18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do prostego człowieka

Pothead • 2012-07-26, 14:20
Klip pokazujący jak bardzo wiersz napisany prawie 100 lat temu jest aktualny dzisiaj.


NickUżytkownika

2012-07-26, 22:31
Czepiacie się innych, że piszą o wojnie. Fakt faktem, tyci-tyci odsetek userów tego forum przeżył jakąkolwiek, ale chodzi o to, że wojna jest jedyną szansą na zmiany. Czasem trzeba rzucić uczucia w kąt, trzeba coś poświęcić, by się coś zmieniło. Życie setek milionów ludzi (fakt faktem "rzecz" niby bezcenna) jest warta osiągnięcia stanu podchodzącego do utopii, choć raczej i tak jest to niemożliwe, bo już w życiu tak jest, że większość ludzi jest dobra i ma miękkie serce i twardą dupę i jakoś tak czy siak, świadomie czy nie, da się wydymać tej złej mniejszości.

Nie wiem, jestem chyba pie**olnięty, bo chciałbym na prawdę coś odpie**olić w Polsce jak wrócę, zrobić coś chorego -> prędzej czy później i tak zginę, a lepiej "zabłysnąć" - ale i dobrego dla państwa, tfu, narodu (ta wiem, weź se zajeb z bani w ściane - 1 debila mniej :D ), ale jestem pewien, że media przedstawią ten fakt po swojemu i nazwą mnie fanatykiem/debilem/człowiekiem który grał w gry/cokolwiek innego. Ludzka obojętność (nawet na własny, j***ny los) jest chorobą, choć w tej skali, nazwałbym ją epidemią.

aztek

2012-07-26, 22:38
tylko mnie ciary przeszły? :roll:

szponiasty

2012-07-26, 22:42
fidelxxx napisał/a:

Śmieszni jesteście jak zeznanie majątkowe Kaczyńskiego.
Najlepiej oceniany komentarz to nawoływanie do rewolucji, które w 99,99% są krwawe (i zjadają własne dzieci), ale gdy ktoś napisze, że ma nadzieję na wybuch wojny w kraju od razu święte oburzenie.



Rewolucja nie musi być krwawa. Wystarczy, że wszyscy zrozumieją że 99% z nas cierpi (i policjanci, wojsko włącznie) przez 1% "elyt" - bankierów, finansistów i polityków. Wśród cierpiących 99% rzadko kiedy wlicza się dziennikarzy a właściwie szefów wielkich korporacji medialnych, które dawkują obrobione i spreparowane informacje w TV. Temu 99% w dużej mierze jeszcze śpi, bo jest tak wykarmiona bzdurami, półprawdą, że nie ma pojęcia co tak na prawdę się dzieje.

Ale 2012 to rok przełomowy - ludzie w końcu się obudzą.

PS. W necie krąży info o tym że jutro mają być zapowiadane od kilku miesięcy masowe aresztowania wspomnianych "elyt". Granice USA mają być zamknięte całkowicie przez najbliższy weekend. Jako że elyty to głównie finansjera i ludzie możni, żaden bank nie będzie działał, włączając w to elektroniczne systemy płatności (karty, bankomaty). Radzę się zaopatrzyć w gotówkę na weekend. Być może to nie prawda, ale chyba lepiej się przygotować niż później pluć sobie w mordę :idzwch*j:

T-Will

2012-07-26, 23:19
tamik napisał/a:

Burrack Obama nic nie zrozumiał ale kiwa....


Inteligencie, przecież on ma w uchu słuchawkę, przez którą tłumacz mu wszystko mówi...

Smoła

2012-07-27, 00:12
Jak dla mnie idea tego filmiku jest może i słuszna, jednak jego wykonanie jest zbyt tendencyjne. Nie jestem zagorzałym zwolennikiem PO ale autor klipu ewidentnie uważa je za największe zło. Jeżeli przedstawia stronę amerykańska ukazuje prezydenta byłego (który rozpoczął wojnę/interwencje w Afganistanie) i obecnego. Natomiast strona polska pokazana jest tylko z perspektywy obecnego rządu i urzędującego prezydenta, którzy kontynuują (podobnie jak PiS) działania militarne rozpoczęte przez SLD w 2002 roku. Jednym słowem autor krytykuje politykę i dbanie o interesy różnych grup społecznych kosztem wojny a sam filmik zmontowany jest w sposób dosyć propagandowy (obwinia za wszystko tylko jedna partie z 3 głównych zamieszanych w tą wojne).
Ode mnie piwa nie będzie :-(

Krzysztof

2012-07-27, 01:40
w 42 s. jest ANAL!

Lord Gutek

2012-07-27, 08:47
Vinewood napisał/a:


Pragne wojny



Jesteś gimbus i prowokator.

radzik.

2012-07-27, 12:58
Cytat:

Szkoda ze nie stać Naszego spoleczeństwa na wyjscie na ulice i zrobienie konkretnego rozpie**olu.


Myślę, że gdyby ktoś wyszedł na ulicę, wcześniej zrobił jakąś akcję, aby jak najwięcej ludzi się o tym dowiedziało, to mogłoby z tego coś wyjść, lecz brakuje właśnie tych "przywódców".

Cheshire

2013-03-24, 01:45