18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego nadaje się Wojsko Polskie?

voidinfinity • 2017-08-18, 18:01
Oprócz trzymania parasola oczywiście...



Jako bonus - tak prawdopodobnie będzie zaraz wyglądał ból dupy patriotów z pis.

spoiler

drukarka666

2017-08-18, 20:48
Co robi Ben Affleck w twojej dupie?

voidinfinity

2017-08-18, 21:12
@up

Bije się z pisem, o swoje miejsce w szeregu.

Parafraza starego dowcipu - ale #pdk

BrianGriffin

2017-08-18, 23:24
Już się pisowskie katolickie ścierwa zleciały

elfis

2017-08-19, 04:31
nie karmić trolla

korad84nh

2017-08-19, 08:56
Tak wyglada dupa twojej rodzicielki jak odemnie wychodzi ... a art z przed dwóch lat ale co taki pedałek może innego znaleźć :mrgreen:

voidinfinity

2017-08-19, 09:51
@up

Nie moja wina, że ostatnia udana operacja naszej niezwyciężonej armii miała miejsce rok temu (nie dwa lata ziomuś, nawet pojechać komuś na poziomie podbazy trzeba umieć).


olf11

2017-08-19, 10:58
Dupa Kodziarza po dostaniu od patrioty :)

piotrek_poldek

2017-08-19, 11:36
Widzę, że robisz z sadistica odpad z wyborczej czy Tvnu. Sam spotkałem się jeszcze będąc małym jak wojsko przy jakichś większych imprezach państwowych czy lokalnych, sprzedawało czy rozdawało grochówkę albo inne delicje. PIS można dojechać na wiele różnych sposobów, ale za robienie grochówki na impreze gdzie akurat był Rydzyk to iście michnikowska błazenada.

Allin23

2017-08-19, 12:23
A za PRL to wojsko nie robiło grochówki na imprezach polowych?

Nienawidzę Rydzyka bo to jest pasożyt i kombinator ale wojsko od ZAWSZE robiło usługi dla władzy, jaka by nie była bo zawsze jest tej władzy "własnością" więc i władza sobie pozwala.

Robienie z tego afery to dziecinna naiwność albo zwykłą woda na młyn.

Tak że możesz pie**olić o bólu dupy PISowców (którym nie jestem) i innych pierdołach co nie zmienia to faktu, że jesteś autorze po prostu kolejnym obrzydliwym manipulującym megafonem na usługach kogoś kto ma na ciebie i tak wyj***ne.

yebut

2017-08-19, 12:36
Dodając informację sprzed roku nic o tym nie wspominając jest manipulacją. Jesteś manipulującą gnidą na miarę GW albo TVP, to tak jakbyś obciągał fiuta przeciwnikom PIS.

sumka

2017-08-19, 12:40
Za PRL było najlepiej teraz to nawet k***a do PRL wrócić nie potrafią co za nieudacznicy.

thewhitestar

2017-08-19, 12:43
A co za j***na różnica czy rok temu czy wczoraj?

Tarab85

2017-08-19, 12:52
krasnal_hałabała napisał/a:

Nie wiem dlaczego ale większość twoich postów i tematów dotyczy polityki i w których to postach i tematach zazwyczaj plujesz na Polskę i wszystko co Polskie więc albo jesteś ojkofobem albo https://en.wikipedia.org/wiki/Hasbara


Ciekawe jak długo zajmie takim matołom nauczenie się faktu, że Polska i PiS to nie jest to samo.

VanAhamoth

2017-08-19, 13:04
Typowy 'inteligent' pisu:

- wrzucasz coś, co obraża nasz (nie)rząd? To jesteś komuchem
- wojsko za jest wykorzystywane przez rządzących? No spoko, za prlu tak damo było
- nie ubezpieczasz chaty, jesteś dzieciorobem, olałeś szkołę i tylko wyciągasz łapę po kasę? Prawdziwy patriota!!!
- ubezpieczasz dom, masz jedno dziecko, ukończyłeś studia i masz dobrze płatną pracę? Je(*kwa*)ny k(*kwa*)a złodziej, komuch k(*kwa*)a i ch(*kwa*)j. Kwiii kwiiii kwiiii teraz koryto jest nasze