18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DNA

Ufo1994 • 2014-09-07, 22:09
Jest jeden gen, który bardzo różni się u ludzi i szympansów - to tłumaczy, dlaczego małpy nie potrafią mówić.
No, ale przynajmniej potrafią się komunikować poprzez rap.

andrewerty

2014-09-07, 22:20
podobno jak do koła rowerowego założy się łańcuch to tez zaczyna rapować :roll:

longlong7

2014-09-07, 23:33
podobno jak małpie dasz banana,
to go zje

Vinsix

2014-09-07, 23:57
oj Ufo ty żartownisiu :amused:

Revolver

2014-09-08, 06:34
a pod raperem Magikiem podczas przeskakiwania z drzewa na drzewo złamała się gałąź i upadł?

oozyxak0o

2014-09-08, 07:39
a ty czego słuchasz?

Zacharael

2014-09-08, 07:41
Kawał jak i obecne komentarze są tak słabe, jak dziecko po chemioterapii.

stankry

2014-09-08, 08:24
@up słabe - owszem.
Szkoda, że swoim komentarzem skusiłeś się na trzymanie tego niskiego poziomu

dobra_kawa

2014-09-08, 08:39
Podobno BongMan serwuje lepsze suchary

jukubek

2014-09-08, 09:03
To bardzo nie ladnie z waszej strony. Czarni ludzie tez majom prawo do rzycia.

GoToSleep

2014-09-08, 09:38
Chciałbym zobaczyć jak opowiadasz ten 'kawał' czarnemu rapsowi. Wiem, że jest taka moda besztania wszystkiego dookoła, ale myślałem, że to głównie buntowniczy wiek gimnazjum tak ma. A tu proszę, niespodzianka, rocznik 94 też mentalnie w piaskownicy. Karm się dale gównem z rmfu.

nidmord

2014-09-08, 10:10
skoro już tak muzycznie... nie moje, kiedyś gdzies znalazlem i zapisałem w notatniku


– Czy muzyk rockowy może zagrać na trzeźwo?
– Prawdopodobnie może, ale po co ryzykować...


˜– Dlaczego muzycy rockowi noszą długie włosy?
– Bo „obetną, jak się nauczą grać”.


– Co trzeba zrobić, żeby perkusista przestał grać?
– Dać mu nuty.

– Gdzie schować pałeczki, tak by pałker ich nie znalazł?
– W wannie.

– Co mówi absolwent Akademii Muzycznej, który nie ma pracy, do studenta Akademii Muzycznej, który dostał pracę?
– Zapiekankę proszę.



brudasy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sn...........r9

2014-09-08, 11:12
Cytat:


Chciałbym zobaczyć jak opowiadasz ten 'kawał' czarnemu rapsowi. Wiem, że jest taka moda besztania wszystkiego dookoła, ale myślałem, że to głównie buntowniczy wiek gimnazjum tak ma. A tu proszę, niespodzianka, rocznik 94 też mentalnie w piaskownicy. Karm się dale gównem z rmfu.


Ja mówiłem białym ra-psom i ch*j mi zrobili, bo byłem większy i silniejszy ;]

I nie podniecaj się tak. Rap to gówno, bo ma (na ogół) teksty dla półmózgów z blokowiska, promujące przestępczość, ćpanie i przemoc i żałosną warstwę muzyczną (jeśli się upierać, że to umcu-umcu które nazywacie "bitem" w ogóle nią jest) . To, że hepisady itp też nie potrafią śpiewać, grać, ani komponować muzyki nic tu nie zmienia. A większość "brudasów" na ogół ćwiczy w piwnicy długie lata.
Jazz to zdaniem wielu jeszcze wyższa szkoła jazdy, więc wcale nie chodzi tu o rasizm, bo murzyni nie mają się czego wstydzić, jeśli chodzi o muzykę.

mis_kudlacz

2014-09-08, 12:35
@ sniper9

Hmm zgodzę się że ogromna większość tekstów raperów, obojętne czy białych czy czarnych to idiotyzmy.
Jednak same bity pod rap często są bardzo fajne i mi osobiście strasznie się podobają. To że słyszę jakiś głos pod odpowiadający mi bit, to już inna sprawa, zwylke mi on nie przeszkadza :d

A co do twego ostatniego zdania też się zgodzę się w zupełności.

_Azazel

2014-09-08, 12:42
Przeczytałem gej i tak kminie o ch*j tu chodzi :facepalm: