innym. A to że wojna ta czy inna przyniosłaby nam jakieś zyski? To i lepiej bo nie skończy się na samych stratach. To czego rzeczywiście potrzebujemy to silne społeczeństwo obywatelskie, wybierające swych przedstawicieli, którzy w duchu patriotyzmu i starania o wspólne dobro kierować będą naszym państwem. Zaklinanie rzeczywistości nie sprawi, że wszystkie nasze problemy znikną, a powtarzanie w kółko, że nie będzie już wojen w europie wcale nie zwiększa naszego bezpieczeństwa.

Problem polega na tym, że wierzchnia warstwa społeczeństwa usadowiła się na swoim miejscu głównie dzięki tłamszeniu patriotów, wyzyskiwaniu pożytecznych idiotów oraz odpowiedniej dawce jednego i drugiego w stosunku do nowopolaków, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić swoją zachodność. Dopóki komuchy, ich dzieci oraz wnuki, istnieć będą w przestrzeni społecznej jako nietykalna "elita" dopóty nasze państwo będzie w najlepszym razie chłopcem na posyłki. Ale żeby to się zmieniło trzeba np przeprowadzić lustrację. Nie jest to takie straszne, przecież Niemcy mają to już za sobą a teraz stawiane są nam za wzór nowoczesności. Jednak ludzie i tak dadzą się przekonać, że lustracja oznacza wsadzenie nas wszystkich do obozów pracy. Ale to nie prawda. To walka o przywrócenie normalności i wydolności naszemu państwu. To również walka o nasze bezpieczeństwo. Bo czy możemy być bezpieczni wiedząc, że gdzieś w strykturach siłowych naszego kraju (o politykach nie wspominając) gnieżdżą się zdradzieckie gnidy, które zrobiły kariery wspinając się po trupach własnych rodaków?



mały dodatek

Vinewood

2012-07-26, 20:47
lubie wojny, mam nadzieje, że coś nas rozpie**oli x2

Skądinąd

2012-07-26, 21:10
Vinewood napisał/a:

lubie wojny, mam nadzieje, że coś nas rozpie**oli x2



Najpierw którąś przeżyj, a potem mów, że lubisz. Nie wyrażę swojej opinii na temat zarówno twojego komenta, jak i twojej osoby, bo dostanę warna. Zresztą, szkoda mi miejsca w internecie.

JarekJUHC

2012-07-26, 21:12
Vinewood napisał/a:

lubie wojny, mam nadzieje, że coś nas rozpie**oli x2


ale ty k***a jesteś zajebisty ... skoro lubisz wojny chojraku to jedź na jedną z Nich i pokaż jaki jesteś odważny . Tak jak to ktos napisal kilkukrotnie ,lepiej wyłącz sadola i wróć do swojego wyimaginowanego świata w CoD . :plzdie: :wytrysk:

affgan

2012-07-26, 21:57
Polska, ale nie tylko my jako jeden z krajów na świecie jesteśmy omamieni całą masą sk***ysynów którzy machnięciem palca rozkazują, wydają wyroki mordu itp itd.
Niestety nasz błąd polega na tym że jeden rudy sk***iel naobiecuje złotych gór polacy jak debile pobiegną za nim a później zrobi w państwie tak że za granicą się z nas śmieją i r*chają w dupę na każdym kroku.
Brakuje mi ludzi takich jak powstańcy warszawscy, ludzi którzy nie patrząc na okoliczności walki, na przewagę przeciwnika stanęli do walki, i tak jak 68 lat temu oni, tak i my polska młodzież powinniśmy stanąć do walki, postawić na swoim i zacząć dążyć do poprawy sytuacji i zapewnienia bytu dla dalszych pokoleń w tym kraju. Wierzę w to i mam nadzieję że za 30 lat jako dziadek usiądę poklepie wnuka po ramieniu i opowiem mu z czym my musieliśmy się borykać i jak ma teraz dobrze! POLSKA k***AAAA!!

