18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego nadaje się Wojsko Polskie?

voidinfinity • 2017-08-18, 18:01
Oprócz trzymania parasola oczywiście...



Jako bonus - tak prawdopodobnie będzie zaraz wyglądał ból dupy patriotów z pis.

spoiler

Tallahasee

2017-08-20, 11:19
@voidinfinity - póki co największy ból dupska to widać u Ciebie skoro odpisujesz na każdy komentarz byle tylko mieć ostatnie słowo w tej pseudo-dyskusji (abstrah*je już od tego że Twoje wywody to bełkot). Chyba ktoś tu sobie próbuje łechtać własne ego.

voidinfinity

2017-08-20, 11:42
@up

Od łechatnia mojego nabrzmiałego, żylastego i soczystego ego mam kogoś. Nie jesteście mi do tego potrzebni :amused:

A co do tego że bełkoczę - ja nic nie mówię, ale 90% tego co moi oponenci tu piszą to wyzwiska...więc ten tego. Nie ma polemiki z tym co piszę - że wojsko jest skuteczne tylko jak trzeba agitkę polityczną zrobić. Są obelgi.

elfis

2017-08-20, 14:15
voidinfinity napisał/a:

@up

Od łechatnia mojego nabrzmiałego, żylastego i soczystego ego mam kogoś. Nie jesteście mi do tego potrzebni :amused:

A co do tego że bełkoczę - ja nic nie mówię, ale 90% tego co moi oponenci tu piszą to wyzwiska...więc ten tego. Nie ma polemiki z tym co piszę - że wojsko jest skuteczne tylko jak trzeba agitkę polityczną zrobić. Są obelgi.



Ty naprawdę myślisz, że normalny człowiek będzie z tobą polemizować,
z Tobą nie ma żadnej dyskusji bo jesteś trollem, albo fanatykiem w czym przebijasz wszystkich z których zasadnie lub nie się wyśmiewasz.
Ludzie twojego pokroju nie przyjmują żadnych argumentów, nie mają zasad i nie znają terminu ,,wyższych wartości,,.
Wypisując te swoje posty, których nawet wielu nie czyta, obrażając uczucia Sadoli sam doświadczasz obelg z ich strony, więc nie dziw się że jedyne piwa dostajesz tylko ze swoich subkont, lub podobnych Tobie.

Dobra, aby nie było, czasem i odemnie.

voidinfinity

2017-08-20, 14:38
elfis napisał/a:


Ludzie twojego pokroju nie przyjmują żadnych argumentów, nie mają zasad i nie znają terminu ,,wyższych wartości,,.



Nieprawdziwe informacje. Przyjmuje argumenty, ale oparta na faktach, a nie na czary-mary. Co do wartości - każdy jakieś ma. Moje zwyczajnie nie mają źródła w czary-mary.

elfis napisał/a:


z Tobą nie ma żadnej dyskusji bo jesteś trollem, albo fanatykiem w czym przebijasz wszystkich z których zasadnie lub nie się wyśmiewasz.
.



Śmiech to ostatnia broń ludzi bezsilnych. A jak każdy w miarę rozgarnięty człowiek - jestem bezsilny w konfrontacją z imbecylizmem ludzkim.

elfis napisał/a:

obrażając uczucia Sadoli sam doświadczasz obelg z ich strony,



To jakie uczucia obraziłem tym tematem? ;-) Domyślam się, że religijne - bo jak ktoś może krytykować cokolwiek związane z kościołem i santo subito rydzem.

Uczucia religijne to taki wytrych, służący do zamykania ust ludziom, którzy nie wierzą w te bajeczki. Kozojebcy robią dokładnie to samo - podobnie jak wyznawcy innych religii. Taka ich wada fabryczna.

elfis napisał/a:


Ty naprawdę myślisz, że normalny człowiek będzie z tobą polemizować,



Lubię myśleć, że normalny i rozgarnięty człowiek zdaje sobie sprawę że jest na stronie z czarnym humorem gdzie nie ma świętości.

A co do tego co piszę - wystarczy czytać między wierszami...no ale byle kmiotek nie jest do tego zdolny.

elfis

2017-08-20, 16:42
voidinfinity,
kurcze, jesteś dobrym prowokatorem,
fakt, jestem wierzący, ale jednak szanuję niewierzących i ich opinie,
mam wielu takich znajomych, nawet w rodzinie
i także lubię prowokować do rozmowy, ciekawych dyskusji, wtedy jest fajnie,
tylko trzeba zobaczyć,
gdzie jest granica dyskusji
a gdzie objawy chorego fanatyzmu

nie podniecaj się tylko za bardzo, szkoda zdrowia

szkoda mi Ciebie, przegrałeś
ale
zrób coś z sobą
wtedy
,,ostatni będą pierwszymi,,

voidinfinity

2017-08-20, 16:57
elfis napisał/a:


kurcze, jesteś dobrym prowokatorem,



Szekle motywują mnie do działania ;-)

A tak poważnie, to przybieraj sobie za bardzo co ludzie piszą na sadolu ;-) Przynajmniej ja sobie nie przybieram.

elfis

2017-08-20, 17:44
nic nie napiszesz
propo cytatu z katolickiej Bibili
no weź

,,przybieram,, to słowo .....
możesz rozwinąć

nie bądź cienki,
czekam wciąż, już niemal godzinę, na odpowiedz
a z tego co widzę
ciągle jesteś zalogowany

t1ger_delta

2017-08-21, 08:11
voidinfinity napisał/a:

@up

Jak będzie odpowiednia okazja to owszem, z pewnością wrzucę. Ja w odróżnieniu od niektórych nie mam wybiórczego postrzegania rzeczywistości.

