18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DNA

Ufo1994 • 2014-09-07, 22:09
Jest jeden gen, który bardzo różni się u ludzi i szympansów - to tłumaczy, dlaczego małpy nie potrafią mówić.
No, ale przynajmniej potrafią się komunikować poprzez rap.

patrykw17

2014-09-08, 14:02
Ból dupy brudasa :D ?

oc...........an

2014-09-08, 14:02
Co najlepsze, jeden z najlepszych utwórów, który jest bardzo szanowany przez Maupy to "Another One Bites the Dust (nomen omen)" i wyszedł on od białej grupy rockowej :D A jeszcze lepsze jest to, że najlepszym raperem jest białas :niggasmile:

EdmundKemper

2014-09-08, 17:29
sniper9 napisał/a:


Ja mówiłem białym ra-psom i ch*j mi zrobili, bo byłem większy i silniejszy ;]

I nie podniecaj się tak. Rap to gówno, bo ma (na ogół) teksty dla półmózgów z blokowiska, promujące przestępczość, ćpanie i przemoc i żałosną warstwę muzyczną (jeśli się upierać, że to umcu-umcu które nazywacie "bitem" w ogóle nią jest) . To, że hepisady itp też nie potrafią śpiewać, grać, ani komponować muzyki nic tu nie zmienia. A większość "brudasów" na ogół ćwiczy w piwnicy długie lata.
Jazz to zdaniem wielu jeszcze wyższa szkoła jazdy, więc wcale nie chodzi tu o rasizm, bo murzyni nie mają się czego wstydzić, jeśli chodzi o muzykę.



To może takim białym raperom, którzy są więksi i silniejsi? :)

Pomijając kawał to jeśli twierdzisz, że rap to na ogół "teksty dla półmózgów z blokowiska, promujące przestępczość, ćpanie i przemoc i żałosną warstwę muzyczną" to podaj tych polskich raperów, a ja na każdego wymienię Ci 10, którzy nie rapują o tym o czym wspomniałeś :)

Ufo1994

2014-09-08, 17:52
k***a, zdążyłem grać nawet rapsy w swojej pseudokarierze. Jeśli rapy są dobre, to są dobre. A jak ktoś twierdzi, że to pojazd po słuchaczach czy tam polskich raperach to jest po prostu pie**olonym kretynem, i tyle.

Ty, cały tam gotosleep, czy ch*j, wymień mi 3 kompozytorów klasycznych, jak nie potrafisz to sp***alaj słuchać techno na open.fm.

Zimon2210

2014-09-08, 23:39
Załóżcie z Bongusiem zbiorczy i zróbcie pojedynek na suchary.

nidmord

2014-09-08, 23:50
jako wytrawny słuchacz rapsów zgodzę się że jakieś 85% to gówno, ludzie myślą że rapowanie jest takie łatwe, nagrywają gówno i puszczają to w sieć, czasem zrobi coś fajnego, gimby zaczną się jarać i hajs ze sprzedaży się zgadza,później już tylko wystarczy zmieniać bity i nawijać w kółlko o tym samym tylko inaczej dobrać słowa ale dalej na jednym rymie na wers i gimby dalej kupują.

a gdzie zabawa flow? gdzie potrójne-poczwórne multisylabiczne rymy? gdzie zabawa słowem? z pl czołówka to tede i 3 wymiar, pomiędzy nimi a resztą sceny jest ogromna przepaść, znajdzie się jeszcze kilku co daje rade ale im nie dorastają do pięt, kto sądzi inaczej ma ch*ja w uszach pozdro 600 na rejonie, spadam z magikiem