Smutne_Oczy_Drobiu

2012-07-26, 22:01
A więc odpowiedzmy sobie wprost. Człowiek, jego umysł, sposób myślenia, sposób życia (stadem), jest skonstruowany tak, że napie**alać się musi. No nie ma co, co sto lat w Europie była wojna, w tym momencie na ziemi są prowadzone wojny, 10 lat temu były prowadzone, prowadzone były też 20 lat temu i 30, 40 nawet itd itd. Człowiek napie**alać się musi. Jeden ma lepiej, drugi ma gorzej, trzeci umiera. Brudna prawda ale się tego nie zmieni. Pieniążki pieniążki pieniążki. Trzy podstawowe tryby tego świata, żadna k***a miłość. Miłość to mamy teraz pedałów i transwestytów, taki nam się nowoczesny świat zrobił. A co do brania udziału wojsk polskich w wojnach. Kto mi odpowie, gdzie wojsko zdobędzie większe doświadczenie jak nie na polu bitwy ? To doświadczenie może nas kiedyś uratować. Powiedzmy sobie wprost, nie życzymy dobrze wszystkim, nie kochamy wszystkich, po co udawać jakieś dobro. Dobro jest w domu jak żona ugotuje kochającemu jej mężowi pyszny obiad, a ten w podziękowaniu ucałuje ją w policzek ze słowami dziękuję kochanie. Po czym oczywiście nie wyjdzie z domu pie**olić się z 10 lat młodszą. Bo powiedzmy sobie znowu kolejny aspekt naszego dobra, pomału społeczeństwo wygląda jak stado myszy. Każdy z każdym się pie**oli, żony są zdradzane przez mężów, bo pała im nie wytrzymuje, gdy im młoda ciasna szpara proponuje walenie, wtedy ch*j zaczyna myśleć. Żony lepsze nie są, mąż w delegacji, to żona fika po innych konikach ihaha. Żyjemy w chorych czasach i nie jesteśmy tego w stanie zmienić. Śmierć cyganom!

Vinewood

2012-07-26, 22:03
Cytat:

ale ty k***a jesteś zajebisty ... skoro lubisz wojny chojraku to jedź na jedną z Nich i pokaż jaki jesteś odważny . Tak jak to ktos napisal kilkukrotnie ,lepiej wyłącz sadola i wróć do swojego wyimaginowanego świata w CoD


Pragne wojny

fidelxxx

2012-07-26, 22:07
Śmieszni jesteście jak zeznanie majątkowe Kaczyńskiego.
Najlepiej oceniany komentarz to nawoływanie do rewolucji, które w 99,99% są krwawe (i zjadają własne dzieci), ale gdy ktoś napisze, że ma nadzieję na wybuch wojny w kraju od razu święte oburzenie.

scifex

2012-07-26, 22:21
JarekJUHC napisał/a:

w murzyna przypadku to przyTAKiwanie = hahahah
Takie filmiki uświadamiaja mi jak tok***a wszystko jest sk***iale skonstruowane .. i co najgorsze te k***y u "góry" dalej robią co chcą pomimo tego że są w mniejszości bo gdyby ludzie w końcu otworzyli oczy i zrozumieli to kim naprawde są (niczym) w poważaniu tych świń .Szkoda ze nie stać Naszego spoleczeństwa na wyjscie na ulice i zrobienie konkretnego rozpie**olu.



Niestety nie stać z racji tego że ci co mogą coś zrobić maja skutecznie zapychana pape kasa, a ci co by chcieli coś zrobić (już nie chodzi o to ze kasy nie maja) zostaja spychani na dno uciszani stratami własnymi. Każdy sie boi o to co moze go spotkac tak naprawde, jak tylko zacznie sie pruc. Jedynie właśnie takie poruszenia ogólne (jak sprawa ACTA) moga coś zdziałać, choć rownie dobrze moze sie powtorzyć historia z lat 80. Po 1 państwo Policyjne i na rowni ( choć juz sie troche to zmienia... ) największej sekty na świecie.

NieWeszles

2012-07-26, 22:21
"nie zabija się w imię pokoju" no tak, prawda, ale wytłumacz k***a zaminowanym dzikusom o co w tym wszystkim chodzi, i zaprowadź spokój. nie popieram tutaj żadnej ze stron.