No tak to niestety jest, że jak trzeba gotować zupkę dla rydza to WP jest na czas, zwarte i gotowe.

Tylko jak ludzi trzeba ratować, to już tak sprawnie nie idzie.



To z jakiej k***a okazji odgrzewasz kotleta z rydzem? Bo dupa cię boli lewacki pieseczku? Bo Rydzu ci nie dał śmietany z kolan polizać? Oj, ty biedny.

voidinfinity

2017-08-21, 08:56
t1ger_delta napisał/a:



To z jakiej k***a okazji odgrzewasz kotleta z rydzem? Bo dupa cię boli lewacki pieseczku? Bo Rydzu ci nie dał śmietany z kolan polizać? Oj, ty biedny.



W zasadzie zacytowałeś fragment w którym tłumaczę tę kwestię. Więc nie wiem co. Przeliterować? :amused:

Wiewór

2017-08-21, 08:56
elfis napisał/a:

voidinfinity,
kurcze, jesteś dobrym prowokatorem,
fakt, jestem wierzący, ale jednak szanuję niewierzących i ich opinie,
mam wielu takich znajomych, nawet w rodzinie
i także lubię prowokować do rozmowy, ciekawych dyskusji, wtedy jest fajnie,
tylko trzeba zobaczyć,
gdzie jest granica dyskusji
a gdzie objawy chorego fanatyzmu

nie podniecaj się tylko za bardzo, szkoda zdrowia

szkoda mi Ciebie, przegrałeś
ale
zrób coś z sobą
wtedy
,,ostatni będą pierwszymi,,


Wierzysz w gadającego, węża, niepokalane poczęcie w czasach bez in vitro i faceta co go zabili ale wstał i uciekł.

I chcesz, żeby Cię szanowano? :-D Okeeeej.
Wybacz ale szacunek nikomu nie należy się od ustawowo. Na szacunek się pracuje.
Ludzie religijni wierzą w zmyślone historie spisane w książce przez pasterzy.
Wierzą bez żadnego dowodu i chcą aby ich szanowano i traktowano poważnie...
I tak jesteście traktowani ulgowo bo jak ktoś głosi np., że widział ufoludka czy skrzata z garncem złota na końcu tęczy to przyjeżdża auto obite w środku podusiami. Zabierają klienta alarmowo na Babińskiego, gdzie dostaje ciężkie psychotropy, elektrowstrząsy, lewatywę i kilka lat terapii z otyłą "psycholoszką" z wąsami.

Z niewiadomych dla mnie przyczyn Was wierzących ciągle się toleruje chociaż WHO poczyniło już pierwszy krok w kierunku walki z religią bo uznano, że radykalizm religijny jest chorobą psychiczną. Małymi kroczami w końcu nastąpi postęp i zostanie uznane, że wiara w bozie jest chorobą.

Tarab85

2017-08-21, 18:18
elfis napisał/a:

nic nie napiszesz
propo cytatu z katolickiej Bibili
no weź

,,przybieram,, to słowo .....
możesz rozwinąć

nie bądź cienki,
czekam wciąż, już niemal godzinę, na odpowiedz
a z tego co widzę
ciągle jesteś zalogowany


A Tobie się coś z enterem stało, że tak te zdania dzielisz, czy udajesz, że to ma być poezja? :D

zonk

2017-08-24, 19:40
Spiderowski napisał/a:

Miał być ból dupy PISowców a jest jedynie masturbacja antyPISowców.
I ogrom ignorancji i błazenady.

Dlaczego wojsko nie miało by pomagać przy organizacji masowych spendów?? (w tym przypadku apel Smoleński jak się domyślam). Sam nie jestem zwolennikiem tych apelów ale nie widze w tym nic zdrożnego.
Jakoś nikomu nie przeszkadzało jak wojsko, straż, policja czy pogotowie pomagało przy WOŚP?


Bardzo wielkim debilizmem wykazał się pan który napisał "tacy poj***ni ludzi którzy poszli walczyć za Macierewicza". Naprawde z całkowitą odpowiedzialnością moge stwierdzić że użytkownik SQT to idiota.
Służba mundurowa to służba ojczyźnie a nie konkretnej osobie.
Załóżmy że idiota SQT ma racje i kolejne wybory wygrywa ten nieszczesny Macierewicz. Wtedy połowa wojska ma odejść ze służby bo "za macierewicza bić się nie będa"?? Co za jełop :D
Jeśli dla Ciebie służba, obowiązek, ojczyzna to obce pojęcia to nie zabieraj głosu w tych kwestiach bo tylko robisz z siebie pośmiewisko.


Zasięgnij trochę wiedzy od osób mądrzejszych a na tę chwilę zamknij ryj ja nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pokaż no to palcem gdzie napisałem coś o wojsku? Twierdzisz zjebie że obrona terytorialna to jest wojsko? Śmiech na sali bo nie masz j***nego pojęcia co to za twór.

A jak juz mowa o wojsku to jakim ch*jem macierewicz ma jakąkolwiek władzę na wojem? Przecież zwierzchnikiem jest prezydent i żaden inny ch*j.